Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω skoulas. Δεν εκανα καποια παραγγελια αλλα μου εδωσες κινητρο να δοκιμασω μια "λυση" την επομενη φορα που θα μου την φορεσει καποιο καταστημα (αφου επιασε με το public μπορει να πιασει και με αλλους;))!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον εχουμε (ευχαριστη) εξελιξη...Οπως ειπα και παραπανω μου εστειλαν χτες mail οτι δεν υπαρχει το 5αρι που ειχα παρει και ακυρωνεται η παραγγελια...τους στελνω λοιπον e-mail αναφεροντας οτι υπαρχουν ατομα που εκαναν παραγγελιες μετα απο εμενα και παρελαβαν κανονικα και οτι εχω στη διαθεση μου τα στοιχεια των παραγγελιων μιας και εγω τους προτεινα να κανουν τη συγκεκριμενη αγορα...Σημερα μεχρι το απογευμα δεν ειχα καμια ενημερωση...Τοτε αποφασιζω να γραψω ΑΡΝΗΤΙΚΗ αξιολογηση στον τσιγκουνη...μετα απο 2-3 ωρες λαμβανω ενα mail απο το public λεγοντας οτι προσπαθουν να επικοινωνησουν μαζι μου αλλα δεν μπορουσαν (ειχα δωσει το τηλεφωνο του σπιτιου και ελειπα...) και μου ζητουσαν να επικοινωνησω εγω...παιρνω λοιπον και μου ζητανε συγγνωμη και μου λενε οτι εγινε λαθος απο το συστημα και καταλαθος ακυρωθηκε η παραγγελια μου γιατι περιμενουν νεα παραλαβη η οποια δεν ειχε καταχωρηθει και γι'αυτο εγινε ακυρωση...Στη συνεχεια λοιπον με ρωτανε αν θελω ακομα το προιον και αφου τους απαναταω οτι το θελω που λενε οτι μου το κανουν ΔΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ COURIER ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΩΡΕΑΝ...αφου λοιπον τους λεω και εγω ευχαριστω με ρωτανε τι θα γινει με την αξιολογηση...τους ειπα οτι θα την αλλαξω και ολα τελειωσαν...Οπως φαινεται το κραξιμο στον τσιγκουνη ειχε αποτελεσμα και με το παραπανω...

 

ΥΓ Δεν ξερω αν τους ελεγα οτι δεν το χρειαζομαι τι θα μου ελεγαν...

καλα εκανες φιλε.ειναι τοσο @@ που μια χαρα βρηκαν και θα σου στειλουν τωρα μολις ειδαν την αρνητικη αξιολογηση.και αλλοι αν κανουν το ιδιο μια χαρα θα τους το στειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ξανα σε προσφορα και τα 3 συστηματα προστασιας

Αν και βρήκα μόνο 2, έκανα μια παραγγελία από ένα κομμάτι.....

Που τα είδες εσύ τα τρία...?

 

Ευχαριστώ για την ειδοποίηση πάντως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια 2 τεμαχια με τις 8 θεσεις και 1 με τις 5.για να δουμε αν θα στειλουν τιποτα.το πιο πιθανο ειναι αυριο να μου ρθει mail   οτι τελειωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξοδα αποστολης δεν υπαρχουν ετσι δεν ειναι?

 

edit: ok επειδη πηρα 3 τεμαχια γι'αυτο δεν εχει.
 

εκανα παραγγελια 2 τεμαχια με τις 8 θεσεις και 1 με τις 5.για να δουμε αν θα στειλουν τιποτα.το πιο πιθανο ειναι αυριο να μου ρθει mail   οτι τελειωσαν

Ακριβως ιδια παραγγελια κι εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και βρήκα μόνο 2, έκανα μια παραγγελία από ένα κομμάτι.....

Που τα είδες εσύ τα τρία...?

 

Ευχαριστώ για την ειδοποίηση πάντως.....

Υπάρχει και το 3ο (αυτό θέλω για την ακρίβεια) απλα δε φαίνεται απο το αρχικό λινκ. 

 

Για τα μεταφορικά έχει το συστημα αλά black Friday deals, δηλαδή υπολογίζει την αρχική τιμή προ έκπτωσης!!!!! Έτσι, οποιαδήποτε 3 πολυπριζα βγαίνουν το λιγοτερο "90€" οποτε τα στέλνουν δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να πληρώνεται για κάθε συσκευή τέτοιες βλακε@@ς  καλύτερα να ζητήσετε από τον ηλεκτρολόγος σας να τοποθετήσει στον πίνακα του σπιτιού σας έναν ΕΠΙΤΗΡΗΤΗ τάσης !!! για υπόταση, υπέρταση (και για τα τριφασικά παίζει και για ασυμμετρία φάσεων ) 

 

Το κόστος των υλικών είναι :

 

Για τριφασικό πίνακα 60€

 

 

RM35.jpg          +ρελέ φορτίου  STD420SL.jpg+ προστ. 

 

 

Για μονοφασικό 52€ 

 

RM17UBE15.jpg  +  ρελέ φορτ. 4172_ED183_big.jpg +  προστασία επ. 1Α3X5s4.jpg


 

και τελειώσατε μια για πάντα με το πόβλημα και προστατεύετε και τα Inverter κλιματιστικά σας που σε υπέρταση θα τα πάρετε στο χέρι ! (σε υπόταση έχουν δική τους ασφάλεια)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...