Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε κάτσος εσύ από Αθήνα δεν είσαι?Λογικά δεν θα έπρεπε να  είχε έρθει το δικό μου?

 

ε καλά φίλε,τότε έχω ελπίδες

Αθήνα είμαι.

Η παραγγελία που ήρθε είχε γίνει 30/12 ενώ η παραγγελία που έκανα 28/12 δεν έχει έρθει ακόμη Ελλάδα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα έσκασε μύτη νέα φουρνιά στο Ελ.Βενιζέλος....

Εχεις παραγγειλει, και αν ναι πότε εφυγε από Κίνα; Το δικό μου 17/1 εγραψε departure from outward office, και δεν εχει εμφανιστει κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

σήμερα έσκασε μύτη νέα φουρνιά στο Ελ.Βενιζέλος....

Εχεις παραγγειλει, και αν ναι πότε εφυγε από Κίνα; Το δικό μου 17/1 εγραψε departure from outward office, και δεν εχει εμφανιστει κάτι..
Και μένα τότε έφυγε και δεν είχα ταμπλετ στην παραγγελία...ούτε στα ΕΛΤΑ εμφανίστηκε και καμια ανανέωσή μετά το departure....Sent from my CT1002 using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε δεν υπάρχει στανταρ ημερομηνια που εμφανιζεται Ελλάδα από όταν εγινε το departure from outward office.

Σε αυτους που εφυγε 13/1 εκανε 7 μερες.

Σε σενα που εφυγε 14/1 έκανε     11 μέρες.

Προφανως σε αυτους που εφυγε 15-16/1 αν δεν εχει εμφανιστει ακόμα θα κανει πάνω από 11 μέρες.

Οπότε όσοι περιμένουμε ας υπολογιζουμε 15-20 μέρες για να εμφανιστει Ελ.Βενιζελο για να μαστε μεσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έχει κανένας ίδιο πρόβλημα με το δικό μου? 

 

Έχω εγώ! Το τάμπλετ μέχρι στιγμής μου έχει βγεί πολύ pipo! 

 

1)Διαδικασία φόρτισης: Όταν φορτίζει δεν κλείνει με τιποτα το ταμπλετ, οταν παταω shutdown κανει restart!

 

2) Λειτουργία χρήσης αμέσως μετά την φόρτιση: Αφού φορτιστεί, (και ενώ είναι ενεργό) το βγάζω απο την πρίζα και σε περίπτωση που το κλείσω, (ναι όταν δεν είναι στην πρίζα μπορεί να κλείσει και δεν κάνει ρεσταρτ), μετά δεν ανοίγει καθόλου, παρά μόνο αν το ξαναβάλω στην φόρτιση όπου και θα μου δείχνει πλήρως αφόρτιστο και θα φορτίζει πάλι απο την αρχή!

 

Δοκίμασέ το κι εσύ να κάνεις αυτή τη διαδικασία και να μας πεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ρε παιδια ενταξει εχει μερικα θεματακια με την φορτιση και γενικα με την μπαταρια οτι δεν κλεινει κλπ ή κανει αμεσως restart αλλα περα απο αυτα προσωπικα δεν μου εχει κανει κανενα προβλημα δεν εχει κολλησει πουθενα εχω κατεβασει ποσα παιχνιδια τα σηκωνει μεχρι στιγμης ολα.video σε hd ready μια χαρα μεχρι στιγμης.Το ηχειο αρκετα συμπαθητικο ειναι το wifi επισης τιμιο.πιστευω πως οχι μονο λογω προσφορας αλλα και στην κανονικη του τιμη που βλεπω στο ιντερνετ στην banggood το εχει 69 ευρω αν θυμαμαι καλα ισως και λιγοτερο το ταμπλετ ειναι σκυλος.με αυτα τα λεφτα ουτε το κινητο smart 2 της vodafone δεν παιρνεις.Κατσε καλα τωρα.Πολυ μπροστα ο κινεζος...Ετσι και αλλιως κατι manta tablet Που βλεπω σε eshop και εχουν τιμη διπλασια απο την κανονικη του πιπη δεν νομιζω να πιανουν μια μπροστα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα θεματα με την φορτιση τα εχουν ολα τα ταμπλετ με rk3066.. Φυσιολογικο ειναι..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Είναι λογικό μετά από πλήρη φόρτιση να το κλείσω και μετά να μην ανοίγει παρά μόνον αν το βάλω στην πρίζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξεις σε φόρουμ στυλ slatedroid για τα θέματα που έχει ο rk3066 θα εκπλαγείς με το πόσο συχνό είναι :) Εγώ βέβαια στην θέση σου θα το έστελνα για rma μιας και γενικότερα δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, οποτε μιλάμε για σφάλμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξεις σε φόρουμ στυλ slatedroid για τα θέματα που έχει ο rk3066 θα εκπλαγείς με το πόσο συχνό είναι :) Εγώ βέβαια στην θέση σου θα το έστελνα για rma μιας και γενικότερα δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, οποτε μιλάμε για σφάλμα.. 

 

Στην περίπτωση που το στείλω πίσω για rma τα μεταφορικά τα επιβαρύνομαι εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...