Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι μιλάς προσωπικά γιατί εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα στις τρεις φορες που το έπαιξα, κανένα bug, κανένα πρόβλημα στο gameplay. Τα patch το μονο που κατάφεραν είναι να κάνουν ένα εκπληκτικό game ακόμα καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα bugs που επεσα ηταν ελαχιστα αλλα δεν ειναι αυτα τα βασικα προβληματα. Η μηχανη gameplay εχει προβλημα και φυσικα το balancing του gameplay. Στο 3 εχουν μπολικη δουλεια να κανουν πανω σε αυτο το κομματι γιατι στο κομματι του storytelling και της παρουσιασης τα καταφερνουν περιφημα. Αν μπορεσουν να προσφερουν ενα ποιο free συστημα μαχης με ΠΟΛΥ καλυτερη κινηση και να διωξουν ολους τους αορατους τοιχους θα εχουμε ηδη τρομερη βελτιωση στο κομματι που πρεπει για το παιχνιδι. Φυσικα χρειαζονται και αλλες αλλαγες αλλα -μονο- αυτα να φτιαξουν το παιχνιδι ηδη θα παρει πολλα μπονους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω για σας, αλλα εγω προβλεπω να δωσω οσα χρηματα μου ζητησουν οι πολονοι  B)

Εγω δεν τους δινω τιποτα μεχρι να μας πουν τι καρτα γραφικων θα θελει για να μπορουμε να το παιξουμε με καλυτερα γραφικα και framerate απο xbox one και ps4. Και οταν μας πουνε μονο αφου αγορασω καινουργια καρτα γραφικων θα τους δωσω λεφτα. Αυτο θα εξαρτηθει απο την Nvdia καθως οσο πιο γρηγορα βγαλουν τη σειρα 8 gtx τοσο πιο γρηγορα θα αγορασω μια απο αυτες. Αν οταν βγει εχω ακομα αυτη την καρτα δεν τους δινω ουτε 1 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν τους δινω τιποτα μεχρι να μας πουν τι καρτα γραφικων θα θελει για να μπορουμε να το παιξουμε με καλυτερα γραφικα και framerate απο xbox one και ps4. Και οταν μας πουνε μονο αφου αγορασω καινουργια καρτα γραφικων θα τους δωσω λεφτα. Αυτο θα εξαρτηθει απο την Nvdia καθως οσο πιο γρηγορα βγαλουν τη σειρα 8 gtx τοσο πιο γρηγορα θα αγορασω μια απο αυτες. Αν οταν βγει εχω ακομα αυτη την καρτα δεν τους δινω ουτε 1 ευρω

Αν δεν αλλαξεις οθονη,δε νομιζω να χρειαστεις αλλη καρτα.Με ολα στο full θα παιζεις.ΟΛΑ ΟΜΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ φιλε αλλα αμα αυτο το παιχνιδι το παιζεις πρωτιστως για τα γραφικα του τοτε χανεις ολο το νοημα....



Ελπίζω να είδατε το hidden message έτσι; (σε κάθε trailer το κάνει η CDPR :P )

 

Επειδη δεν το ειδαμε....δεν μας το λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ φιλε αλλα αμα αυτο το παιχνιδι το παιζεις πρωτιστως για τα γραφικα του τοτε χανεις ολο το νοημα....

 

Δεν το παίζω για τα γραφικά του αλλά είναι άθλια σε σχέσει με τα τωρινά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...