Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Old

image.png

new 

image.png

Καλυτερο ambient occlusion ( προφανως , ειναι rt ) , higher resolution textures οπως και το μοντελο του Γκεραλτ . Πολυ καλυτερο foliage.  Aυτα λιγο πολυ απο την συγκεκριμενη σκηνη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Old

image.png

new 

image.png

Καλυτερο ambient occlusion ( προφανως , ειναι rt ) , higher resolution textures οπως και το μοντελο του Γκεραλτ . Πολυ καλυτερο foliage.  Aυτα λιγο πολυ απο την συγκεκριμενη σκηνη

Πολυ καλες οι πρωτες εντυπωσεις με τη συγκριση. Αρκετα πιο πλουσιο οπτικα και πληθωρικο. Μακαρι να μπαινουν και mods οπως εγραφε ενα αρθρο που ειχε ανεβει πριν κατι μερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, RPDrummer είπε

Και σκεφτόμουν τι θα μπορούσα να έκανα τις 7 ημέρες αδείας 😁

140 ωρες περιπου για να το τερματισεις, αρα βγαινει 20 ωρες τη μερα. 3 ωρες υπνο και 1 ωρα για φαι χεσιμο και πλυσιμο.

Εφικτο νομιζω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dantε είπε

140 ωρες περιπου για να το τερματισεις, αρα βγαινει 20 ωρες τη μερα. 3 ωρες υπνο και 1 ωρα για φαι χεσιμο και πλυσιμο.

140 ώρες άμα το τρέχεις και κανεις συχνά fast travel, αλλιώς βάλε άλλες 40 ώρες να είσαι μέσα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τα mods να δουλεύουν και θα είναι πένα αν και το κόβω να θέλουν update για να δουλέψουν.. 

Εάν θέλουν update τα mods τότε περαστικά τους, μονο στις κονσόλες θα πουλήσει, που αυτός είναι και ο σκοπός τους νομίζω.

Τέλος ελπίζω να πληρώσανε η να προσλάβανε τα άτομα που έκαναν τεραστια mods όπως το HDRP που βάλαν στο game.

Γενικά έχει πέσει τόσο η CDPR στα ματια μου που τίποτα δεν θα μου προκαλούσε έκπληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εάν θέλουν update τα mods τότε περαστικά τους, μονο στις κονσόλες θα πουλήσει, που αυτός είναι και ο σκοπός τους νομίζω.

Τέλος ελπίζω να πληρώσανε η να προσλάβανε τα άτομα που έκαναν τεραστια mods όπως το HDRP που βάλαν στο game.

Γενικά έχει πέσει τόσο η CDPR στα ματια μου που τίποτα δεν θα μου προκαλούσε έκπληξη.

Βρε συ το stream δεν το ειδες ; 😛 Ο δημιουργος του hd rework ειχε αναφερει πριν μηνες οτι θα τον προσλαβει η cd project. 

Τα mods σιγουρα θελουνε update γιατι ειναι αλλη εκδοση παιχνιδιου τελειως , μαζι με αλλαγη στο engine .  

Αλλα τι ακριβως να πουλησει αφου δωρεαν ειναι :P 

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Βρε συ το stream δεν το ειδες ; 😛 Ο δημιουργος του hd rework ειχε αναφερει πριν μηνες οτι θα τον προσλαβει η cd project. 

Τα mods σιγουρα θελουνε update γιατι ειναι αλλη εκδοση παιχνιδιου τελειως , μαζι με αλλαγη στο engine .  

Αλλα τι ακριβως να πουλησει αφου δωρεαν ειναι :P 

Είδα ότι τον ανέφεραν, δεν το είδα ότι τον προσλάβαν. Πολύ ωραία, το παλικάρι έκανε τρελή δουλειά.

Θα πουλήσει στις next-gen κονσόλες που δεν υπήρχε και θα πουλήσει ξανά στο pc γιατί υπάρχει κόσμος που δεν το είχε παίξει.

Το release επίσης δεν είναι τυχαίο μιας και είναι πολύ κοντά στην πρεμιέρα της μούφα netflix σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, spirit)earth)aflame είπε

ακριβώς, promotion είναι για να πουλήσουν κι άλλο. εταιρία είναι και το witcher το προιόν που πουλάνε

Εννοείτε, ειδικά όταν είναι τόσο μούφα η σειρά, όλοι προτιμούν να παίξουν το game. :P Το μονο καλο της σειράς είναι ότι ανεβάζει το game ακόμα πιο ψηλά. :P

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εάν θέλουν update τα mods τότε περαστικά τους, μονο στις κονσόλες θα πουλήσει, που αυτός είναι και ο σκοπός τους νομίζω.

Τέλος ελπίζω να πληρώσανε η να προσλάβανε τα άτομα που έκαναν τεραστια mods όπως το HDRP που βάλαν στο game.

Γενικά έχει πέσει τόσο η CDPR στα ματια μου που τίποτα δεν θα μου προκαλούσε έκπληξη.

Γιατί πιστεύεις ότι όσοι ήταν τόσο *** να φτιάξουν τα mods δεν θα τρέξουν να τα κάνουν update για την νέα έκδοση μέσα στην πρώτη βδομάδα;

Το λογικό είναι να μην είναι συμβατά τα mods αλλά αυτό δεν είναι κάτι καινούργιο, και δεν πιστεύω ότι θα επηρεάσει το πώς θα τα πάει.

Αυτό που με ανησυχεί είναι το performance, το οποίο αμφιβάλλω αν θα είναι καλό ή τουλάχιστον ανάλογο του οπτικού του τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δουλειά έχει γίνει και ότι το δίνουν δωρεάν θα εκτιμηθεί από την συντριπτική πλειοψηφία των φίλων του παιχνιδιού. 

Μένει βέβαια να δούμε πως θα τρέχει (απαιτήσεις) και αν θα χρειαστούν Patch για τα όποια προβλήματα θα έχει (που θα έχει λογικά). 

Το άσχημο στην δική μου περίπτωση είναι ότι δεν μου βγαίνει να ξεκινήσω νέο playthought γιατί θεωρώ ότι οι επιλογές που έχω κάνει (διαλόγους, quests κτλ) στο τελευταίο και canon playthrough είναι αυτές που θα έκανα (ιδανικές για μένα) όσες φορές και να ξαναπαίξω το παιχνίδι. Άσε που ξέρω σχεδόν όλες τις άλλες (ο xLetalis με τα βίντεο του φταίει για αυτό). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...