Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παίζουν αρκετοί με το Occulus Rift. Λένε ότι από την μία αν το ξεκινήσεις, δεν μπορείς να παίξεις χωρίς αυτό, από την άλλη μετά από κάμποσες ώρες κουράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Ναι έτσι λένε, μετά απο καποιες ώρες σου κάθετε λίγο βαρύ. Λοιπόν, Trustmaster X Hotas κτλ κτλ, πήρε το παιχνίδι τα πάνω του γερά. ¨οχι πως δεν τα είχε αλλα τώρα είναι άστα. Θα έπρεπε να μοιράζουν και εκπτωτικά κουπόνια για hotas απο την Frontier μαζί με την αγορά, θα γινόταν καλό deal :P

 

Τώρα.. γκρινιάζω γιατί μου λείπουν κάποια κουμπιά αλλά θα τα βρω. Επίσης, free head look να βρω πως βάζω στο hotas. όλα κομπλέ.

 

επ'ισης, είχα διαβάσει κάπου πως το yawn δεν λέει τπτ, αλλά μου φάνηκε απαραίτητο για dogfight, για μικροδιορθώσεις. έφαγα και ενα "bug", σκάω σε mission να μαζέψω κατι reports, είναι npc εκεί, με χαλβιαδιάζει και οταν φτάνει στο "ελα να με βρεις εκεί" το κείμενο ήταν κάτι "##@spacestation" σαν placeholder. βεβαια μέσα στο contracts το έλεγε κανονικά. anyway. τον έφαγα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι yaw :P νταξ, ήταν αργά, και είχα δέκατα :P

 

Θα πάει και το Voiceattack αγορά. σε λίγο όμως, να εξοικειωθώ λίγο με το περιβάλλον πρώτα.  

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού εβγαλα αρκετό χρήμα από το σύστημα senones που κάνεις trade μεταξύ των δύο σταθμών του και πούλαγα τσαι και harvest extractors με καλό κέρδος για τα πρώτα βήματα πλέον κάνω epic jump σε 40 συστήματα προς το εσωτερικό του γαλαξία. :P Φυσικά θα γίνει με ανεφοδιασμούς και explore. Οταν φτάσω θα το πάω το ταξίδι ποιο σιγά με trade και λέω να φτιάξω και κανά fighter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tutorial για FaceTrackNoIR 

 

Ταλαιπώρια.gr

 

 

Αυτό είναι για φτηνή (αν έχεις webcam) λύση αν δεν έχεις TrackIr, σωστά;

yesh!!

άντε να βγει το coop!

πέρασα την 1.1.06

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

α δεν έχει βγεί ακόμα coop? πάντως βρήκα κανα 2 παιδιά, φιλικότατα, μου έδωσαν και πληροφορίες σχετικά και όλα κομπέ. έφαγα 6 ώρες να βρω Non leathal weapons και σε ένα run απο αυτά έμεινα απο καύσιμα (και κατάλαβα τι είναι το dotted line στο galaxy map :P ). αλλά με την μαούνα δεν έχασα και τίποτα.

 

μπαι δε γουέι για το Thrustmaster X super wow extra maneuverable, βρήκα preset ενώς τύπου, φοβερά βολικό. το keyboard μόνο για το coms το ακουμπάω. είναι αυτό.

 

επίσης, σίγουρα κάπου το έχετε πετάξει αυτό εδω μέσα αλλά εμένα με βόλεψε χθες που έφαγα τον κόσμο για να βρω το commodity που ήθελα. αααυτό.

 

πάω να δώ λίγο διάστημα, κάνοντας τα χέρια πάνω (κίνηση "σπρώχνω το ταβάνι σε κολεγιακό πάρτυ").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δεν έχει βγεί ακόμα coop? πάντως βρήκα κανα 2 παιδιά, φιλικότατα, μου έδωσαν και πληροφορίες σχετικά και όλα κομπέ. έφαγα 6 ώρες να βρω Non leathal weapons και σε ένα run απο αυτά έμεινα απο καύσιμα (και κατάλαβα τι είναι το dotted line στο galaxy map :P ). αλλά με την μαούνα δεν έχασα και τίποτα.

 

 

επίσης, σίγουρα κάπου το έχετε πετάξει αυτό εδω μέσα αλλά εμένα με βόλεψε χθες που έφαγα τον κόσμο για να βρω το commodity που ήθελα. αααυτό.

ναι το site αυτό,είναι τρομερό εργαλείο!

 

τί φάση με τα καύσιμα,τί γίνεται τότε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

headlook mode / δεξιά / τελευταίο tab / κάτω κάτω / self destruct :P σε βγάζει στην τελευταία safe περιοχή που είχες παρκάρει. και μπορείς να αγοράσεις πίσω το spaceship που είχες. στην περίπτωσή μου, που είχα κάνει απλά upgrade to jump drive πλήρωκα 293 credits και κομπλέ.

 

Αυτό που είπε ο ghost, έχεις ενα fuel scoop και ελέγχεις τα jumps στο route σου να έχουν refuel stations διαφορετικά πακέτεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και να συμπληρώσω τον Fernandes, όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, 

 

"Πάντα να έχεις τα λεφτά της εγγύησης του σκάφους"

 

Αλλιώς...πάει~~~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...