Προς το περιεχόμενο

Toshiba 1TB 2.5 inch usb 3.0 49,99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήδη τον χρησιμοποιώ και εγώ.

Τελική χρέωση στα 62,00€.

Για όσους που πάντως δεν πρόλαβαν τα 62 του Amazon στα 68 εδώ http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10106353&cmicc=skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα μιλατε τωρα εγω παραγγειλα με την τελευταια παρτιδα απο εμας εχει παρει κανενας;

επισης παιδια πως σας ηρθε με συστημενο η οχι;

Μαζί το παραγγείλαμε. Το άφησε το ταχυδρόμος στην πόρτα. Βέβαια εδώ είναι μικρή πόλη και μονοκατοικία οπότε έχει μια κάποια ασφάλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι σε πολυκατοικια οποτε λετε να εχει γινει καμια αναποδια.

παντως μεχρι στιγμης εκτος απο ενα δεμα που παιζει να μην σταλθηκε ποτε δεν εχω χασει τιποτα.

καλα αυτοι στο αμαζον δεν μπορουν να στειλουν συστημενο.τραγικοι απλα.

θα κοιταξω ποτε εγινε dispach για σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι νωρίς... χαλαρά.... εχω πάρει μεχρι και 2 εβδομάδες αργοτερα πράγματα. ποτέ δεν ξερεις. μαλιστα τα θεωρουσα χαμενα και ημουν ετοιμος να ζητησω νεα αποστολή. και τσουπ ήρθαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελει επειδη ακομα δεν ηρθε ο σκληρος η ηρθε κ "πεταξε"

τους εστελα μειλ κ μου στειλανε αλλον.για να δουμε θα τον δουμε 

η θα κλαιμε παλι.

μπορει να μου πει καποιος ποσο ειναι το κοστος για να εχει tracking number η παραγγελια αν ειναι 

με δωρεαν μεταφορικα απο αμαζον;μπορω να κανω κατι αλλο για να μπορω να τα παραλαμβανω εγω απο τα καταστηματα τα δεματα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να επιλεξεις με τρακιν θα επιλεξεις ΑΝ υπαρχει διαθεσιμη την επιλογη "express 1-2days", η οποια ομως δεν ειναι διαθεσιμη σε ολα τα προιοντα. Το κοστος ειναι απο 20 ευρω για ενα dvd disk φαντασου, για τον δισκο θα ειναι κανενα 30αρι ευρω.

Για να παραλαμβανεις εσυ απο τα ΕΛΤΑ το λες στον ταχυδρομο που ερχεται και φερνει την αλληλογραφια (λογαριασμους κλπ), ωστε να σου αφηνει ΠΑΝΤΑ χαρτακι και να πηγαινεις ταχυδρομειο για παραλαβη. (καλο κουραγιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...