Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Hiddenite είπε

Καλησπέρα, ένα κλικ απέχω από το να το αποκτήσω το goty. Το 3 μπορείς να το παίξεις απ'ευθείας ή πρέπει να παιχτούν και τα προηγούμενα;

Μπορείς, αλλά θα χάσεις λίγο από την ιστορία και δε θα έχεις τα saves σου να τα κάνεις transfer. Αλλά και πάλι όταν θα ξεκινήσεις το 3 θα σε ρωτήσει τι επιλογές να βάλεις για να κάνει recap με ότι απαντήσεις δώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση (πιθανόν να φανεί χαζή) έχω πάρει από GoG την GOTY αν κάνω τώρα εγκατάσταση το game στις

14 Δεκέμβρη θα γίνει αυτόματα το update στο υπάρχων αρχείο ή θα χρειαστεί εκ νέου εγκατάσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Ερώτηση (πιθανόν να φανεί χαζή) έχω πάρει από GoG την GOTY αν κάνω τώρα εγκατάσταση το game στις

14 Δεκέμβρη θα γίνει αυτόματα το update στο υπάρχων αρχείο ή θα χρειαστεί εκ νέου εγκατάσταση;

Εκείνες τις μέρες που θα βγει το patch θα ανοίξεις κανονικά το gog launcher και θα πάρει αυτόματα το patch, θα το εγκαταστήσει και (εκτός απροόπτου) θα λειτουργήσει χωρίς άλλο θέμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω διατηρω μια μικρη επιφυλαξη οτι μπορει η next gen να ειναι standalone και να χρειαστει ουσιαστικα εκ νεου εγκατασταση, σε καθε περιπτωση δεν θα ειναι μικρο update και στο επικρατεστερο σεναριο δηλαδη την εγκατασταση πανω στο ηδη υπαρχον version που ειναι εγκατεστημενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Εγω διατηρω μια μικρη επιφυλαξη οτι μπορει η next gen να ειναι standalone και να χρειαστει ουσιαστικα εκ νεου εγκατασταση, σε καθε περιπτωση δεν θα ειναι μικρο update και στο επικρατεστερο σεναριο δηλαδη την εγκατασταση πανω στο ηδη υπαρχον version που ειναι εγκατεστημενο..

Οπότε θα κάνω την ίδια ερώτηση στο επίσημο φόρουμ του παιχνιδιού να δούμε τι θα μας απαντήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zvarthangalos είπε

Οπότε θα κάνω την ίδια ερώτηση στο επίσημο φόρουμ του παιχνιδιού να δούμε τι θα μας απαντήσουν

Κι εγω θεωρώ οτι πιο σωστό είναι να είναι χωριστά η next gen για να μην βρεθούμε εκτός παιχνιδιού κάποιοι όπως εγω που την τωρινή έκδοση του 2015 τη σηκώνω άνετα αλλά την next get με δυσκολία και αν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 minutes ago, bad_freddy said:

Κι εγω θεωρώ οτι πιο σωστό είναι να είναι χωριστά η next gen για να μην βρεθούμε εκτός παιχνιδιού κάποιοι όπως εγω που την τωρινή έκδοση του 2015 τη σηκώνω άνετα αλλά την next get με δυσκολία και αν...

Για PC δεν λέμε? Κατεβάστε/κλείστε settings...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2022 στις 7:35 ΠΜ, RPDrummer είπε

ελπίζω να παίζουν τα mods γιατί στην περιοχή με αράχνες δεν πατάω. Αηδία. θυμάμαι υπήρχε mod που τις αντικαθιστά με κάτι άλλο.

με κατσαριδες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Δεν εχει και πολυ νοημα το συγκεκριμενο μιας και βγαινει σε 3 βδομαδες το patch

Dude πoλυς κόσμος, μαζί και εγώ, ίσως δεν πάει ποτε στην καινούργια έκδοση λόγο mods. Aμα γίνουν update sure, αλλα χλομό τα 80+ mods που έχω να γίνουν όλα update. Μακάρι, αλλα χλομό. Οποτε θα προτιμήσω την stable "outdated" έκδοση με full mod support, άλλωστε μου είναι αδιάφορα τα upgraded graphs που φέρνει το patch.

Ευτυχώς το BIA που είναι το πιο must mod γίνετε συνεχόμενα update, οποτε αυτό σίγουρα πιστεύω θα τρέχει και στην καινούργια έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα παιχτεί επιτέλους όπως έδειχνε στην Ε3 ; Για να δούμε :D

 

 

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...