Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εδωσα μια καλη παραγγελιά.10 των 6,90€ και 7 των 8,91€ μαζι με την samsung UE55ES8000.

αν πεσει ακυρο για τα πολυμπριζα θα τους ριξω και γω για την TV.

για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παραγγείλει από το μεσημέρι χθες, πριν βγει εδώ, και ακόμα η παραγγελία βρίσκεται "υπό επεξεργασία". Έχω ζητήσει αποστολή στο χώρο μου μιας και δεν προλαβαίνω να περάσω από εκεί.

 

Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι αν πέσει ακυρωτικό!!  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδωσα μια καλη παραγγελιά.10 των 6,90€ και 7 των 8,91€ μαζι με την samsung UE55ES8000.

αν πεσει ακυρο για τα πολυμπριζα θα τους ριξω και γω για την TV.

για να δουμε...

Δηλαδη αν στα στειλουν θα αγορασεις και την UE55ES8000 μονο και μονο επειδη στα εστειλαν;;;.... :shock:

 

edit: Το 8αρι και το 5αρι (αυτο με την προστασια τηλεορασης) φαινονται ακομα διαθεσιμα, μαλιστα 24-72 ωρες (στο "καλαθι μου" αυτα, το 3ο της παρεας εμφανισε μυνημα εξαντλησης και αφαιρεθηκε απο το καλαθι, τα υπολοιπα 2 φαινονται ακομα 'ζωντανα')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η MGE εχει εξαγοραστει απο την Eaton πριν μερικα χρονια. Νορμαλ ειναι.

 

Μου φαινεται ομως παραξενο που ατομα που εβαλαν παραγγελια μετα απο εμενα εχουν παραλαβει ηδη.

Και εγω παραλαβη απο καταστημα εχω δηλωσει αλλα ακομα τιποτα. Η παραγγελια ειναι υπο επεξεργασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noμιζω εχει ξαναειπωθει περι public, οτι η μεθοδος σε παραγγελιες με παραλαβη στο καταστημα ειναι 1ον παραγγελια (για κατοχυρωση τιμης), 2ον ρωταμε σε ποιο καταστημα υπαρχει διαθεσιμο και 3ον τρεχουμε να προλαβουμε...

Οι υπολοιποι που περιμενουμε αποστολη ειμαστε παντα στην χειροτερη μοιρα απο ολους με αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα σιγα μην αφησω τη δουλεια μου για να κυνηγαω το public που εχει διαθεσιμο το πολυμπριζο.

Στα σοβαρα μαγαζια μολις λαμβανεις παραγγελια, κανονιζεις τις παραδοσεις σου και ειτε στελνεις απο την αποθηκη το επομενο πρωι κομματια, ειτε απο το πλησιεστερο καταστημα που εχει μεγαλο διαθεσιμο στοκ.

Μιλαμε για παραλαβη απο καταστημα του λεκανοπεδιου, οχι της κ@λοπετινιτσας που ειναι απομακρυσμενο.

Τεσπα στη χειροτερη θα φανε ενα κραξιμο και αρνητικη κριτικη σε σαιτ τυπου τσιγγουνη.

Αν δεν εισαι ετοιμος να διαχειριστεις μια προσφορα που κανεις (γιατι δεν εχεις διαθεσιμο στοκ), ειτε δεν την κανεις ειτε μολις εξαντληθει το στοκ την τερματιζεις ή βαζεις μη διαθεσιμο προϊον. Δεν το αφηνεις ανοικτο για παραγγελια στο σαιτ σου.

Επεξ/σία από Sebu
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι? το eaton το 5αρη http://www.public.gr/product/perifereiaka/power-protection/eaton-ups-pulsar-cl5-tv/prod40443pp/

εχει και για tv και για τηλεφωνο? γιατι διαβαζω στις κριτικες οτι κατι τετοιο λεει..

 

το 8αρη ξερω οτι εχει και για τα 2.

