Προς το περιεχόμενο

Μαγαζί με φθηνή πρωτεϊνη


Eazyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρόταση δεν έχω γιατί δεν ξέρω από αυτά.

 

Έχω πάντως πρόγνωση: οι απαντήσεις που θα λάβεις θα κινούνται μεταξύ των φάε φυσικά ρε, όλα τα άλλα είναι χημείες και του όσο και να φουσκώσεις, το πουλί σου θα παραμείνει μικρό. Αααα και τίποτα εξυπνάδες, καλή ώρα...

 

:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια σοβαρη απαντηση τωρα

Φάε φυσικά και άσε τις πρωτεινες. Και εγώ με τέτοιες μαλακίες ασχολούμουνα μικρός. Η καλύτερη γυμναστικη είναι να ξέρεις το σώμα σου, να προθερμαίνεσαι, αργές κινήσεις για να πιάνουν με λιγότερα βάρη και καλή διατροφή.

Οι πρωτείνες είναι ο εύκολος δρόμος και ξέρεις που καταλήγει πάντα ένας τετοιος. Μακάρι να είχε βρεθεί κάποιος να μου τα πει και εμένα, θα γλίτωνα πολλά χρόνια γμναστικής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάε φυσικά και άσε τις πρωτεινες. Και εγώ με τέτοιες μαλακίες ασχολούμουνα μικρός. Η καλύτερη γυμναστικη είναι να ξέρεις το σώμα σου, να προθερμαίνεσαι, αργές κινήσεις για να πιάνουν με λιγότερα βάρη και καλή διατροφή.

Οι πρωτείνες είναι ο εύκολος δρόμος και ξέρεις που καταλήγει πάντα ένας τετοιος. Μακάρι να είχε βρεθεί κάποιος να μου τα πει και εμένα, θα γλίτωνα πολλά χρόνια γμναστικής.

 

Συμφωνω μαζι σου. Αν και η γνωμη μου ειναι οτι μπορεις να παιρνεις λιγη πρωτεινη σαν συμπληρωμα στην κανονικη σου διατροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση:

 

για χασιμο λιγου λιπους και 6 ημερες την εβδομαδα γυμναστηριο τι θα παιρνατε?

φουλ πρωτεινη ή πρωτεινη με υδατανθρακα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.iherb.com

 

Φοβερές τιμές(γενικά στην αμερική τα συμπληρώματα είναι πολύ φτηνά) ,φτηνά μεταφορικά και μέχρι 50$ δε σε πιάνει τελωνείο.

 

Βάλε και κωδικό UFA531 για να πάρεις έκπτωση στην πρώτη παραγγελία.

 

Αλλά έχει όριο 4 lbs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση:

 

για χασιμο λιγου λιπους και 6 ημερες την εβδομαδα γυμναστηριο τι θα παιρνατε?

φουλ πρωτεινη ή πρωτεινη με υδατανθρακα...?

Απλη προτεινη whey ,χωρις βεβαια υδατανθρακα αν εισαι για γραμμωση.6 μερες την εβδομαδα τι θα κανεις?Ρωταω ειδα οτι θελεις να χασεις κιλα,πιστευω να μην κανεις διατροφη με μονο προτεινη και σηκωνεις βαρη.Θα πεσεις ξαπλα στις 3 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλη προτεινη whey ,χωρις βεβαια υδατανθρακα αν εισαι για γραμμωση.6 μερες την εβδομαδα τι θα κανεις?Ρωταω ειδα οτι θελεις να χασεις κιλα,πιστευω να μην κανεις διατροφη με μονο προτεινη και σηκωνεις βαρη.Θα πεσεις ξαπλα στις 3 μερες.

συγγνώμη, η πρωτεΐνη δεν είναι για να πάρεις μυικό όγκο;

 

με την απώλεια βάρους τι σχέση έχει ;

 

για αντοχή μήπως να παίρνει ηλεκτρολύτες και κανένα συμπληρωματάκι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλη προτεινη whey ,χωρις βεβαια υδατανθρακα αν εισαι για γραμμωση.6 μερες την εβδομαδα τι θα κανεις?Ρωταω ειδα οτι θελεις να χασεις κιλα,πιστευω να μην κανεις διατροφη με μονο προτεινη και σηκωνεις βαρη.Θα πεσεις ξαπλα στις 3 μερες.

δεν θελω να χασω κιλα, μονο ενα ποσοστο λιπους...

 

Δεν κανω μπαρα γιατι βαριεμαι. Τουτεστιν μονο τρεξιμο και αλτηρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να χασω κιλα, μονο ενα ποσοστο λιπους...

 

Δεν κανω μπαρα γιατι βαριεμαι. Τουτεστιν μονο τρεξιμο και αλτηρες

 

Δεν πρόκειται να χάσεις αξιοπρεπές λίπος χωρίς βάρη και ιδιαίτερα μπάρα ή τροχαλία. Οι αλτήρες εκτός αν κάνεις με πολλά κιλά δεν βοηθάν πολύ. Αν κάνεις μόνο τρέξιμο και "βαράκια" θα χάσεις λίπος και μυς ταυτόχρονα, δηλαδή απλά θα χάσεις κιλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται να χάσεις αξιοπρεπές λίπος χωρίς βάρη και ιδιαίτερα μπάρα ή τροχαλία. Οι αλτήρες εκτός αν κάνεις με πολλά κιλά δεν βοηθάν πολύ. Αν κάνεις μόνο τρέξιμο και "βαράκια" θα χάσεις λίπος και μυς ταυτόχρονα, δηλαδή απλά θα χάσεις κιλά.

μα το "αξιοπρεπες λιπος" το εχω χασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...