Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα βαλει ενα παραγγελια προ διημερου συγκεκριμενα ενα 8 αρι και σημερα που πηγα να παραλαβω το δεματακι απο acs παρατηρησα οτι ηταν πολυ μικρο .....μπηκαν οι υποψιες και μιας και με τα παιδια εκει εχουμε γινει φιλαρακια μου επετρεψαν να το ανοιξω ....και εμφανιστηκε αυτο εδω http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=984&cat=26

που ουτε στο σαιτ το εχουν .... οποτε στη περιπτωση μου το εστειλα πισω ....να κατσω να ασχοληθω να παρω τηλ και τα σχετικα βαριεμαι ... μακαρι να παραλαβετε οι υπολοιποι ποτε δε ξερεις ... φυσικα αντικαταβολη ποτε μα ποτε πληρωμη με καρτες ....

ασε στον τσιγκουνη αξιολογηση.

 

ημαρτον με το κωλομαγαζο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ πελάτη,

 

Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας αναφορικά με την παραγγελία σας.

 

Ζητούμε ειλικρινά συγνώμη, διότι το προϊόν ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ EATONPROTECTION BOX 8 TEL +TV της παραγγελίας σας εξαντλήθηκε λόγω ιδιαίτερα αυξημένης ζήτησης σε πολύ σύντομο χρόνο.

 

Αντί αυτού και για την δική σας εξυπηρέτηση, σας προτείνουμε το παρακάτω αντίστοιχο προϊόν στην ίδια τιμή με την αρχική σας παραγγελία.

 

0617508 ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ CRYPTO POWERSTRIP 6 SOCKET +TV

 

http://www.public.gr/

 

Παρακαλούμε ενημερώστε μας εάν επιθυμείτε να προχωρήσουμε την παραγγελία του προϊόντος αυτού για 1 τεμάχιο απαντώντας στο παρόν e-mail εντός 48 ωρών.

Μας συγχωρείτε για την όποια αναστάτωση σας προκαλέσαμε.

 

Με εκτίμηση,

Public Customer Passion

www.public.gr • [email protected] • 21 καταστήματα Public σε όλη την Ελλάδα

 

 

Κι εγώ τα ίδια. Παραγγελία 27/2, 01.17.

 

Τους απάντησα το εξής:

"Λυπάμαι πολύ για την τόσο αντιεπαγγελματική συμπεριφορά του καταστήματος σας, και μάλιστα κατ' επανάληψη απ' ότι διαβάζω.

Είμαι σε θέση να γνωρίζω ότι το συγκεκριμένο πολύμπριζο, όπως και κάποια άλλα που είχατε σε προσφορά, δόθηκε σε άλλους πελάτες σας οι οποίοι είχαν την πρόνοια να μεταβούν αμέσως μόλις είδαν την προσφορά σας σε καποιο φυσικό κατάστημα, να κάνουν παραγγελια και να παραλάβουν άμεσα. Και μάλιστα σε χρόνο μεταγενέστερο της δικής μου παραγγελίας (Παραγγελία χχχχχχ) η οποία όπως είδατε έγινε αργά το βράδυ της 26 προς 27 Φεβρουαρίου, στη 1.17. Νομίζω ότι αν δεν έχετε την ικανότητα να διαχειριστείτε ένα σύστημα on-line παραγγελιών, είναι προτιμότερο να μην το έχετε καθόλου καθώς σας δυσφημεί ανεπανόρθωτα.

Δεν πίστευα πραγματικά ότι κατάστημα του δικού σας μεγέθους θα εμφάνιζε τέτοια αναξιοπιστία. Λυπάμαι πραγματικά, αλλά δεν μου αφήνετε κανένα άλλο περιθώριο παρά να επισημάνω και να καταγγείλω αυτή την πρακτική σας σε όσες ιστοσελίδες ασχολούνται με θέματα τεχνολογίας, αλλά και στην Γ.Γ. Καταναλωτή."

 

Και έπειται και μαύρισμα στο Skroutz.

 

ΛΑΜΟΓΙΑ...

Και η συνέχεια....

 

Aγαπητέ πελάτη public,

 

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μας εκφράσετε το θέμα που σας απασχολεί .

Έχουμε ήδη ενημερώσει το αρμόδιο τμήμα σχετικά με τα σχόλια σας και σας διαβεβαιώνουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη τα σχόλια των πελατών μας καθώς έτσι μας βοηθάτε να γίνουμε καλύτεροι.

 

Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οτιδήποτε χρειαστείτε.

 

 

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.

 

Με εκτίμηση,

Public.gr Customer Passion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ το ιδιο μου στειλανε !!!

χαχαχαχαχ ε ειναι απεριγραπτοι !!!! :X :X :X :X

 

 

Απάντηση από Public.gr στις Mar 04, 2013 @ 07:45 pm,
 

Αγαπητέ πελάτη public,



Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μας εκφράσετε το θέμα που σας απασχολεί .

Έχουμε ήδη ενημερώσει το αρμόδιο τμήμα σχετικά με τα σχόλια σας και σας
διαβεβαιώνουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη τα σχόλια των πελατών μας
καθώς έτσι μας βοηθάτε να γίνουμε καλύτεροι.




Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οτιδήποτε χρειαστείτε.






Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.



Με εκτίμηση,

Public.gr Customer Passion

www.Public.grΑπάντηση από Public.gr στις Mar 04, 2013 @ 07:45 pm,

Αγαπητέ πελάτη public,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

ρε συ το ιδιο μου στειλανε !!!

χαχαχαχαχ ε ειναι απεριγραπτοι !!!! :X :X :X :X

 

 

To ιδιο στελνουν  μηνες/χρονια , και μαλιστα ολη η αλυσιδα (+αδερφακια - ξαδερφακια) χρησιμοποιει τις ιδιες "αυτοματες" απαντησεις, copy paste. (το εχω διαβασει καμια 10ρια φορες κατα καιρους).

Επομενως το ιδιο στελνουν παντα, μην τσιμπατε. Ειναι κατι σαν... "αντε γεια" :P

 

Οριστε ενα απο αυτα που εχει δημοσιευτει και εδω στο ινσομνια

http://www.insomnia.gr/topic/443894-seagate-barracuda-720012-750gb-4814-e-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BB%CE%B7%CF%86%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5-%CE%B1%CF%80%CE%BF-getitnow/?do=findComment&comment=4698514

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω οτι παρελαβα τα δυο 8 το Σαββατο απο το καταστημα της Αγιας παρασκευης και μου ηρθε μηνυμα για να παραλαβω και ενα 5(ειχα βαλει ξεχωριστη παραγγελια  3 ωρες μετα) χτες.Ευχαριστω και εγω τον topic starter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω οτι παρελαβα τα δυο 8 το Σαββατο απο το καταστημα της Αγιας παρασκευης και μου ηρθε μηνυμα για να παραλαβω και ενα 5(ειχα βαλει ξεχωριστη παραγγελια  3 ωρες μετα) χτες.Ευχαριστω και εγω τον topic starter.

Ειδικά για την Αγία Παρασκευή, μήπως μπορείς να πεις πότε έκανες την παραγγελία σου?

Γιατί κι εγώ έκανα για παραλαβή απο κει, και έφαγα άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά για την Αγία Παρασκευή, μήπως μπορείς να πεις πότε έκανες την παραγγελία σου?

Γιατί κι εγώ έκανα για παραλαβή απο κει, και έφαγα άκυρο.

Κι εγω εφαγα ακυρο για παραλαβη απο Αγια Παρασκευη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια τωρα τα πηρα αγρια....

Με πηρε τηλεφωνο μια κοπελα απο τα PUBLIC και απολογητικα μου ειπε οτι δεν μπορουν να κανουν κατι και το καλυτερο που μπορουν να κανουν ειναι να μου δωσουν ενα 5% σε επομενη αγορα.

Πραγματικα τετοιες π*&*&&ιες δεν εχουν ξαναγινει.Κανανε την μ%&*^&^%&κια και εβαλαν μια υπαλληλο τως 600 ευρω να φαει το χ*^*&*&^σιμο και να βγαλει το φιδι απο την τρυπα.Τωρα ειναι που παει η καταγγελια σουμπιτη στη ΓΓ καταναλωτη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εμενα μια σαν κλαμμενη (δεν μου φταιει αθτην) και την ειπα δεν θελω καμια εκπτωση 5%.

οταν εκανα την παραγγελεια ειχατε το προιον 24-72 ωρες εχω στοιχεια (screenshot) και δεν με νοιαζει πως να διαβεβαιωσε τε στους ανωτερους σας αλλα εμενα θα μου το στειλετε! να το βρειτε δεν με νοιαζει!

την ειθπα επισης να μεταφερει πως ενα σωστο eshop οταν εχει 10 προιοντα βαζει στο eshop 10 και οταν παει ο 11ος λεει .. out of stock.. απλο! μου λεει συγνωμη,συγνωμη..

 

και εν τελει της ειπα δεν θελω καμια εκπτωση.

περιμενω μεχρι την παρασκευη να μου το στειλουν δεν με νοιαζε4ι πως (ανεφερα και τα αλλα μαγαζια του ομιλου) αλλιως θα κανω αυτο που εγραφα στο email μου. κατγγελεια κτλ..

 

απ'οτι βλεπω μυαλο δνε βαζουν ..

τηλεφωνο καρμπον φανταζομαι σε ολους θα κανουν. ελεος!

το καλο που τους θελω μεχρι την παρασκευη να μου το στειλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην αισθανεσθε ασχημα...εμενα με εχουν "γραψει" κανονικα...ουτε μειλ ουτε τηλεφωνο... και η παραγγελια ακομα υπο επεξεργασια...ευτυχως που εχω κρατησει στο μειλ μου την ιστοριουλα απο την πρωτη φορα που εκανα παραγγελια και "εφαγα" ακυρο...μονο τις ημερομηνιες θα αλλαξω... :ph34r:  B)  :ph34r:  B)  :ph34r: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...