Προς το περιεχόμενο

Boxing Days @ Amazon.co.uk


jpapadakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καθένας λέει ότι θέλει.

Το φλασάκι είναι μια χαρά έχω το 32gb και σε usb 2.0 πιάνει πάνω από 20 σε ταχύτητα.

Βρείτε μου ένα φλασάκι στα ίδια λεφτά ή παρακάτω με τέτοιες ταχύτητες στην ίδια χωρητικότητα και σας το κάνω δώρο.

βαλτο να γεμισει με φωτογραφιες η τραγουδια και οταν τελειωσει και καταλαβεις οτι ειναι αργο παρε καποιο με usb 4.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με έβαλε σε λίστα αναμονής, μόλις ήρθε κούριερ και έλειψα για ένα λεπτό. Μήνυμα από το σύμπαν για να μην το πάρω;

Αλήθεια για usb 2 σε αυτή την χωρητικότητα και καλύτερο στα ίδια λεφτά υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, θελω να παραγκιλω το στικακι, οταν ειμαι στο καλαθι μου λεει 25λιρεσ αλλα οταν παω να πληρωσω μου λεει 35 λιρες, βοηθηστε με λιγο και ειναι η πρωτη μου παραγκελια απο amazon και βιαζομαι λιγο, σε 5 λεπτα θα μου το βγαλει απο το καλα8ι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασες δλδ ότι είναι γρήγορο?

 

 

αυτό δεν είναι το 64αρι...

Έχουν κάνει review στο μικρό 32gb αλλά δεν νομίζω να διαφοροποιείτε σε αυτό μιας και είναι το ίδιο μοντέλο, αν πάλι δεν σου κάνει(γενικά μιλάω) και βλέπεις ότι είναι πολύ κάτω από αυτά που γράφει τους το γυρνάς πίσω.

 

Πάντως επειδή έχουμε μπερδέψει κάποια πράγματα πρώτα να δούμε αν δουλεύει καλά και μετά τα άλλα.Τα 20mb μια χαρά ικανοποιητική ταχύτητα είναι δεν θα βάζεις 25gb blu-ray κάθε μέρα, απ την άλλη να θυμίσω τα παλιά εδώ μέσα με ένα 16gb kingstone στα 10€ που σκότωνε και τελικά σκότωσε και τον εαυτό στο τέλος.

Φλασάκι είναι μην ψάχνετε για δίσκο!

 

Ntinaras σε ρώτησε κάτι το παιδί αλλά δεν απάντησες γιατί? ( ξανά προωθώ την ερώτηση ποιο προτείνεις εσύ σαν καλύτερο στα ίδια λεφτά αν όχι φθηνότερο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα φίλο πνεύμα αντιλογίας.

Του λες κάτι καλό ή κακό και πάντα έχει κάτι να πει.

Κάτι τέτοιες συμπεριφορές κάνουν κακό και στο φόρουμ.

Όταν πρωτογράφτηκα στο insomnia μίλαγαν πιο πολύ αυτοί που κατείχαν ένα θέμα.

Τώρα όλοι έχουν γνώμη για όλα.

Τι να την κάνουμε τη γνώμη εμείς θέλουμε δοκιμασμένες λύσεις.

Εγώ σχολίασα για το φλασάκι που έχω το 32αρι το ίδιο που το πήρα στο black friday λιγότερο από 13 ευρώ και στα λεφτά του δεν υπάρχει κάτι καλύτερο.(Στη οθόνες pc που δεν κατέχω αν δείτε σε άλλο θέμα ρωτάω να μάθω).

Αλλάξτε τρόπο σκέψης κάποιοι και όλοι θα βοηθηθούμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Speed tests show that this drive has a 1 to 3 MB/sec write speed, but nearly a 25 MB/sec read speed. So that means if you use your thumb drive to move data around. Like pictures at your aunts house to take home. Or your friends digital "entertainment" collection to move to your own computer, if you do anything that requires filling the thumb drive and then moving that data off of it...

 

http://usbspeed.nirsoft.net/?pdesc=JumpDrive&vname=Lexar+Media%2C+Inc.&vid=1500&pid=43031

 

ούτε τζαμπέ.64gb δεν γεμίζονται με 3 mb/sec

 

καταραμένα greeklish

Δεν ειμαι σιγουρος οτι αναφερεσαι σε εμενα βεβαια ποσταρες ακριβως απο κατω, απλα απο το ιδιο το δικο σου λινκ εγω βλεπω:

Lexar JumpDrive S50 64GB USB Device Lexar Media, Inc. 59.69 GB 5dc a817 25.76 MB/Sec 13.94 MB/Sec JimGSPI

Ηδη ενα 16αρι lexar usb2.0 που εχω παρει .. 8 ευρω (!) πιανει 12ΜΒ εγγραφη (και αυτο το εχω γεμισει/αδειασει αρκετες φορες με 1-2 μεγαλα αρχεια οποτε μαλλον πραγματικη ειναι η ταχυτητα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

απ την άλλη να θυμίσω τα παλιά εδώ μέσα με ένα 16gb kingstone στα 10€ που σκότωνε και τελικά σκότωσε και τον εαυτό στο τέλος.

Φλασάκι είναι μην ψάχνετε για δίσκο!

το δικό μου ζει ακόμα, γεμάτο mp3 στο αμάξι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πόσταρε ο φίλος giorginho (με την πολύ ορθή αντιπρόταση που έκανε πριν ) να πω ότι το usb αυτό είναι ποιο καινούργιο s73 και δεν αναγράφεται μάλλον είναι καλύτερο από το s50 .

Eγώ δεν το πήρα θα ήθελα κάτι καλύτερο στην τιμή και επειδή παραξοδεύτηκα το έβγαλα.

 

 

το δικό μου ζει ακόμα, γεμάτο mp3 στο αμάξι ( του εύχομαι να τα 1000σι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πάντως επειδή έχουμε μπερδέψει κάποια πράγματα πρώτα να δούμε αν δουλεύει καλά και μετά τα άλλα.Τα 20mb μια χαρά ικανοποιητική ταχύτητα είναι δεν θα βάζεις 25gb blu-ray κάθε μέρα

δεν είναι άσχημα τα 20MB/sec, αλλά δεν είναι αυτό που θα περίμενες από 64αρι αλλά από 16-32αρι...

 

είναι μέχρι να βρεθείς να βιάζεσαι να φύγεις από το σπίτι και να περιμένεις να τελειώσει το transfer στο flashάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ θα βιάζεσαι και θα περνάς τον μισό δίσκο μέσα?

έχω ένα που είναι 6-7mb write και δεν παραπονιέμαι μια χαρά είναι μέχρι και τα 6-7 gb πόσα να θέλω παραπάνω? άρα αυτό θα μου φανεί σαφώς πολύ καλύτερο γιατί παλιότερα είχα ένα που ήταν 2.5mb βέβαια 2gb όλο κιόλο (εκείνο να δεις πόσο αργό ήταν :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν θες να περάσεις 50GB μέσα στο flashάκι και να φύγεις από το σπίτι, δεν είναι ότι πιο ευχάριστο πάντως :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...