Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σημερα παρελαβα και εγω το icoo (το οποιο δεν ειχε φορτιστη, παρα μονο καλωδιο ) μισοφορτισμενο, ολα καλα για την ωρα (πρωτη φορα παιρνω tablet και τωρα το μαθαινω), το φορτιζω με ενα φορτιστη 0,5Α περιμενω να δω ποσο θα κανει να φορτισει. γενικα ολα καλα, ημερομηνια παραγγελιας 31/12/12.

 

Status Location Destination Country Date

Collection 51603200 GR 20130110 1553

Opening 51003100 GR 20130113 0858

Dispatching 51003100 GR 20130113 1310

Departure from outward

office of exchange 10010200 GR 20130117 1120

Opening 10010200 GR 20130117 1533

 

Υ.Γ. αποσο εχω διαβασει αυτα φορτιζονται με φορτιστη 2Α, αν εχει καποιος φιλος υποψιν καποιον φτηνο ας το γραψει.

Επεξ/σία από p14767
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Καλό θα ήταν οσοι λένε οτι παρελαβαν να λενε και ποτε ξεκινησε από Κινα.

2. Φιλοι εχουν παραλάβει παραγγελιες που εφυγαν μέχρι και 14/1..Οπότε φιλε kostastnt αν δεν εχει φτασει ακόμα Ελλάδα μάλλον οι αποστολές έρχονται όπως να ναι :)

3. Εμενα εφυγε 17/1 ...για να δουμε ποτε θα σκασει μυτη Ελ. Βενιζελος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλιστα :mad:

Κατά τη φόρτιση του pipo με το φορτιστή του ,κρότος και λάμψη από την πριζα !!!

¨Εσκασε ο φορτιστής και έπεσε η ασφάλεια του πίνακα , ευτυχώς χωρίς άλλες συνέπειες (το pipo ζει )

Προσπάθησα να το φορτίσω από την USB χωρίς αποτέλεσμα (φορτίζει από USB ?), τελικά έγινε δουλειά με ένα φορτιστή κινητου.

post-149614-0-98605300-1359579768_thumb.jpg

Επεξ/σία από katcos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μάλιστα :mad:</p>

<p>Κατά τη φόρτιση του pipo με το φορτιστή/ του κρότος και λάμψη από την πριζα !!!</p>

<p>¨Εσκασε ο φορτιστής και έπεσε η ασφάλεια του πίνακα , ευτυχώς χωρίς άλλες συνέπειες (το pipo ζει )</p>

<p>Προσπάθησα να το φορτίσω από την USB χωρίς αποτέλεσμα (φορτίζει από USB ?), τελικά έγινε δουλειά με ένα φορτιστή κινητου.</p>

<p></p>

 

Αυτα ειναι ;) θα καψουμε κανα σπίτι με τους κινέζους..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε katcos μιας και έχεις και τα 2 θα μπορούσες αν θες να μου απαντήσεις σε μια παλιά απορεία που είχα και χάθηκε μέσα στο νήμα χωρίς να απαντηθεί.

 

Όταν συνδέσουμε τα tablet σε tv ,monitor για να χρησιμοποιήσουμε ως media player (να δούμε καμιά ταινιούλα) μπορούμε να έχουμε πάνω κάποιο usb stick και να βλέπουμε ταινία απευθείας από αυτό.

Στην περίπτωση αυτή στο pipo φαντάζομαι μπορούμε να το έχουμε ταυτόχρονα και στο ρεύμα ,στο ιcoo γίνεται αυτό?

Ναι γίνεται και στο icoo, το δοκίμασα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μου εφεραν το δικο μου χτες και σημερα παρατηρησα οτι εχει ενα καμενο pixel . Τι να κανω , το καλιπτει η εγγυηση ?

επισης πρεπει να  εχει και χαλασμενη εξοδο HDMI εχω αλαξει 3 καλοδια και στα 3 δεν παιζει

ανοιξα ticket στο dx και βλεπουμε

  1. http://imageshack.us/photo/my-images/833/img20130130231212.jpg/
  2. http://imageshack.us/photo/my-images/688/img20130130230738.jpg/
  3. http://imageshack.us/photo/my-images/855/img20130130230537.jpg/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια ωραιο το icoo d70 pro2 και πολυ γρηγορο ,αλλα εχω ενα μεγαλο προβλημα ,η οθονη ειναι θολη και εχει μονιμα χνουδια που δεν φευγουν με τιποτα και μοιαζει η οθονη μονιμα βρωμικη .Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του....

 

εννοείται πως έχω βγάλει την εργοστασιακή ζελατίνα ,επίσης δεν μου παίζει καθόλου το asphalt 7 heat !!!!

Επεξ/σία από sintalkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δικό μου Pipo s1, ενώ στο tracking ακόμη το εμφανίζει Κίνα 14/1. Σεταρισμένο στα κινεζικά, πρώτες εντυπώσεις καλές.

Δώσε μας λίγες ελπίδες ,γιατί έχω ξενερώσει τελείως,

Αυρίο περιμένω να παραλάβω και το δικό μου και με όλα αυτά που έχω ακούσει εδώ μέσα ,αμφέβαλα αν έχει παραλάβει κανένας κάποιο χωρίς πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...