Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13142792.jpg

 

Ακομη δεν μου εχει ερθει κατι.

 

Εχετε καμια ιδεα;

 

Στο track and trace των ελτα εμφανιζει : Δεν βρέθηκαν στοιχεία.

Έφυγε στις 23 από Κίνα η παραγγελία σου (άργησε αρκετα) οπότε λογικό να μην εμφανήζεται στα ελτα.

Εμένα στις 16 έφυγε και ακόμα τίποτα ,αλλά και πάλι είναι νωρίς για να ανησηχούμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13142792.jpg

 

Ακομη δεν μου εχει ερθει κατι.

 

Εχετε καμια ιδεα;

 

Στο track and trace των ελτα εμφανιζει : Δεν βρέθηκαν στοιχεία.

 

Φίλε μου και εμένα στο στάδιο Opening ήταν στις 5/1. Ποτέ μα ποτέ δεν εμφανίστηκε τίποτα στο ΕΛΤΑ tracking και μετά από 2 βδομάδες ήρθε ειδοποίηση από το ταχυδρομείο. Λογικά το περιμένεις μετά τις 10 Φεβρουαρίου όπως το κόβω. Αν είσαι τυχερός ίσως στο τέλος εκείνης της εβδομάδας 7-8 φεβ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπά, τελικά μου απάντησαν να τους το στείλω πίσω το ελαττωματικό με δικά μου έξοδα και με tracking number!

Mάλιστα ,απαράδεκτη η απάντηση ,αν και αυτό περίμενα πως θα σου έλεγαν.

 

Επειδή φαντάζομαι πως δεν θα το στείλεις πίσω ,αν πιάνουν κάπως τα χέρια σου

δοκίμασε να το ανοίξεις (κάπου είχα πετύχει και video στο youtube) ,με ένα κολλητήρη αποσύνδεσε την μπαταρία (και ο ένας πόλος νομίζω πως αρκεί) ,πάτα μερικές φορές το power να αποφορτιστεί τελείως από τα ρεύματα ,και ξανακόλλησε την μπαταρία.

Μετά κάνεις τον σταυρό σου και ελπίζεις να έφτιαξε.

Παρόμοια προβλήματα με την μπαταρία συμβαίνουν συχνά σε κινέζικα tablet και καμιά φορά στρώνουν με αυτό τον τρόπο.

 

Αν δεν πιάνουν τα χέρια σου ,μην το δοκιμάσεις καλύτερα γιατί μπορεί να γίνουν χειρότερα τα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέσω paypal δεν μπορεί να κάνει κάτι?

Δεν ξέρω ,αλλά από την στιγμή που γράφουν αυτό

 

¨1-Year Manufacturer's Warranty: this warranty is offered directly by the manufacturer. Should the item become defective within the manufacturer's warranty period (physical damages and damages caused by incorrect usage excluded), customers may send the unit back to DX's Hong Kong office. DX will help forwarding the item to the manufacturer for repair or replacement, and will look after the progress. The customer will need to cover shipping fees both ways.

 

αν δεν σταλθεί πίσω ,το πιθανότερο είναι το paypal να δικαιώσει το dx. (δεν παίρνω και όρκο βέβαια γιατί δεν έχω μπλέξει ποτέ με επιστοφές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν  δεν σταλθεί πίσω ,το πιθανότερο είναι το paypal να δικαιώσει το dx. (δεν παίρνω και όρκο βέβαια γιατί δεν έχω μπλέξει ποτέ με επιστοφές)

 

 

Έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, το ξέρω ότι το DX αργεί πάρα πολύ, αλλά το πακέτο μου έχει σημειωθεί ως "departed" απο Κίνα από τις 10 Ιανουαρίου, και ακόμα και σήμερα (σχεδόν 20 μέρες μετά) δεν έχει εμφανιστεί κάν στο tracking των ΕΛΤΑ...

Η παραγγελία είχε μπει πριν καν κλείσει το 2012, και το dispatch υποτίθεται ότι έγινε 7 Ιανουαρίου. Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, το ξέρω ότι το DX αργεί πάρα πολύ, αλλά το πακέτο μου έχει σημειωθεί ως "departed" απο Κίνα από τις 10 Ιανουαρίου, και ακόμα και σήμερα (σχεδόν 20 μέρες μετά) δεν έχει εμφανιστεί κάν στο tracking των ΕΛΤΑ...

Η παραγγελία είχε μπει πριν καν κλείσει το 2012, και το dispatch υποτίθεται ότι έγινε 7 Ιανουαρίου. Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση?

Mήν αγχώνεσαι ,σε παραγγελία (όχι από dx) λίγο καιρό πριν ,από το Departure μέχρι να μου έρθει έκανε κάπου 25 μέρες.

Εδώ μου έχει τύχει να κάνω παραγγελία από κάποιο κατάστημα και μετά από μέρες και άλλη από το το ίδιο και να μου ρθει πρώτα η δεύτερη.Δεν ξέρω τι παίζει με τα ταχυδρομία.

Απλά έχε το νου σου όταν φτάνεις τις 45 μέρες από την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα οι παραγγελίες έγιναν depart & open 10/1 αλλά σπίτι ακόμα τίποτα.. Υπομονή μόνο γιατί το φυσιολογικό είναι κανάς μήνας.. Απλά κάποιοι εδώ μέσα πρέπει να παίξουν τζόκερ, αλλά δεν το ξέρουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, το ξέρω ότι το DX αργεί πάρα πολύ, αλλά το πακέτο μου έχει σημειωθεί ως "departed" απο Κίνα από τις 10 Ιανουαρίου, και ακόμα και σήμερα (σχεδόν 20 μέρες μετά) δεν έχει εμφανιστεί κάν στο tracking των ΕΛΤΑ... Η παραγγελία είχε μπει πριν καν κλείσει το 2012, και το dispatch υποτίθεται ότι έγινε 7 Ιανουαρίου. Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση?

και εγώ περιμένω, υπομονή, τα λέγαμε απο την αρχή του thread...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα παραλαβής παιδιά, δεν έχουν εμφανιστεί καν στο tracking των ΕΛΤΑ. Δηλαδή, σύμφωνα με το tracking, δεν έχουν φτάσει καν Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα παραλαβής παιδιά, δεν έχουν εμφανιστεί καν στο tracking των ΕΛΤΑ. Δηλαδή, σύμφωνα με το tracking, δεν έχουν φτάσει καν Ελλάδα.

Πάντα έτσι γίνεται.

Από την στιγμή που θα εμφανιστεί στο ΕΛΤΑ ,συνήθως σε 2 μέρες θα το έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...