Προς το περιεχόμενο

Boxing Days @ Amazon.co.uk


jpapadakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποτε καλυτερα να μην φυγει κανεις μεχρι να περαστουν τα 50GB.....να περιμενουν ολοι μεχρι να περαστουν και μετα να παει ο καθενας οπου θελει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι μέχρι να βρεθείς να βιάζεσαι να φύγεις από το σπίτι και να περιμένεις να τελειώσει το transfer στο flashάκι...

ακριβώς αυτό.Πόσες φορές έχω βρεθεί να στείνω άτομα επειδή αργεί να περαστεί μια 720p ταινία.

εγώ πάντως με 14mb/s σε ένα 16άρι φλασάκι,καταριέμαι κάθε φορά που κάνω paste 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ( :)χαχα ) έχουμε πάει την κουβέντα 1 επίπεδο παραπέρα!

Kάθε φορά που θέλετε να πάτε κάπου υπάρχουν 2 τρόποι για να μην σας βρίζουν μετά

1. δεν περνάς 50-60gb άλλωστε δεν θα λήψης για 1 μήνα

2. Τα περνάς από την προηγούμενη μέρα ;)

 

Πάντως αυτό με τα 50gb με έκανε και γέλασα να σαι καλά ThReSh φαντάζομαι το ανθρωπάκι το έβαλες για να δείξει ότι κάνεις πλάκα.

 

ακριβώς αυτό.Πόσες φορές έχω βρεθεί να στείνω άτομα επειδή αργεί να περαστεί μια 720p ταινία.

Καλά μου θύμησες λίγο από ΑΜΑΝ και Ράδιο αρβύλα ειδικά όπως το ξεκινάς (Πόσες φορές σου έχει τύχει...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έλληνες της τελευταίας στιγμής, τι περιμένεις να το έχουμε κάνει νωρίτερα? :P

 

είναι μεταξύ σοβαρού και αστείου πάντως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι αγόρασαν τον 840 250GB στο προηγούμενο deal, πόσο τον πλήρωσαν;

Ρωτάω για να συγκρίνω με τη σημερινή τιμή που ξεκινάει από 132 λίρες.

 

ΥΓ Πάντως, παρατηρώ ότι σήμερα έχει σε πολλά είδη τιμές εκκίνησης χαμηλότερες από τις προηγούμενες μέρες αλλά ακόμη και από τις προσφορές BF !!!

πχ το πλυστικό Nilfisk 120 θυμάμαι ότι το πρόσφερε από 98 στις 89 και σήμερα έχει τιμή εκκίνησης 83,61 λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Αυτό το Lenovo αξίζει λέτε για HTPC?

επειδή είμαι εκτός τεχνολογικής εξέλιξης τον τελευταίο καιρό, πιστεύετε ότι θα μπορούσα να φτιάξω κάτι αρκετά καλύτερο σε αυτά τα χρήματα (~300 Ευρώ) ή θεωρείται μια τίμια επιλογή?

Από τα reviews είδα ότι οι απόψεις διίστανται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Αυτό το Lenovo αξίζει λέτε για HTPC?

επειδή είμαι εκτός τεχνολογικής εξέλιξης τον τελευταίο καιρό, πιστεύετε ότι θα μπορούσα να φτιάξω κάτι αρκετά καλύτερο σε αυτά τα χρήματα (~300 Ευρώ) ή θεωρείται μια τίμια επιλογή?

Από τα reviews είδα ότι οι απόψεις διίστανται...

 

Πιό καλη επιλογή είναι ο HP microserver  τα κάνει όλα και συμφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλω ενα προιον στο καλαθι απο τις σημεριμενες προσφορες ομως επειδη δεν εχω χρηματα στην καρτα μπορω να το πληρωσω αυριο?

Το κραταει ή δεν γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλω ενα προιον στο καλαθι απο τις σημεριμενες προσφορες ομως επειδη δεν εχω χρηματα στην καρτα μπορω να το πληρωσω αυριο?

Το κραταει ή δεν γινεται?

 Ναι μπορεις κανονικα φιλε μου ...το ειχα κανει και εγω στo Black Fridays ... και απλα μου εστειλαν μεηλ οτι δεν υπαρχουν χρηματα μεσα να τραβηξουν ...οταν εβαλα χρηματα τα τραβηξαν κανονικα και συνεχιστηκε η διαδικασια .... τη τιμη ομως την ειχα εξασφαλισει !!! 

Εσυ κανε κανονικα τη διαδικασια αγορας ....οχι απλα να αφησεις το προιον στο καλαθι σου !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι μπορεις κανονικα φιλε μου ...το ειχα κανει και εγω στo Black Fridays ... και απλα μου εστειλαν μεηλ οτι δεν υπαρχουν χρηματα μεσα να τραβηξουν ...οταν εβαλα χρηματα τα τραβηξαν κανονικα και συνεχιστηκε η διαδικασια .... τη τιμη ομως την ειχα εξασφαλισει !!! 

Εσυ κανε κανονικα τη διαδικασια αγορας ....οχι απλα να αφησεις το προιον στο καλαθι σου !!! 

Δηλαδη μεχρι ποιο σημειο να φτασω ωστε να το εξασφαλισω?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μεχρι ποιο σημειο να φτασω ωστε να το εξασφαλισω?

 

Μεχρι το τελευταιο δλδ κανονικη αγορα !!! Οταν θα προσπαθησουν να τραβηξουν η να δεσμευσουν καλυτερα χρηματα απο το λογαριασμο σου και θα δουν οτι δεν μπορουν ....θα σου στειλουν μνμ οτι πρεπει να το διορθωσεις αυτο ωστε να συνεχιστει η διαδικασια .... τη τιμη ομως εσυ θα την εχεις καβατζωσει !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εως το τελευταιο σημειο που πατας για να γινει η αγορα ετσι?

Θα το δοκιμασω κι αν το αξασφαλισω θα ειμαι οκ.

Ευχαριστω παντως.

 

ναι πρέπει να ολοκληρώσεις την αγορά

 

έχει περιθώριο 15' από τη στιγμή που το βάλεις στο καλάθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...