Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν σε ζαλίζουν όμως τον έρωτα 2 χρόνια για τρομερά next-gen γραφικά, σούπερ gameplay από άλλο πλανήτη κτλ και το παιχνίδι καταλείγει να είναι και μούφα και downgraded και με ένα σωρό bugs (βλέπε Watch Dogs) ε τότε αξίζει μπινελίκι.

 

ποτε δεν προέβαλαν τα γραφικά ως το δυνατοτερο όπλο του Witcher 3 τουλάχιστον οπως κάναν κάποιοι αλλοι σε αλλες περιπτωσεις. Το παιχνίδι έχει γραφικάρες, πολύ καλυτερα απο αυτά του GTAV απο αυτά που βλέπω.

 

sb3pyRC.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέρα του ότι έχει γραφικάρες μου κάνουν εντύπωση τα ζωντανά και καθαρά χρώματα που έχει

αν έχει και gameplay ισάξιο (που θα έχει) θα μιλάμε για πολύ καιρό για αυτό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ειπα δεν ειναι απο pc το βιντεο.Αποκλειεται να ηταν τετοια shadows στο pc με την nvidia απο πισω (soft shadows,hbao+) τετοιο popup textures (εκτος αν δεν ηταν σε ssd ) και τετοιο stuttering.Xbox one ειναι 

 

http://www.vg24.gr/1080p-ps4-new-info-15min-witcher/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν προέβαλαν τα γραφικά ως το δυνατοτερο όπλο του Witcher 3 τουλάχιστον οπως κάναν κάποιοι αλλοι σε αλλες περιπτωσεις. Το παιχνίδι έχει γραφικάρες, πολύ καλυτερα απο αυτά του GTAV απο αυτά που βλέπω.

 

sb3pyRC.jpg

 

I like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ειπα δεν ειναι απο pc το βιντεο.Αποκλειεται να ηταν τετοια shadows στο pc με την nvidia απο πισω (soft shadows,hbao+) τετοιο popup textures (εκτος αν δεν ηταν σε ssd ) και τετοιο stuttering.Xbox one ειναι

 

http://www.vg24.gr/1080p-ps4-new-info-15min-witcher/

Καλά με την nvidia , από πίσω μην παίρνεις όρκο για τίποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, downgrade έχει πέσει σίγουρα σε σχέση με το τι μας έδειχναν.Ειδικά η βλάστηση είναι εμφανώς πετσοκομένη.Απλά νομίζω πως από ένα σημείο κι έπειτα κάνουμε κι εμείς σαν τις χήρες στο κρεβάτι πλέον.Ωραία, ας πούμε λοιπόν ότι δεν θα είναι τα γραφικά στο επίπεδο που περιμέναμε.Και λοιπόν, άσχημα είναι τα γραφικά του;Αν είναι δυνατόν.Κι εμένα αν θα με ρωτούσε κάποιος θα ήθελα να τους έδινα ένα 10ρικο day one, να έτρεχε αψεγάδιαστα σε pc 5ετίας του 500ρικου, να είχε τα καλύτερα γραφικά σε open world game και να κράταγε και 150 ώρες το main story.Είναι ρεαλιστική όμως αυτή η απαίτηση;Κάποια στιγμή θα πρέπει κι εμείς να καταλάβουμε ότι και οι devs προσπαθούν να βρουν τη χρυσή τομή ανάμεσα στα γραφικά και τις απαιτήσεις που θα έχει το παιχνίδι για να εμφανίσει αυτά τα γραφικά.Δε μπορούμε να τα ζητάμε απλόχερα και τα δύο.

Σε κάθε περίπτωση πάντως εγώ και πάλι κατέβασα το raw αρχείο video που κυκλοφόρησαν οι Πολωνοί (κοντά 3,5gb παρακαλώ) και σε full screen θέαση δείχνει φοβερό.Προσωπικά δε ζητάω κάτι παραπάνω από αυτό το επίπεδο γραφικών.Και ποτέ να μη βελτιωθούν άλλο, δε με πειράζει, ειλικρινά.Δε θα πω όχι βεβαίως σε κάτι καλύτερο, αλλά δεν είναι το πρώτο πράγμα που θα βρω για να κράξω.

