Προς το περιεχόμενο

Boxing Days @ Amazon.co.uk


jpapadakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Ο 840 έχει μεγάλες διαφορές με τον 830?Αξίζουν τα 70 ευρώ διαφορά?

70 euro διαφορά? στις προσφορές του amazon ο 256gb Samsung 830 είχε φτάσει τα 120-125 euro νομίζω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xρέωση πάντα σε λίρες,γιατί η ισοτιμία του amazon είναι χειρότερη.

 

Η χρέωση είναι όσο βγάζει περίπου και στο xe.com.Όποιος θέλει να το υπολογίσει σε ακρίβεια cent,μπορεί να τσεκάρει την ισοτιμία της τράπεζάς του.

 

*134,43 με χρέωσε εμένα στις 28/12 για τον 840.

 

Xρέωση πάντα σε λίρες,γιατί η ισοτιμία του amazon είναι χειρότερη.

 

Η χρέωση είναι όσο βγάζει περίπου και στο xe.com.Όποιος θέλει να το υπολογίσει σε ακρίβεια cent,μπορεί να τσεκάρει την ισοτιμία της τράπεζάς του.

 

*134,43 με χρέωσε εμένα στις 28/12 για τον 840.

 

70 euro διαφορά? στις προσφορές του amazon ο 256gb Samsung 830 είχε φτάσει τα 120-125 euro νομίζω...

Είχε βγει στα black friday deals τόσο.Πλέον είναι αρκετά πιο ακριβός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδή έχω συνηθίσει να επιλέγω την πληρωμή σε λίρες και όχι σε ευρώ (πιστεύοντας ότι η ισοτιμία του Amazon είναι σε βάρος του αγοραστή) θα ανεβάσω εδώ το ποσόν που θα χρεωθεί στην κάρτα μου όταν γίνει η αποστολή του δίσκου.

σε λίρες πληρώνω και εγώ, οι τιμές φαίνονται σε ευρώ με ένα plugin που έχω στο chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εντυπωσιαστει με το plugin του chrome Polos. Φοβερο! Αν και μοζιλακιας, με κατι τετοια πως να μη παραχωρησει τη θεση του στον chrome? Μπας και παιζει τιποτα τετοιο και στον μοζιλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εντυπωσιαστει με το plugin του chrome Polos. Φοβερο! Αν και μοζιλακιας, με κατι τετοια πως να μη παραχωρησει τη θεση του στον chrome? Μπας και παιζει τιποτα τετοιο και στον μοζιλα?

 

υπάρχουν και για firefox https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search/?q=currency&appver=&platform= , αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εντυπωσιαστει με το plugin του chrome Polos. Φοβερο! Αν και μοζιλακιας, με κατι τετοια πως να μη παραχωρησει τη θεση του στον chrome? Μπας και παιζει τιποτα τετοιο και στον μοζιλα?

 

Μετά το τελευταίο update του Adobe Flash, το οποίο έκτοτε δεν έχει κρασάρει ξανά, έχω εγκαταλείψει οριστικά τον Firefox...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ παιδια!

Καλη χρονια!!

Μετά το τελευταίο update του Adobe Flash, το οποίο έκτοτε δεν έχει κρασάρει ξανά, έχω εγκαταλείψει οριστικά τον Firefox...

Ετσι ειναι! Αλλα η συνηθεια ειναι που με κραταει.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εντυπωσιαστει με το plugin του chrome Polos. Φοβερο! Αν και μοζιλακιας, με κατι τετοια πως να μη παραχωρησει τη θεση του στον chrome? Μπας και παιζει τιποτα τετοιο και στον μοζιλα?

 

εδώ και ένα χρόνο τον έχω εγκαταλείψει το firefox

 

περίεργο πάντως μόνο 20% Claimed http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009LI7C9Y/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=19450-21&linkCode=as2&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B009LI7C9Y

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου.Είναι η τρίτη φορά που βγαίνει μέσα σε μια βδομάδα... ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπαμε υπερκαταναλωτισμος, αλλα οταν καθε βδομαδα βγαινουν 1-2 φορες ssd προσφορες, ποσους να παρει πια αυτη η ρημαδα ευρωπαικη κοινοτητα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...