Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βγηκε το νεο gameplay !

 

http://steamcommunity.com/app/292030/discussions/0/613948093892127218/

 

Το ετρεξσαν σε 4790κ με 980 και επιανε 30 fps σε high 1080p. Δεν τα βλεπω καθολου καλα τα πραγματα αν ισχυει αυτο!! Τοτε γιατι λενε οτι θελει 770 recomended??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βγηκε το νεο gameplay !

 

http://steamcommunity.com/app/292030/discussions/0/613948093892127218/

 

Το ετρεξσαν σε 4790κ με 980 και επιανε 30 fps σε high 1080p. Δεν τα βλεπω καθολου καλα τα πραγματα αν ισχυει αυτο!! Τοτε γιατι λενε οτι θελει 770 recomended??

Μετα απο το παραπανω post πραγματικα επιβεβαιωθηκε αυτο που λενε τα παιδια σε αλλο post.Οτι δηλαδη απλα δεν ειναι να σχολιαζεις το οτιδηποτε. Πραγματικα πιστευεις δηλαδη οτι δεν θα μπορει να το σηκωσει μια 980 ρε Oroku σε 1080p???Δηλαδη για παραπανω αναλυσεις τι θα θελει 3χ980??? Ελεος δηλαδη μυαλο μηδεν ρε γμτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αμα τα εριξαν να ακυρωσω την αγορα....εγω μονο για τα frames παιζω τα παιχνιδια και για να τη λεω στους κολλητους μου για τη σουπερ ντουπερ καρτα γραφικων μου.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hellraiser76, έχεις ακουστά την έννοια του false advertising ή αλλιώς παραπλανητικής διαφήμισης; Aliens colonial Marines, Watch Dogs δεν σου λένε κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά έριξαν τα γραφικά....

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=149164577&postcount=281

Εριξαν τα γραφικα στο ...Xbox ONE? Εχεις λινκ μηπως οτι οι φωτο αυτες ειναι απο pc τραβηγμενες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε το νεο gameplay !

 

http://steamcommunity.com/app/292030/discussions/0/613948093892127218/

 

Το ετρεξσαν σε 4790κ με 980 και επιανε 30 fps σε high 1080p. Δεν τα βλεπω καθολου καλα τα πραγματα αν ισχυει αυτο!! Τοτε γιατι λενε οτι θελει 770 recomended??

 

το game που ΘΑ βγει 19 Μαΐου ;;;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε παίδες μόνο εγώ είχα πάρει χαμπάρι από το demo που είχαν δείξει τότε (νομίζω ήταν στην E3) ότι τα γραφικά του μου φαινόντουσαν σαν του Witcher 2 και μόνο ελάχιστα καλύτερα;

 

Όπως και να έχει, ΚΛΑΙΝ

 

Ούτε false advertising ούτε τίποτα. Ποτέ δεν αγόρασα Witcher παιχνίδι για τα γραφικά. Αλλά, όπως φαίνεται οι pc gamers κλαίγονται για τα πάντα. Κάντε return κάντε ότι θέλετε, αρκεί μέχρι να βγει να μη μας τα κάνετε τσουρέκια με την κλάψα.

 

Όσο για αυτό που πόσταρε ο Οροκουσάκης, σαφέστατα είναι μούφες αυτά που λέει ο τύπος στο steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ την δουλειά που έχει γίνει στο στήσιμο του κόσμου του παιχνιδιού και τη διάρκεια του. Τεχνικά θέλω μόνο να είναι optimized και τίποτα άλλο. Το Witcher είναι μια γαμάτη σειρά rpg, όχι σκουπίδι Crytek benchmark.

