Προς το περιεχόμενο

Μαγαζί με φθηνή πρωτεϊνη


Eazyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φάε φυσικά και άσε τις πρωτεινες. Και εγώ με τέτοιες μαλακίες ασχολούμουνα μικρός. Η καλύτερη γυμναστικη είναι να ξέρεις το σώμα σου, να προθερμαίνεσαι, αργές κινήσεις για να πιάνουν με λιγότερα βάρη και καλή διατροφή.

Οι πρωτείνες είναι ο εύκολος δρόμος και ξέρεις που καταλήγει πάντα ένας τετοιος. Μακάρι να είχε βρεθεί κάποιος να μου τα πει και εμένα, θα γλίτωνα πολλά χρόνια γμναστικής.

Καλα εσυ τωρα βρισκεσαι σε συγχυση ,εχεις μπερδεψει τα αναβολικα με την πρωτεινη."Το φαε " που λες, σε σχεση με τα 5 πρωτεινικα γευματα που πρεπει να παιρνει οποιος γυμναζεται  ξερεις τι απαντηση εχει ετσι? Ελα να μου μαγειρεψεις εσυ.

Πες μας και που καταληγει αυτος ο δρομος ομως μην μας κρατας σε αγωνια.

Εν κατακλειδι επειδη πολυ λιγοι μπορουν να μαγειρευουν και να τρωνε 5 φορες την μερα ,οι πρωτεινες αυτο ακριβως κανουν αντικαθιστουν το γευμα ,ειναι απαραιτητο δομικο στοιχειο για τον  μυ και δεν αντικαθισταται τις περισσοτερες φορες απο τις τροφες λογω αποροφησης και χαμηλης περιεκτικοτητας αυτων.

Ον τοπικ τωρα τι εννοεις φτηνη πρωτεινη?  Απο την στιγμη  που θα το βαλεις μεσα στον οργανισμο σου δεν κοιτας να ειναι φτηνο αλλα ποιοτικο απο γνωστες εταιρειες,οπως και οταν πας να αγορασεις τροφες δεν κοιτας αμα ειναι φτηνες αλλα αμα ειναι καλες νομιζω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prozis.com

discount-supplements.co.uk

bargain-supplements.co.uk

αν θες bulk myprotein.com, bulkpoweders.co.uk

απο αμέρικα netrition.com (μόνο για πολυβιταμίνες κλπ για να μην έχεις πρόβλημα με τελωνείο)


Σε καμμία περίπτωση μην αγοράσεις απο ελλάδα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

myofusion για 3 πηγων και matrix 5.Αν θες πολλως πηγων και οχι απλα whey.Αλλιως μπορεις να παρεις την whey optimum.Γενικα δεν θα δεις μεγαλες διαφορες απο προτεινες,απλα παρε κατι επωνημο χωρις πολλα πολλα[φορμουλες με υδατανθρακα κτλ].

Επισης ελεος με αυτα οτι οι προτεινες μπορουν να σε βλαψουν,Προτεινη - κρεατινη ειναι συμπληρωματα διατροφης ,δεν ειναι απογορευμενα πραγματα οπως τα στεροειδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρωτείνες είναι ο εύκολος δρόμος και ξέρεις που καταλήγει πάντα ένας τετοιος. Μακάρι να είχε βρεθεί κάποιος να μου τα πει και εμένα, θα γλίτωνα πολλά χρόνια γμναστικής.

Τι ενοείς; Που οδηγεί ο εύκολος δρόμος της πρωτείνης;

Και γιατί θα γλίτωνες χρόνια γυμναστικής αν δεν έπαιρνες πρωτείνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε λογικα ο φιλος δεν ειχε ιδεα και ηθελε μονο να σχολιασει

 

 

Δηλαδή το ενδεχόμενο να έχουμε δοκιμάσει εμείς πριν από σένα και να θέλουμε να σε προσγειώσουμε το αποκλείεις ;

Κοτόπουλο, τόνος, αυγά και γαλοπούλα είναι φθηνότερα και αποτελεσματικότερα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε και που ξερεις οτι δεν ξερω τι κανω, εγω ημουν σαφης και ζητησα να μου πουνε για μαγαζι με συμπληρωματα διατροφης, ξερω καλα φιλε και εχω και γιατρο διαθεσιμο για καθε απορια, συγνωμη που πριν ημουν λιγο καυστικος, απλα θα ηθελα το θεμα να παραμεινει  καθαρα για καταστημα γιατι αμα επεκταθουμε χαθηκε η μπαλα, ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον



και τρωω και αρκετα κοτοπουλα και τονο, αλλα δεν ειναι και τοσο φθηνοτερα γιατι για να φτασεις την δωση που δινει η πρωτεινη θελει πολυ κοτοπουλο και πολυ τονο, ετρωγα και πιο πριν ασπραδια αλλα για να καλυψω την δωση του σκουπ ηθελε 8 :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρωτεινες δεν ειναι χημεια. Για μενα δεν υπαρχει καλυτερη πρωτεινη...ειναι σαν να λες τι μαρκα κοτοπουλο/αυγο θα φας. Χημεια ειναι τα αναβολικα. Εχω γνωστους που χρησιμοποιουν αασ αλλα παρολα αυτα προσεχουν με σωστες αποθεραπειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...