Απλά, ανεξαρτήτως της πλατφόρμας που το έτρεχαν, θα πρέπει να προσέξουν λίγο το pop up τους γιατί είναι πολύ επιθετικό, σαν του unity.Μόνο αυτό, κατά τα λοιπά το συνολικό επίπεδο των γραφικών του το βρίσκω κάτι παραπάνω από καλό.Ειδικά εαν αυτό που είδα είναι από το xone, δεν ξέρω για ποιόν ακριβώς λόγο θα πρέπει να γκρινιάξω για τα γραφικά που θα δω στο pc μου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου φαινεται τελειως αστειο που καποιοι κλαιγονται για τα γραφικα οτι και καλα επεσε downgrade γιατι το χορταρι δεν φαινεται το ιδιο καλα ή λειπει καποια σκια λες και καποιος την ωρα που θα παιζει το παιχνιδι θα παρατηρει τετοιες λεπτομερειες....και το πιο αστειο ειναι οτι οι περισσοτεροι απο αυτους δεν θα αγορασουν καν το παιχνιδι απλα θα το κατεβασουν πειρατικο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δίνεις 50 € για το παιχνιδι και 500€ σχεδον για μια κάρτα γραφικών που στην τελική δεν τα αξίζουν είναι λογικό να εχεις απαιτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα αξιζει το συγκεκριμενο παιχνιδι τα 50€;Ναι μιλαμε ισως για τη καλυτερη σειρα RPG και μαλιστα ο συγκεκριμενος τιτλος ,οπως λενε ολοι εχουν παιξει λιγο και δεν περιοριζονται στο να ψαχνουν αν λειπει καμμια σκια,ειναι ενας απο τους μεγαλους διεκδικητες για παιχνιδι της χρονιας!

 

50€;Πφφφ να μας πληρωνουν επρεπε....

 

Υ.Γ
Και ολα αυτα για ενα παιχνιδι drm free και με ΟΛΑ τα DLC δωρεαν....κλεφτες και απατεωνες Πολωνοι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δίνεις 50 € για το παιχνιδι και 500€ σχεδον για μια κάρτα γραφικών που στην τελική δεν τα αξίζουν είναι λογικό να εχεις απαιτήσεις

 

50 ευρώ, αν κάνει τοσο, αυτη τη στιγμή μπορεις να το προπαραγγειλεις με το πολύ 30 ευρώ, παρααξίζουνε για Witcher παιχνίδι, οι 500+ ευρώ GPU ειναι κακο ή συνήθως δεν ειναι και το καλύτερο vfm. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δίνεις 50 € για το παιχνιδι και 500€ σχεδον για μια κάρτα γραφικών που στην τελική δεν τα αξίζουν είναι λογικό να εχεις απαιτήσεις

Αυτα τα ποσα ειναι για τις κονσολες τα 50ρια 60ρια και 70ρια.Κατσε να ερθει με το καλο και θα δεις για τι ωρα θα το βρισκεις digital με 25 και 30ευρω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε παιδια μιλαμε σοβαρα;Μιλαμε για ενα παιχνιδι υπερπαραγωγη που συμφωνα με τους δημιουργους του θα ειναι open world και μαλιστα 20% μεγαλυτερο απο το Oblivion που ηταν ηδη τεραστιος ο κοσμος του και τα 50€ ειναι πολλα;

 

Και εγω που εχω κανει προπαραγγελια το παιχνιδι εδω και μηνες θα μπορουσα να το βρω φθηνοτερα αλλα προτιμησα να τα σκασω και μαλιστα μεσω GOG για να στηριξω τους Πολωνους που παρα τη τρελη τους επιτυχια σεβονται τους pc gamers...μετα βριζουμε εταιριες σαν τη Blizzard και την ΕΑ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε παιδια μιλαμε σοβαρα;Μιλαμε για ενα παιχνιδι υπερπαραγωγη που συμφωνα με τους δημιουργους του θα ειναι open world και μαλιστα 20% μεγαλυτερο απο το Oblivion που ηταν ηδη τεραστιος ο κοσμος του και τα 50€ ειναι πολλα;

 

Και εγω που εχω κανει προπαραγγελια το παιχνιδι εδω και μηνες θα μπορουσα να το βρω φθηνοτερα αλλα προτιμησα να τα σκασω και μαλιστα μεσω GOG για να στηριξω τους Πολωνους που παρα τη τρελη τους επιτυχια σεβονται τους pc gamers...μετα βριζουμε εταιριες σαν τη Blizzard και την ΕΑ.

Που κολλανε αυτα που γραφεις με αυτα που γραφω εγω????Εγω πρωτα απο ολα οπως και ο περισσοτερος κοσμος στηριζω την τσεπη μου.Θα στηριξω την εταιρια αγοραζοντας το παιχνιδι(οπως εκανα και με το 2)αλλα γιατι να πληρωσω παραπανω οταν μπορω να το παρω φθηνοτερα???Δωσε μου εσυ τα 20πχ παραπανω ευρω να το κλεισω και εγω απο τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...