Προς το περιεχόμενο

Oblivion


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Καλή δράση φαίνεται να έχει η ταινία και πολύ καλά εφφέ. Βρωμάει όμως λίγο σαηεντολογία το θέμα και δεν ξέρω.. Είμαι και λίγο προκατειλημμένος με τον Cruise.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Την είδα χτες. Not bad θα έλεγα αλλά ούτε και τίποτα φοβερό. Έχει κάποιες εκπλήξεις το σενάριο αλλά γενικά μπορείς να προβλέψεις τη συνέχεια. Καλή μουσική, όμορφες εικόνες και ικανοποιητικό cgi. Ένα ευχάριστο 2ωράκι.

7/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δα και γω .Σε σινεμα γιατι εκει αξιζει να το δεις.Τα εφε ηταν εντυπωσιακα, και οι σκηνες δρασεις ικανοποιητικες για τετιου ειδους εργα.Παροτι το εργο εξελισσοταν καπως αργα στην αρχη,μετα σου πεταει στα μισα μια μεγαλη ανατροπη, και αρχισε η καθε σκηνη να αποκταει μεγαλο ενδιαφερον για να δεις πως θα καταληξει.Μεχρι τελους η ταινια θυμισε λιγο το προμηθεα σε καπια σημεια,με καλυτερο στορυ και πιο καλα σκηνοθετιμενο,ενω ο τομ κρουζ εδω ηταν πολυ καλος  και η ANDREA RISEBOROUPH  απο το  WE      της μαντονα πολυ σεξι .

παροτι τη μεγαλη διαρκεια δεν κουρασε καθολου    

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πάρα πολύ καλή ταινία (

με μοναδική ένσταση το ότι ένα τόσο υπερσύγχρονο διαστημόπλοιο με τεχνολογία που μπορούν να κλωνοποιήσουν ανθρώπους δεν μπορεί να κάνει ένα scan στο αεροσκάφος για να δει ότι υπάρχει βόμβα. Έλεος δηλαδή με την Independence Day τρύπα

).

 

Θα μπορούσα άνετα να πω ότι είναι ένα mix Mass Effect 3 με Fallout (μέχρι να γίνει η ανατροπή). Ειδικά το πως χρησιμοποιήθηκε η μουσική είναι καρφωτή για τους Mass Effect fans. Χώρια το 'indoctrination' που έχει γίνει ;)

 

Βλέποντάς την μετά την πατάτα το Iron Man 3, μου φάνηκε έτη φωτός καλύτερη.

 

Αν είστε fans του sci-fi, ε πρέπει να την δείτε, δεν το συζητάμε. Και καλύτερη εννοείται από τον Προμηθέα (ως sci-fi ταινία).

 

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΥ Γ@ΜΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Πηγαίνετε να την δείτε χωρίς να έχετε δει τίποτα (προφανώς γι αυτό μου άρεσε τόσο εμένα).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Θα μπορούσα άνετα να πω ότι είναι ένα mix Mass Effect 3 με Fallout (μέχρι να γίνει η ανατροπή). Ειδικά το πως χρησιμοποιήθηκε η μουσική είναι καρφωτή για τους Mass Effect fans. Χώρια το 'indoctrination' που έχει γίνει ;)

 

Τετοια λεγε μου και φτιαξε με,η μουσικη του mass effect ειναι ο ορισμος του sci-fi για μενα,θα τη δω την παρασκευη σε μεγαλη τηλεοραση φυσικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...