Προς το περιεχόμενο

Αγορές από χώρες εκτός Ε.Ε. - όριο για να μην πληρώσεις τελωνείο


tempo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, JIM_BLUE_POWER είπε

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως επιλέγω priority post απο το banggood για αποφυγή του τελωνείου? θέλω να αγοράσω ενα κινητό και μου έχει μόνο τις επιλογές

air parcel register    και  ems express mail service...ευχαριστώ

Καλησπέρα, θα έλεγα να περιμένεις διότι έχουν σταματήσει προσωρινά οι priority direct από το bg. Από βδομάδα αναφέρθηκε ότι θα ξανά αρχίσει, τρίτη! Με αυτού του είδους αποστολές μάλλον θα έχεις πρόβλημα τελωνείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, isay είπε

Πριν 5 ώρες σου απαντησα στο αλλο θεμα που ρώτησες. Ισχυει η ιδια απαντηση. Αν εχεις αλλες αποριες, συνεχισε σε αυτο το νημα

δεν μου ηρθε καποια ειδοποιηση για αυτο και ξαναρωτησα

1 λεπτό πριν, sadvampire είπε

Καλησπέρα, θα έλεγα να περιμένεις διότι έχουν σταματήσει προσωρινά οι priority direct από το bg. Από βδομάδα αναφέρθηκε ότι θα ξανά αρχίσει, τρίτη! Με αυτού του είδους αποστολές μάλλον θα έχεις πρόβλημα τελωνείου.

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου...θα βγαλουν καπου καποια ανακοινωση στο site τους η θα πρεπει να επικοινωνησω εγω μαζι τους...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sadvampire είπε

Καλησπέρα, θα έλεγα να περιμένεις διότι έχουν σταματήσει προσωρινά οι priority direct από το bg. Από βδομάδα αναφέρθηκε ότι θα ξανά αρχίσει, τρίτη! Με αυτού του είδους αποστολές μάλλον θα έχεις πρόβλημα τελωνείου.

Εχει ξαναρχισει ειδη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JIM_BLUE_POWER είπε

δεν μου ηρθε καποια ειδοποιηση για αυτο και ξαναρωτησα

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου...θα βγαλουν καπου καποια ανακοινωση στο site τους η θα πρεπει να επικοινωνησω εγω μαζι τους...ευχαριστω

Ανακοίνωση πολύ απίθανο θεωρώ να βγάλουν.Θα το μάθουμε η από συνφορουμιτη ,η ιδίοις ομμασι καθώς ψάχνουμε τους τρόπους αποστολής στο σάιτ τους. Άμα δεν σου κάνει κόπο μπορείς να τους πεις στο support ότι ενδιαφέρεσαι για το τάδε κινητό , και για το πότε θα επαναφέρουν το priority direct.Οτι σου έχει αναφέρει και ο άλλος συνφορουμιτης. Παρακαλώ 

1 λεπτό πριν, gusdevelopers είπε

Εχει ξαναρχισει ειδη 

Και για κινητά,τάμπλετ κτλ; Γνώριζα μόνο για ψιλολογια. Ευχαριστώ για την ενημέρωση θα το κοιτάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sadvampire είπε

Ανακοίνωση πολύ απίθανο θεωρώ να βγάλουν.Θα το μάθουμε η από συνφορουμιτη ,η ιδίοις ομμασι καθώς ψάχνουμε τους τρόπους αποστολής στο σάιτ τους. Άμα δεν σου κάνει κόπο μπορείς να τους πεις στο support ότι ενδιαφέρεσαι για το τάδε κινητό , και για το πότε θα επαναφέρουν το priority direct.Οτι σου έχει αναφέρει και ο άλλος συνφορουμιτης. Παρακαλώ 

Και για κινητά,τάμπλετ κτλ; Γνώριζα μόνο για ψιλολογια. Ευχαριστώ για την ενημέρωση θα το κοιτάξω.

ναι για ολα αλλα με μεγαλυτερη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To priority του banggood νομίζω σε κάποια πράγματα έσκισε την τιμή. Βλέπω 10-11€ μεταφορικά που παλιά δεν υπήρχαν. Τεσπα. Παραμένει φουλ αξιόπιστο οπότε χαλάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με priority line απο gearbest 4/12/2017

Ενα μηνα+ εκανε να ερθει..

 

2018-01-11 10:27

Athina, The parcel is in transit on its way to its final destination.

2018-01-11 01:46

Thessaloniki, The parcel is in transit on its way to its final destination.

2018-01-10 23:34

Thessaloniki, The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.

2018-01-09 20:19

Hub Sofia, The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.

2018-01-08 16:50

Budapest, The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.

2018-01-05 09:57

International Gateway, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece

2018-01-05 09:56

International Gateway, We have your parcel and it's on its way to our depot

2018-01-05 05:51

Hub 4 - Hinckley, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece

2018-01-05 05:50

Hub 4 - Hinckley, We have your parcel and it's on its way to our depot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Θελω να παρω ενα κινητο των 300 ευρω απο gearbest,μου εχει την επιλογη priority line χωρις καμια αλλη επιλογη(eupriority line ή europe priority line),με καλυβει για το τελωνειο να μην πληρωσω???

priority line.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tlww1 είπε

Παιδια τον γλυτωσα τον φορο;; λεει τοποθεσια Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ. για καποιο λογο δεν φαινεται η φωτο http://imgur.com/gLztDcs link
 

Εισαγωγή σε τελωνείο,μάλλον όχι..δεν τον γλυτώνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, giorgosxristou είπε

Καλησπερα,

Θελω να παρω ενα κινητο των 300 ευρω απο gearbest,μου εχει την επιλογη priority line χωρις καμια αλλη επιλογη(eupriority line ή europe priority line),με καλυβει για το τελωνειο να μην πληρωσω???

priority line.JPG

Ρώτησε απευθειας την gearbest με ποια εταιρεια το στελνουν. Αν το στειλουν με dpduk δεν περνα τελωνειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...