Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου δεν υπαρχει καμια οπτικα διαφορα ultra απο medium γιατι τα βαζουν οι developers? Για να κοροιδευουν τον κοσμο και να αγοραζει ακριβες καρτες?

 

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ;)

http://forums.cdprojektred.com/threads/54899-Patch-1-08-Notes

 

Patch 1.08 Notes :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ;)

http://forums.cdprojektred.com/threads/54899-Patch-1-08-Notes

 

Patch 1.08 Notes :-)

Δηλαδη οσοι το αγορασαμε το παιχνιδι απο το Μαιο Full price θα πρεπει να περιμενουμε μηνες μετα για να εχουμε αυτο που επρεπε να ειχαμε εξ αρχης???Καταλαβαινω να βγουν αρχικα patch για διορθωση bug σε περιβαλλοντα και κυριως σε Quest αλλα οχι στο αυτονοητο που ειναι οπως αναφερθηκε ο οπτικος τομεας. Γιατι και σε αλλα παιχνιδια το εχουμε δει αυτο τωρα τελευταια δυστηχως και ειναι η πικρη αληθεια.

παιδια δεν ξερω αλλα μετα απο 50 ωρες,ψαχνω ακομα την σιρι.ελεος,δεν καταλαβαινει οτι την ψαχνουν?εχει καταντησει βλακεια και βαριεμαι

Παραπονιεσαι μετα απο 50ωρες παιχνιδιου ομως και ακομα δεν εχεις φτασει καν προς το τελος που ειναι και ολο το ζουμι για μενα στο Story του Witcher.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οσοι το αγορασαμε το παιχνιδι απο το Μαιο Full price θα πρεπει να περιμενουμε μηνες μετα για να εχουμε αυτο που επρεπε να ειχαμε εξ αρχης???Καταλαβαινω να βγουν αρχικα patch για διορθωση bug σε περιβαλλοντα και κυριως σε Quest αλλα οχι στο αυτονοητο που ειναι οπως αναφερθηκε ο οπτικος τομεας. Γιατι και σε αλλα παιχνιδια το εχουμε δει αυτο τωρα τελευταια δυστηχως και ειναι η πικρη αληθεια.

Παραπονιεσαι μετα απο 50ωρες παιχνιδιου ομως και ακομα δεν εχεις φτασει καν προς το τελος που ειναι και ολο το ζουμι για μενα στο Story του Witcher.

κανω ολα τα side quests και contracts ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

παιδια δεν ξερω αλλα μετα απο 50 ωρες,ψαχνω ακομα την σιρι.ελεος,δεν καταλαβαινει οτι την ψαχνουν?εχει καταντησει βλακεια και βαριεμαι

 

Έχει κι εκείνη τα θέματά της, δεν έχει πάει για ψώνια με τις φίλες της. :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν ξερω αλλα μετα απο 50 ωρες,ψαχνω ακομα την σιρι.ελεος,δεν καταλαβαινει οτι την ψαχνουν?εχει καταντησει βλακεια και βαριεμαι

50? Εγώ είμαι στις 104 και είμαι ακόμα στη Novigrad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν ξερω αλλα μετα απο 50 ωρες,ψαχνω ακομα την σιρι.ελεος,δεν καταλαβαινει οτι την ψαχνουν?εχει καταντησει βλακεια και βαριεμαι

 

Μου φαίνεται δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται στο παιχνίδι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τώρα στο δεύτερο playthrough διαπίστωσα ότι άμα πάρεις τα quests όπως πρέπει με level τότε το game είναι ψιλό στημένο χωρίς τρελό backtracking. Αλλα αυτό που δεν έχει ακόμα πολλαπλά quest trackers και zoom out στο map μου την σπάει τρελα. Το εναλλακτικό armor της Ciri τα σπάει και για immersion λόγους enable it μετά την πρώτη συνάντηση με τον Blood Baron ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τώρα στο δεύτερο playthrough διαπίστωσα ότι άμα πάρεις τα quests όπως πρέπει με level τότε το game είναι ψιλό στημένο χωρίς τρελό backtracking. Αλλα αυτό που δεν έχει ακόμα πολλαπλά quest trackers και zoom out στο map μου την σπάει τρελα. Το εναλλακτικό armor της Ciri τα σπάει και για immersion λόγους enable it μετά την πρώτη συνάντηση με τον Blood Baron ;)

Ισχυει αυτο δυστηχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το εναλλακτικό armor της Ciri τα σπάει και για immersion λόγους enable it μετά την πρώτη συνάντηση με τον Blood Baron ;)

 

Και πάλι αφήνει σημεία ακάλυπτα όμως. Chainmail bikinis... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες!

Έχει υποπέσει στην αντίληψη κανενός fps drop μετά από Update σε win10??

Μπορεί κάποιος για να μην ψάχνω το θρεντ (ξανά :P ) να μου πει τις ρυθμίσεις για καλύτερη απόδοση?

θενξς εκ των προτέρων,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παίδες!

Έχει υποπέσει στην αντίληψη κανενός fps drop μετά από Update σε win10??

Μπορεί κάποιος για να μην ψάχνω το θρεντ (ξανά :P ) να μου πει τις ρυθμίσεις για καλύτερη απόδοση?

θενξς εκ των προτέρων,

Το αντίθετο διαβάζω σε τεχνολογικά forum.

 

Το 1.08 patch θα έρθει μέσα στην μέρα :)

Επεξ/σία από liakinen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...