Προς το περιεχόμενο

Μαγαζί με φθηνή πρωτεϊνη


Eazyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η πρωτείνη τι είναι να κανει ζημια στα νεφρα?? :)

Σίγουρα πολύ λιγότερη ζημιά από τα παγωτά πχ :)

 

Το eshop της υπογραφής είναι δικό μου.

Δεν θα έλεγα ενθουσιασμένος... Αλλά περίφανος που υπάρχει ελληνικό eshop με καλύτερες τιμές από όλη την Ευρώπη σε πολλά προιόντα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νεότερες έρευνες έδειξαν οτι η διατροφή με υψηλή πρωτεΐνη δεν προκαλεί προβλήματα στη λειτουργία των νεφρών. Πριν μια δεκαετία το πίστευαν αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μια δεκαετια και πολυ βαζω, λεγανε οτι και ο κροκος αυγου αυξανει την χοληστερινη.

 

Τωρα βγηκανε αλλοι και ισχυριζονται οτι αυτα που λεγανε για τα αυγα ηταν ολα μπαρουφες.

 

Αρα ποτε σεν θα ημαστε σιγουρο για την αληθεια, γιατι πισω απο αυτο που κενε κρυβονται πολλα αλλα. Οπως το χρημα, η καθοδηγηση του συνολου και πολλα αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νεότερες έρευνες έδειξαν οτι η διατροφή με υψηλή πρωτεΐνη δεν προκαλεί προβλήματα στη λειτουργία των νεφρών. Πριν μια δεκαετία το πίστευαν αυτό.

Πιστεύεις ότι υπάρχει πιθανότητα οι φαρμακευτικές να έλεγαν πως τα προϊόντα τους είναι βλαβερά για την υγεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου τις πραγματικές φαρμακευτικές . Η οι αεροπορικές που μας ψεκάζουν. Εγώ πάντως περιμένω τα πρώτα θύματα της πρωτείνης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτείνη τι είναι να κανει ζημια στα νεφρα?? :)

Σίγουρα πολύ λιγότερη ζημιά από τα παγωτά πχ :)

 

Το eshop της υπογραφής είναι δικό μου.

Δεν θα έλεγα ενθουσιασμένος... Αλλά περίφανος που υπάρχει ελληνικό eshop με καλύτερες τιμές από όλη την Ευρώπη σε πολλά προιόντα. :)

 

 

Στην ευρωπη κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.musclebody.gr

Συμπληρώματα με φτηνότερες τιμές σε όλη την Ελλάδα και σε αρκετά φτηνότερες και από το prozis που λέτε. ;)

Αν πάρω τηλέφωνο στο 211-8004413 ή στο 6944-282152 θα το σηκώσεις εσύ ή κάποιος υπάλληλος σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μιά χαρά e-shop είναι πάντως...προχτές μεσημέρι παρήγειλα μία πρωτεΐνη (που παρεπιμπτόντως την έχει φθηνότερη από prozis, predator κ.α.) την επόμενη μέρα μεσημέρι την είχα στα χέρια μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες για να κανω μύες πιο γρήγορα τι πρωτεινη να πάρω ;

1ον: Με αυτό το σκεπτικό δεν νομίζω να κάνεις και πολλά πράγματα.

 

2ον: Ό,τι πρωτεΐνη και να πάρεις αν δεν φτιάξεις διατροφή και σωστό πρόγραμμα πεταμένα λεφτά θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...