Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχα ειναι τοσο ζωα που και καλα μου ειπαν για το 5% αλλα δεν το βλεπω οταν για πλακα παω να κανω μια αγορα.

 

περιμενω και την απαντηση στο skroutz και να το συνεχιζω πως λενε και για φανταστικες-ψευτικες εκπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ όπως είχα αναφέρει κ πιο πάνω στο thread, παρήγγειλα στις 27/2 γύρω στις 8+ το πρωί για παραλαβή από Σύνταγμα...Το mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας μου ήρθε στις 8.46 π.μ της ίδιας μέρας...Παρόλο που εγώ παρέλαβα κανονικά, αν κάποιο παιδί παρήγγειλε πριν από μένα και παρόλα αυτά τελικά δεν παρέλαβε, του δίνω αν θέλει τα στοιχεία της παραγγελίας μου να τα χρησιμοποιήσει στο κράξιμο/καταγγελία...Απλώς δεν έχω/δεν ξέρω πώς μπορώ να βρώ την ακριβή ώρα που καταχωρήθηκε η παραγγελία μου...οι τύποι το 'χουν κάνει σύστημα πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για καθε παραγγελια που πεφτει, σου αποστελλει ενα mail το οποιοδηποτε ηλεκτρονικο καταστημα,  "αυτοματη επιβ. παραγγελιας".

 

Του public εχει τιτλο "Καταχώρηση Παραγγελίας" και αποστολεας ειναι το    [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καθε παραγγελια που πεφτει, σου αποστελλει ενα mail το οποιοδηποτε ηλεκτρονικο καταστημα,  "αυτοματη επιβ. παραγγελιας".

 

Του public εχει τιτλο "Καταχώρηση Παραγγελίας" και αποστολεας ειναι το    [email protected]

Ναι, από κει είδα κι εγώ τι ώρα μου απάντησαν, αλλά πώς φαίνεται τι ώρα έκανα εγώ (ή εν πάσει περιπτώσει τι ώρα καταχώρησαν αυτοί) την παραγγελία? Λες ότι οι ώρες συμπίπτουν εφόσον είναι αυτόματη (και άρα σχεδόν ταυτόχρονη) επιβεβαίωση ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, από κει είδα κι εγώ τι ώρα μου απάντησαν, αλλά πώς φαίνεται τι ώρα έκανα εγώ (ή εν πάσει περιπτώσει τι ώρα καταχώρησαν αυτοί) την παραγγελία? Λες ότι οι ώρες συμπίπτουν εφόσον είναι αυτόματη (και άρα σχεδόν ταυτόχρονη) επιβεβαίωση ε?

 

Ναι, εκεινη την ωρα στο στελνει!! Ουτε λεπτο διαφορας. Ακριβως την ωρα που εριξες εσυ την παραγγελια δηλαδη. Οχι ποτε την ειδαν αυτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εκεινη την ωρα στο στελνει!! Ουτε λεπτο διαφορας. Ακριβως την ωρα που εριξες εσυ την παραγγελια δηλαδη. Οχι ποτε την ειδαν αυτοι.

Ok ευχαριστώ, απλά επειδή σα να θυμόμουνα ότι είχα πατήσει "καταχώρηση" πριν τις 8.30, αλλά δεν είμαι κ σίγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλα αν εχει το συστημα τους κανενα προβλημα μπορει να κανει και 2-3 λεπτα πχ. Παντως δεν μου εχει τυχει ποτε να μην ερθει στα 5-10 δευτερολεπτα απο το πατημα μου, σε ολα τα καταστηματα που εχω κανει παραγγελιες.

 

Να΄σαι καλα!

 

(δεν θελω εγω στοιχεια, για να μαθεις πως γινεται και να φανεις χρησιμος σε αλλους σου εγραψα)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αν εχει το συστημα τους κανενα προβλημα μπορει να κανει και 2-3 λεπτα πχ. Παντως δεν μου εχει τυχει ποτε να μην ερθει στα 5-10 δευτερολεπτα απο το πατημα μου, σε ολα τα καταστηματα που εχω κανει παραγγελιες.

 

Να΄σαι καλα!

 

(δεν θελω εγω στοιχεια, για να μαθεις πως γινεται και να φανεις χρησιμος σε αλλους σου εγραψα)

 

 

Όντως, τώρα που ξανακοιτάω το source του mail:

 

Received: from mail2.multirama.gr ([212.205.87.5]) by COL0-MC1-F21.Col0.hotmail.com (από hotmail το εστειλα) (with Microsoft SMTPSVC(6.0.3790.4900);      Tue, 26 Feb 2013 22:46:28 -0800 (+2 ακόμα για Ελλάδα-->08:46)

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...