Προς το περιεχόμενο

Toshiba 1TB 2.5 inch usb 3.0 49,99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πρωτο εφυγε 25/01.ειναι 20 μερες.ουτε απο κινα να το εστελναν.

τεσπα εγω τους εστειλα οτι τον χρειαζομαι κ μαλλον γιαυτο τον ξαναεστειλαν.

κ εγω φοβαμαι για αρουραιο.αν κ φοβαμαι πιο πολυ τους αρουραιους στα ελτα γιατι εχω ακουσει πολλα.

βεβαια μπορει να ειναι κ απλα καθυστερηση οποτε μαλλον θα καταληξω με 2 κ εκει τι κανω αν μου ερθει κ ο δευτερος ετσι χυμα στο σπιτι;να πληρωσω για να παει πισω δεν παιζει.αν γινει ετσι μαλλον θα τους ξαναστειλω μπας κ βαλουν αυτοι τα εξοδα για πισω.

σκεφτηκα να τους πω αν μπορουσα να παρω τον 1,5 που εχει κανα 20κατι παραπανω αλλα δεν το εκανα εντελει.

500γιγα με 20κατι ευρω δεν ειναι κ ασχημα.

Ακριβώς ίδια περίπτωση με μένα. 25/1 έφυγε ο δίσκος κι ακόμη τίποτα.

Εστειλα κι εγώ email και θα στείλουν άλλο αλλά στις 4/3 περίπου.

Οπότε αν παραλάβω έν τω μεταξύ θα ακύρωση τη νέα παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αρα ειναι πιο πιθανο να παιζει κατι με τα ελτα.

καλυτερα να ειναι αυτο παρα να παιζει κατι με καποιον μακρυχερι

στην πολυκατοικια γιατι θα κινδυνευει κ το δευτερο πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τελευταια τα ελτα βαζουν καπελο 1-2 εβδοαμδες απο αμαζον, μην αγχωνεστε...

 

οχι ειδικα απο αμαζον, γενικα απο αγγλια (δηλαδη κι απο ebay, ιντερνετικα καταστηματα αγγλικα κτλ). εχω αρχισει να λαμβανω πιο γρηγορα δεματακια απο κινα παρα απο αγγλια!!! τραγικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην στέλνετε μνμ πριν περάσουν 14 μέρες απο το estimated,θα έρθουν.Πράγματι έχω παρατηρήσει μια καθυστέρηση αυτόν τον μήνα γενικά από Αγγλία.Προσωπικά εμένα αγορά με estimated 1 του μήνα έφτασε σήμερα στο ταχυδρομείο,έχω γνωστό μέσα και με ενημερώνει άμεσα όταν έχω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο τα ελτα κσι εγω που ειμαι κυπρο αυτη την περιοδο τα ιδια εχω. Τον περιμενα στις1/2 εστειλα mail και ερχεται νεος με estimated 18/2 αρα δεν ειναι θεμα των ελτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ τελικά σήμερα 18/2 ενώ θα έπρεπε να είχα παραλάβει 1/2.

Πάντως ημερομηνία άφιξης το πακέτο έχει 12/2 που σημαίνει υπάρχει μια καθυστέρηση και από ΕΛΤΑ.

Τέλος καλό όλα καλά... Πολύ καλός ο δίσκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι φιλε να τον οσο πιο πολυ μπορεις

μακαρι να το επαιρνα κ εγω σημερα αλλα τζιφος την τυχη μου.

για να δουμε αυριο μεθαυριο τι θα γινει αλλιως χανω

κ  τις τελευταιες ελπιδες μου για το πρωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα διπλα στελνει το αμαζον και στο τελος θα κοψει την ελλαδα 'η θα βαλει διαφορετικες τιμες..

παντως μην αγχωνεστε με το αμαζον αφηστε το λιγες μερες λογω καθυστερησεων ταχυδρομειου παντα τα ξαναστελνει αμεσως αν γινει η στραβη..

(δεν ξερω με μεγαλα αντικειμενα τι γινεται βεβαια)

 

καποιος τροπος/καπου να κανουμε παραπονα για τα ΕΛΤΑ γινεται? Επισημα εννοω.. Ακουω ολο και περισσοτερα πακετα να χανονται κυριως στο αεροδρομιο..

Πολύ σωστή απάντηση και καλό είναι να το λάβουμε πολύ σοβαρά υπόψη μας.. 

 

Μην βιάζεστε και μην κάνετε ότι έκαναν κάποιοι στο παρελθόν και οδήγησαν άλλα μεγάλα ιντερνετομάγαζα του εξωτερικού να αφήσουν την Ελλάδα.. Λίγες μέρες αργοπορία δεν θα φέρουν την καταστροφή .. 

 

Και να είστε σίγουροι ότι  ΚΑΠΟΙΟΙ θα κάνουν τρελό πάρτι αν το Amazon ειδικά (αλλά όχι μόνο) κλείσει την πόρτα στην Ελλάδα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εννοειται οτι θα περιμενω αλλα ειπα αφου εφτασε του φιλου θα εφτανε κ εμενα.

περιμενω μεχρι την πεμπτη κ μετα απο εωδομαδα θα παω ελτα να δω τι γινεται.

κοντευει μηνα το δεμα δεν ειναι κ λιγο παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι παίζει με τις σκληρούς του μικρούς αλλά εγώ τρεις φορές που έχω παραγγείλει δεν μου έχει έρθει κανένας. Και στους τρεις έγινε δεύτερη αποστολή. Και πάλι τίποτα. Αντίθετα έχω λάβει κανονικά όλες τις άλλες παραγγελίες που έχω κάνει κατά καιρούς χωρίς καμία καθυστέρηση. 

Τουλάχιστον η επιστροφή των χρημάτων γίνεται σχεδόν αμέσως.. Αλλά εγώ δεν έχω καταφέρει να πάρω 2,5αρι σκληρό εδώ και τρεις μήνες.. Η τελευταία προσπάθεια ήταν με τον touro, νομίζω παίζει ακόμα σε πολύ καλή τιμή, αλλά και πάλι τίποτα.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι για τέτοιου μεγέθους πρόβλημα γιατί δε δοκιμαζεις μια φορά μια αλλη μέθοδο αποστολής που θα έχει tracking?

Δε μου μοιάζει για πρόβλημα του αμαζον αυτό που περιγραφεις...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω για το δικο σου θέμα (1 δίσκος) αλλά για τον dpress που λέει για 3*2=6 δίσκους, και προφανώς υποννοω οτι κάπου κάποιος τους βούτηξε (ολους)!

Εσύ κάνε ακόμα λιγες μέρες υπομονή, αλλά αν αποφασίσεις να ζήτησης εκ νέου αποστολή καλυτερα να γίνει με κάποιο πιο 'εξασφαλισμένο' τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω για τον επανω απαντουσα αλλα με προλαβες.

εχω στειλει ηδη εδω κ μερες κ μου εχουν στειλει αλλον κ περιμενω 

να δω.

με τρακ ποσο εχει η αποστολη απο αμαζον;

πρωτη αγορα μου ηταν αυτη,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...