Προς το περιεχόμενο

Origin - πλατφόρμα διανομής παιχνιδιών της ΕΑ


pasxa_axsap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, gildo είπε

Παω να ρωτησω στο support.Αφου εφαγα κανα μισαωρο μου ειπαν να περιμενω λιγες μερες ακομα.

Ε ναι ας περιμένουμε να πάει 15 ο μήνας να φάμε τον μισό. Σοβαρή προσφορά μας έκαναν πες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μενα οχι . Το τσεκαρα γιατι σκεφτομαι να δοκιμασω το premium τους για το Star wars . Παλια μου ειχαν δωσει παλι 1 μηνα basic αλλα δεν ηταν ενεργος . Μετα ειδα οτι μπορουσα να δοκιμασω το Anthem με basic κανα μηνα αλλα εμαθα οτι ειναι  :eek:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα δεν έχει έρθει ακόμα κάτι, το βάλαμε με φίλο μόνο για να παίζαμε το co-op του A Way Out.

Πέρσυ είχα βάλει ένα μήνα με 1 ευρώ στην προσφορά που έτρεχε, άξιζε γιατί έπαιξα τα δύο Unravel τα οποία ήταν πολύ καλά!

Κατά τα άλλα μακριά από ΕΑ, δυστυχώς είναι "εγλωβισμένα" κάποια παιχνίδια εκεί όπως τα Red Alert...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update για τη παραπάνω προσφορά:

Έχω ετήσια Basic και μετά από chat με το support μου είπαν πως θα πάρω τον έξτρα μήνα όταν λήξει η συνδρομή μου.

Αν δε συμβεί αυτόματα, νέα επικοινωνία για να το διορθώσουν. Άντε να δούμε.

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά που είδα αυτό το θέμα και τις απαντήσεις σας, το είχα ενεργοποιημένο απο τότε που έγινε διαθέσιμη η επιλογή αυτή και μου ήρθε χτες mail.

Λεω τίποτα spam θα είναι ας αλλάξω κωδικό, γιατί μου φάνηκε πολύ προσεγμένο σαν μήνυμα και το id σωστό και όλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι είχε κολλήσει. Έκανα clear την cache του και μπήκε τελικά. Απλά μου έκανε εντύπωση, δεν πίστευα με τίποτα ότι 3 μέρες θα ήταν κάτω. Είχα δει βέβαια αρκετά άτομα να παραπονιούνται αυτές τις ημέρες για θέματα σύνδεσης.

Τέσπα, όπως και να έχει, με το clear cache έφτιαξε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Xristaras12 είπε

καλά που είδα αυτό το θέμα και τις απαντήσεις σας, το είχα ενεργοποιημένο απο τότε που έγινε διαθέσιμη η επιλογή αυτή και μου ήρθε χτες mail.

Λεω τίποτα spam θα είναι ας αλλάξω κωδικό, γιατί μου φάνηκε πολύ προσεγμένο σαν μήνυμα και το id σωστό και όλα.

Το ιδιο και σε μενα. Μαιλ με τίτλο:  You've redeemed an Origin Access Membership Code. Λέω τον ήπιαμε αλλά διαβάζοντας σε forum το δινουν σε οσους εχουν κάνει 2fa verification

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...