Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

300 ωρες εγραψα περιπου στο OG να δουμε ποσες θα γραψω εδω.. 

Για τα χρονακια του δειχνει μια χαρα με το next gen update θα τιμηθει δεοντως βεβαιως βεβαιως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

 

Φαίνεται επιτέλους να δούλεψαν επάνω σε περισσότερα πρόσωπα, ήταν απίστευτα ενοχλητικό που το game έκανε reuse πρόσωπα απίστευτα συχνά και όχι μονο σε random npcs αλλα σε quest givers. Το πρόσωπο του τυπά που σε πάει στον Emir το είδα 100 φορες μέσα στο game. Τέτοια πράγματα θα έπρεπε να αλλάξουν και wgaf για τα graphs, αλλα priorities, god damn peasants. :P

4 ώρες πριν, liakinen είπε

Το άσχημο στην δική μου περίπτωση είναι ότι δεν μου βγαίνει να ξεκινήσω νέο playthought γιατί θεωρώ ότι οι επιλογές που έχω κάνει (διαλόγους, quests κτλ) στο τελευταίο και canon playthrough είναι αυτές που θα έκανα (ιδανικές για μένα) όσες φορές και να ξαναπαίξω το παιχνίδι. Άσε που ξέρω σχεδόν όλες τις άλλες (ο xLetalis με τα βίντεο του φταίει για αυτό).

Dude παίζω το game κάθε 2-3 χρονια και πάντα κάνω τις ίδιες ακριβώς επιλογές, δεν έχω κανένα θέμα. :D Aμα αυτή η έκδοση δεν σπάει vital mods τότε σίγουρα αξίζει ένα ακόμα playthrough. Με το που το ξεκινήσεις θα ξεχάσεις τα προβλήματα σου. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα προτιμούσα να το χρέωναν κάνα 10άρικο(Και θα το χρέωναν αν δεν έτρωγαν την φόλα με το CP 2077) και να έκαναν ακόμα καλύτερη δουλειά αν με ρωτάς αλλά καλό είναι κι' αυτό, ειδικά για free update.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Θα προτιμούσα να το χρέωναν κάνα 10άρικο(Και θα το χρέωναν αν δεν έτρωγαν την φόλα με το CP 2077) και να έκαναν ακόμα καλύτερη δουλειά αν με ρωτάς αλλά καλό είναι κι' αυτό, ειδικά για free update.

Θα προτιμούσα να το χρέωναν full price, αλλα να ήταν στο ύψος των Enhanced Editions που ήταν τα προηγούμενα δυο games. Τα οποια ήταν τζάμπα έτσι? Good old CDPR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@{TDi}Dj2k..infc

Μπα φίλος δύσκολα θα το πιάσω τουλάχιστον σύντομα. Ίσως όταν πλησιάζει η κυκλοφορία του νέου Witcher (το έχω γενικά αυτό ακόμα και στις ταινίες). 

Πλέον ο χρόνος είναι λίγος, έχω και άλλο χόμπι που μου τρώει ώρες τρέξιμο - αγώνες - Μαραθώνιος, άσε που έχουν σειρά άλλα παιχνίδια επίσης μεγάλα σε μέγεθος - διάρκεια όπως το HZD. Δυστυχώς πέρασαν τα χρόνια που μπορεί να καθόμουν 4 - 5 ώρες σερί για gaming. Τώρα στην καλύτερη ένα δίωρο 4 φορές την βδομάδα. Αυτό αν δεν κάτσω να δω ούτε μία ταινία ή σειρά (πράγμα δύσκολο γιατί μαζεύονται). Ουφ γεράσαμε 😋

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Psycho_Warhead said:

Θα καεί το Μιλάνο πάλι..Τέτοιο RPG δεν θα ξαναδούμε σύντομα.

ήδη έχουν περάσει πολλά χρόνια...αν σκεφτείς ότι στο διάστημα αυτό περίπου μιας 8ετιας είχαν κυκλοφορήσει και τα 3 παιχνίδια...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Θα καεί το Μιλάνο πάλι..Τέτοιο RPG δεν θα ξαναδούμε σύντομα.

αναμένουμε το free update για σίγουρο δεύτερο playthrough

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

ευκαιρία να παίξω και τα dlc, αν και δεν συνηθίζω να επανέρχομαι σε παιχνίδια!

Κακός imho, δύσκολο να μην έχεις χάσει αρκετό content, το οποιο ισχύει σε αρκετά games, κάθε φορα που το παίζω βρίσκω καινούργια quests και ποσα αλλα easter eggs, secrets, etc. Τα DLC/expansions τα θεωρώ μέρος της κυριας ιστορίας, χωρίς να τα έχεις παίξει είναι σαν να τελείωσες το game και να μην είδες το τέλος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

ευκαιρία να παίξω και τα dlc, αν και δεν συνηθίζω να επανέρχομαι σε παιχνίδια!

Να τα παίξεις σίγουρα είναι απο τα πιο αξιόλογα που έχω παίξει ποτέ σε game expansion 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τα expansions του W3 είναι καλύτερα και από το main game.

Έτσι μπράβο. Πέραν όλων των άλλων οι "κακοί" και στα δύο κάνουν τους Wild Hunt να φαίνονται σαν γατάκια μπροστά τους. Μάλιστα ο 

Spoiler

image.png.0db6c2c3dc83a058d17dadbaefb1fc46.png

Είναι από τους best villain ever. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...