Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν εγκαταστήσεις ξανά το λειτουργικό, κατεβάζεις τον client, κάνεις login και ξανακατεβάζεις το παιχνίδι. Ό,τι γίνεται με όλες τις digital editions.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν το βγάλουν και για linux τότε θα φάει διπλάσιο λιώσιμο.  Τώρα πρέπει να κάνω κάθε τόσο reboot για να μπαίνω σε winblows για να παίξω :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1800~ bricks and many hours later, I present to you the Lego Cobra MKIII

 

 

dZp0Sm2.jpg

 

 

Respect ο τύπος! :D

 

Και οκ, είναι με αυτό το Lego πρόγραμμα κατιτίς και όχι real-life, αλλά και πάλι... ουάου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το πήρα, μετα απο αποτυχημένες αγορές παιχνιδιών για να γεμίσουν το κενό που μου άφησε η απουσία του. Mikolzed ign και σήμερα άρχησα οπότε. 

 

Καλό το mouse/keyboard αλλά........ αντε να βρώ και ένα stick. τα έχω διαβάσει τα προηγούμενα, δεν θέλω input, τον πόνο μου λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα, μετα απο αποτυχημένες αγορές παιχνιδιών για να γεμίσουν το κενό που μου άφησε η απουσία του. Mikolzed ign και σήμερα άρχησα οπότε. 

 

Καλό το mouse/keyboard αλλά........ αντε να βρώ και ένα stick. τα έχω διαβάσει τα προηγούμενα, δεν θέλω input, τον πόνο μου λέω.

 

πας για hotas καρφωτός. Είναι και σε πολύ καλή σχετικά τιμή και δουλεύει άψογα με το game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Από Saitek X45 και πάνω θα πρότεινα εγώ (αν και προφανώς ο fernandes το έχει ήδη ψάξει).

 

True that που λέμε και στο hood, αλλά είναι κάπως τσιμπημένο για αρχή. Αυτό που πόσταρε ο chek2fire, το βρήκα used -υποτίθεται σε καλή κατάσταση κτλ- 25 ευρώ. Και απο internet sleuthing κατέληξα οτι αν και φθηνή λύση, είναι ικανοποιητικότατο για elite. 

 

Πόσο ωραίο είναι ρε σεις το  elite, όταν μπήκα πρώτη φορά σε hyperjump (πώς λέγεται το αντίστοιχο) με το countdown και ότι έπεται.. με ένα oculus αυτό, παίζει να βάλω τα κλάματα απο την χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True that που λέμε και στο hood, αλλά είναι κάπως τσιμπημένο για αρχή. Αυτό που πόσταρε ο chek2fire, το βρήκα used -υποτίθεται σε καλή κατάσταση κτλ- 25 ευρώ. Και απο internet sleuthing κατέληξα οτι αν και φθηνή λύση, είναι ικανοποιητικότατο για elite. 

 

Πόσο ωραίο είναι ρε σεις το  elite, όταν μπήκα πρώτη φορά σε hyperjump (πώς λέγεται το αντίστοιχο) με το countdown και ότι έπεται.. με ένα oculus αυτό, παίζει να βάλω τα κλάματα απο την χαρά..

 

 

Απο τι έχω δει υπάρχει κανονικά υποστήριξη για oculus. Μιλάμε θα είναι κανονικά λες και είσαι στο διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...