αν  και δεν καταλαβαινω πως συνδεεις την τηλεοραση και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έκανα παραγγελία 27/2 στις 8:30 το πρωί 1 τεμάχιο από το καθένα (με τα προϊόντα "άμεσα διαθέσιμα", κράτησα κ screenshot), κι ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση...η δε παραγγελία ακόμα "Υπό Επεξεργασία"...Παιδιά εσείς που κάνατε παραγγελία αργότερα από κάποιους άλλους και παραλάβατε ελπίζω να είστε διαθέσιμοι να σας ζητήσω στοιχεία για την καταγγελία κ το κράξιμο που ετοιμάζω...Τους τα έχω μαζεμένα από τα Χριστούγεννα με τα Logitech 5.1 που είχαν βγάλει στα 20€....Μαζί είχα παραγγείλει και φωτογραφικό χαρτί το οποίο ενώ στο τηλέφωνο μου έλεγαν ότι είναι διαθέσιμο και έτοιμο για αποστολή, εγώ ακόμα το περιμένω....όρεξη να 'χεις να τους στολίζεις με κοσμητικά επίθετα είναι αυτοί...

 

Υ.Γ. στην παραγγελία δήλωσα "Παραλαβή από κατάστημα Συντάγματος"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι? το eaton το 5αρη http://www.public.gr/product/perifereiaka/power-protection/eaton-ups-pulsar-cl5-tv/prod40443pp/

εχει και για tv και για τηλεφωνο? γιατι διαβαζω στις κριτικες οτι κατι τετοιο λεει..

 

το 8αρη ξερω οτι εχει και για τα 2.

αν  και δεν καταλαβαινω πως συνδεεις την τηλεοραση και που.

το συγκεκριμενο που ειχα παρει εγω εχει μονο για τηλεφωνο. Αν καταλαβα καλα βγαινει και με αλλο Module το οποιο εχει και TV ή κατι τετοιο τελος παντων, γιατι φαινεται πως εκει που υπαρχει η τηλεφωνικη προστασια υπαρχει δυνατοτητα αφαιρεσης του module. Για προστασια τηλεορασης συνδεεις απλα το καλωδιο της κεραιας πριν αυτο καταληξει στην τηλεοραση σου μεσω 2ου καλωδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έκανα παραγγελία 27/2 στις 8:30 το πρωί 1 τεμάχιο από το καθένα (με τα προϊόντα "άμεσα διαθέσιμα", κράτησα κ screenshot), κι ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση...η δε παραγγελία ακόμα "Υπό Επεξεργασία"...Παιδιά εσείς που κάνατε παραγγελία αργότερα από κάποιους άλλους και παραλάβατε ελπίζω να είστε διαθέσιμοι να σας ζητήσω στοιχεία για την καταγγελία κ το κράξιμο που ετοιμάζω...Τους τα έχω μαζεμένα από τα Χριστούγεννα με τα Logitech 5.1 που είχαν βγάλει στα 20€....Μαζί είχα παραγγείλει και φωτογραφικό χαρτί το οποίο ενώ στο τηλέφωνο μου έλεγαν ότι είναι διαθέσιμο και έτοιμο για αποστολή, εγώ ακόμα το περιμένω....όρεξη να 'χεις να τους στολίζεις με κοσμητικά επίθετα είναι αυτοί...

 

Υ.Γ. στην παραγγελία δήλωσα "Παραλαβή από κατάστημα Συντάγματος"

 

Μιας και αναφερθηκες στα ηχεια...εμενα μετα την αρνητικη αξιολογηση μου εδωσαν Link.png Site: http://www.public.gr/product/perifereiaka/iheia-akoystika-mikrofona/pc-speakers-21/creative-a520-systima-iheion-ypologisti-51-mayro/prod3060384pp/">αυτα με 19.90ευρο...το ειχα γραψει και τοτε...οποτε επρεπε να τους 'κραξεις' και εσυ...δεν θα εχανες τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...