Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Αυτό είναι exploration:

http://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/2tcewv/65000_lys_journey_documented_w_maps/

 

και από έναν άλλον, βίντεο που έχει και μαύρη τρύπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανεις με occulus να μας πει εντυπώσεις; Επίσης γνωρίζετε αν υπάρχει demo του παιχνιδιου;

Υπάρχει (υπήρχε) demo,το αρχείο λέγεται

Elite_Dangerous_Combat_Tutorial_Demo.zip ( ~1,52GB)

αν θες να το ψάξεις,αν και επίσημα το βγάλανε από το νετ,μπορείς να το βρεις αν ψάξεις στα γνωστά στέκια.

 

Δεν δείχνει και πολλά πράγματα απλά παίρνεις μια γεύση για τον έλεγχο και πολύ γενικά για την μηχανή του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά από τέτοια άλλο τίποτα. Μιλάμε στις εισόδους των σταθμών εχω πάθει κάτι χοντρά τρακαρίσματα ιδίως αν μπαίνουν οι άλλοι με χίλια και έχουν και κανα μεγάλο σκάφος. 

Πάντως συνεχίζω και παίζω εντατικά. Μιλάμε το game είναι απλά πανέμορφο. Αρχικά περιφερόμουν σε όλα τα άστρα χωρίς σκοπό και αιτία. Πλέν έχω αρχίσει το εμπόριο μια και άρχισα να καταλαβαίνω και τις τιμές αλλά και τα trading routes. Βγάζω κάτι λίγα αλλά το πρόβλημα είναι το σκάφος που δεν έχει πολύ cargo. 

Τώρα λέω να το γυρίσω λίγο σε mining να δω και εκεί μήπως έχω καλύτερο κέρδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το σταμάτησα, από την μία ξανάρχισα δουλειά οπότε έχω λιγότερο χρόνο, από την άλλη την στιγμή που απέκτησα τα πλοία που ήθελα και τα έστησα με μερικά εκατομύρια στην άκρη για να παίζω άνετα, δεν είχα κάτι άλλο να κάνω. Την πρώτη μέρα βαρέθηκα, την δεύτερη δεν το άνοιξα και την τρίτη άρχισα να καταλαβαίνω πως το παιχνίδι είναι πανέμορφο αλλά δεν είναι ακόμη παιχνίδι. Θα δούμε σε κανα χρόνο αν έχει βρει τον δρόμο του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το σταμάτησα, από την μία ξανάρχισα δουλειά οπότε έχω λιγότερο χρόνο, από την άλλη την στιγμή που απέκτησα τα πλοία που ήθελα και τα έστησα με μερικά εκατομύρια στην άκρη για να παίζω άνετα, δεν είχα κάτι άλλο να κάνω. Την πρώτη μέρα βαρέθηκα, την δεύτερη δεν το άνοιξα και την τρίτη άρχισα να καταλαβαίνω πως το παιχνίδι είναι πανέμορφο αλλά δεν είναι ακόμη παιχνίδι. Θα δούμε σε κανα χρόνο αν έχει βρει τον δρόμο του.

 

Δυστυχως οπως το ειπες. Απο την αλλη δεν ειδα ποτε mining.....Λες να ηρθε η ωρα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...