Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To κοντεινερ μας ηρθε σημερα  :-D  :-D  Μπορειτε να βλεπετε την πορεια του στο εσωτερικο απο εδω http://www.eltacourier.gr/search.asp

 

Υ.Γ. Εγω το παρειγγειλα στις 12/1, 13/1 εγινε shipped, 21/1 εφτασε Αθηνα!!

Ουτε με ΕΜΣ να το ειχα παραγγειλει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Departure from outward office of exchange 51003100 GR 20130104 1618

ρε παιδιά εμένα βγάζει ακόμα αυτό,κόλλησε πουθενά?Φοβάμαι πως δεν θα  καταφέρω να παραλάβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κανένας άλλος εδώ?

 

Τι παρήγγειλες αν επιτρέπεται ? Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το opening μετά το departure.

Πήρες κάποιο τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ :-) :-)

 

Αυτό που άρεσε περισσότερο είναι ότι είναι pre rooted οπότε δεν χρειάζεται να μπλέξεις με κινεζουρες για να το ρουταρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ :-) :-)

 

Αυτό που άρεσε περισσότερο είναι ότι είναι pre rooted οπότε δεν χρειάζεται να μπλέξεις με κινεζουρες για να το ρουταρεις.

Άνοιξε αμέσως? Εμένα δεν ανοίγει .. :mad:  Με τι φορτιστή ήρθε ? Το έχω στο ρεύμα 2 ώρες και τίποτα, μόνο ένα κόκκινο λαμπάκι ανάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είναι κανένας άλλος εδώ?

Τι παρήγγειλες αν επιτρέπεται ? Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το opening μετά το departure.

Πήρες κάποιο τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ ?

Το πιπο σ1 και 4-5 μπιχλιμπιδια για iphone 1-2$.. Ετσι ακριβως ειναι και η δευτερη παραγγελια με 3 μπιχλιμπιδια των 2-3$..μιλησα με live chat και λενε οτι ειναι φυσιολογικο και επιμενουν οτι το δεμα εχει φυγει απο κινα γιατι αν ειχε προβλημα με το τελωνειο τους θα τους ειχε ηδη γυρισει πισω.. Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε αμέσως? Εμένα δεν ανοίγει .. :mad:  Με τι φορτιστή ήρθε ? Το έχω στο ρεύμα 2 ώρες και τίποτα, μόνο ένα κόκκινο λαμπάκι ανάβει.

Οπως ειπαμε αφου περασουμε όλη τη διαδικασια της  αποστολής παραλαβής το βασικό είναι να παραλάβουμε προιον που δουλευει σωστα..Προφανώς  υπάρχει ποσοστό ελλατωματικών και είναι να μη σου κατσει (προσωπικά μου ειχε κατσει παλιοτερα,αλλα ευτυχως το ειχα παρει απο αμαζον) .Ευχομαι το δικο σου να μην εχει προβλημα,αλλά αμα δεν ανοιγει μετα απο δυο ωρες φορτισης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...