 

Και όσο αναφορά για το δήθεν leaked performance μην ψαρώνετε. Έχει καιρό ακόμα για την κυκλοφορία του και οι drivers μέχρι τότε θα έχουν αλλάξει ένα σωρό φορές. Εϊναι πολύ νωρίς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry κιόλας αλλα υπάρχει καλύτερο rpg με καλύτερα graphs από το 2 αυτήν την στιγμή...μονο το lords of fallen παίζει να έχει καλύτερα graphs αλλα απέχει σαν game. Οποτε γιατί όλος αυτός ο ντόρος?! Τώρα ναι άμα έπαιξε downgrade σύμφωνο δεν είναι αυτό που δείχναν αλλα αμφιβάλλω, απλά βλέπουμε χαμηλότερα presets για να τρέχει καλύτερα atm.

Και στην τελική άμα η εταιρία θέλει να πουλήσει δεν θα πρέπει να βάλει τρελα graphs γιατί ποσο τις % έχουν 9xx gpu?! 10%?! Απλά είναι τα πράγματα και hold your horses lads είναι CDproject και από την στιγμή που μέχρι σήμερα είναι οι πιο σωστοί από όλους δεν υπάρχει λόγος not to trush them ;) relax :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εριξαν τα γραφικα στο ...Xbox ONE? Εχεις λινκ μηπως οτι οι φωτο αυτες ειναι απο pc τραβηγμενες?

Διάβασε μερικές σελίδες από το λινκ που έδωσα. Υπάρχουν αναλύσεις πολύ καλές εκεί. Διάβασα επίσης ότι το έτρεχαν σε high και όχι ultra settings. Απλά έχει καεί αρκετές φορές η γούνα μας με τις περιπτώσεις που όλοι ξέρουμε και είμαι πολύ επιφυλακτικός.

 

Το πρόβλημά μου εμένα, που δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν αντιλαμβάνονται κάποιοι, είναι το ψέμα και η παραπλάνηση.Πες μου ρε φίλε έριξα τα γραφικά (πριν αγοράσω το παιχνίδι) γιατί δεν μπορούσα να τα κρατήσω για λόγους επιδόσεων. 

Κανένα πρόβλημα για μένα από εκεί και πέρα. Αν δεν είναι bug fest το παιχνίδι θα το αγοράζω κυρίως για το gameplay.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε το νεο gameplay !

 

http://steamcommunity.com/app/292030/discussions/0/613948093892127218/

 

Το ετρεξσαν σε 4790κ με 980 και επιανε 30 fps σε high 1080p. Δεν τα βλεπω καθολου καλα τα πραγματα αν ισχυει αυτο!! Τοτε γιατι λενε οτι θελει 770 recomended??

 

με GTX 980; seems legit

 

btw και μαμώ φαινεται πως ειναι το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημά μου εμένα, που δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν αντιλαμβάνονται κάποιοι, είναι το ψέμα και η παραπλάνηση.Πες μου ρε φίλε έριξα τα γραφικά (πριν αγοράσω το παιχνίδι) γιατί δεν μπορούσα να τα κρατήσω για λόγους επιδόσεων. 

Κανένα πρόβλημα για μένα από εκεί και πέρα. Αν δεν είναι bug fest το παιχνίδι θα το αγοράζω κυρίως για το gameplay.

 

Κατακριτέο σίγουρα, αλλά όταν πρόκειται για ένα παιχνίδι που παίρνει σοβαρά τον εαυτό του όπως το Witcher και βλέπεις ότι οι devs κάνουν τιτανοπροσπάθεια να προσφέρουν διάρκεια και ποιότητα, ένα ελαφρύ downgrade μπορεί να περάσει και στα ψιλά γράμματα. Ξέρεις ότι περιμένεις κυρίως gameplay, story και εξερεύνηση από αυτό το παιχνίδι. Τα γραφικά είναι ένα ωραίο bonus.

 

 

Όταν σε ζαλίζουν όμως τον έρωτα 2 χρόνια για τρομερά next-gen γραφικά, σούπερ gameplay από άλλο πλανήτη κτλ και το παιχνίδι καταλείγει να είναι και μούφα και downgraded και με ένα σωρό bugs (βλέπε Watch Dogs) ε τότε αξίζει μπινελίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...