Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άμα παραγγείλω από Γερμανία; βρήκα ένα site και είναι 20 ευρώ μεταφορικά και πάλι γλιτώνω 30 ευρώ... θα υπάρχει και άλλο κόστος ή θέλει να πληρώσεις μόνο τα μεταφορικά ... Site: http://www.hardwareversand.de/infoagbprivat.jsp#BOOKMARKVERSAND

δεν θα σταματησει τελωνειο γιατι ειναι εντος ΕΕ οπωτε οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια πως σας φενεται αυτη η σελιδα..?? http://www.cheapnikeairmax-2014.com/     μου την εστειλα ενασ φιλος..... αλλα ειναι λιγο περιεργες τοσο μεγαλες εκπτωσεις σε ολα σχεδον τα παπουτσια..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πως σας φενεται αυτη η σελιδα..?? http://www.cheapnikeairmax-2014.com/     μου την εστειλα ενασ φιλος..... αλλα ειναι λιγο περιεργες τοσο μεγαλες εκπτωσεις σε ολα σχεδον τα παπουτσια..!!!

κλασσική κινεζιά.

ΑΝ παραλάβεις, σί-γου-ρα δεν θα ειναι αυθεντικά και δεν ξέρεις πόσο θα μοιάζουν στα πραγματικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα! Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το amazon.com , και ειπα να ρωτησω εδω, μηπως καποιος φιλος γνωριζει κατι να μου πει.

 

Λοιπον, όποτε δοκιμαζω να βαλω καποιο προιον, οποιοδήποτε ειναι αυτο, με πετάει στο

Add to Shopping Cart

Please confirm that you want to add the item(s) listed below to your cart.

 

και αφου παταω το Continue, ξανα φορτωνει ακριβως την ιδια σελιδα. Με λιγα λογια, δεν προχωραει βημα.

 

Υπ οψιν, απο co.uk. εχω ψωνισει πολλες φορες, και τωρα που δοκιμαζω δεν υπαρχει προβλημα. Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι απλά βρήκε ένα σχέδιο που δεν το έχει ξανά δει και λέει αν τα στέλνουν δεν έχει πρόβλημα να είναι μαϊμού. .. και για αυτό ρώτησα μήπως ξέρει κανείς αν τα στέλνουν. ..

Όχι απλά βρήκε ένα σχέδιο που δεν το έχει ξανά δει και λέει αν τα στέλνουν δεν έχει πρόβλημα να είναι μαϊμού. .. και για αυτό ρώτησα μήπως ξέρει κανείς αν τα στέλνουν. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα! Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το amazon.com , και ειπα να ρωτησω εδω, μηπως καποιος φιλος γνωριζει κατι να μου πει.

 

Λοιπον, όποτε δοκιμαζω να βαλω καποιο προιον, οποιοδήποτε ειναι αυτο, με πετάει στο

Add to Shopping Cart

Please confirm that you want to add the item(s) listed below to your cart.

 

και αφου παταω το Continue, ξανα φορτωνει ακριβως την ιδια σελιδα. Με λιγα λογια, δεν προχωραει βημα.

 

Υπ οψιν, απο co.uk. εχω ψωνισει πολλες φορες, και τωρα που δοκιμαζω δεν υπαρχει προβλημα. Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει? Ευχαριστω!

 

 

Στη σελίδα του αμερικάνικου σε έχει αναγνωρίσει;

Δηλαδή έκανες sign in με τα στοιχεία που έχεις στο αγγλικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη σελίδα του αμερικάνικου σε έχει αναγνωρίσει;

Δηλαδή έκανες sign in με τα στοιχεία που έχεις στο αγγλικό;

Eυχαριστω για την ανταποκριση!!

Ναι, νομιζω πως ναι. Π.χ. δεξια πανω λεει Hello Christos, your Account. Βεβαια, αν πατησω Your Orders, με πεταει στο παραθυρο που πρεπει να κανω log in, και λογκαρω με τα στοιχεια μου απο το co.uk

 

Ειναι λαθος? Μηπως πρεπει να κανω διαφορετικο λογαριασμο για το .com?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επομένως, σε έχει αναγνωρίσει ως πελάτη.

 

Δοκίμασε με άλλο browser

Εχεις δικιο, με αλλο browser ολα ειναι ενταξει!! Ευχαριστω για τη συμβουλη, τελικα ηταν απλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα οποιος μπορει ας με βοηθησει ειμαι καινουργια στην αγορα απο εξωτερικο και μολις εκανα μια παραγγελια απο το e-bay με χρεωστικη της πειραιως την ολοκληρωσα και μου εβγαλε διπλα κατι για το paypal πρεπει να κανω και εκει λογαριασμο η δεν χρειαζεται...ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν σου λέει να πληρώσεις μέσω PayPal, που είναι και η πιο ασφαλής μέθοδος αγοράς από το εξωτερικό, πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό και σχετικές πληροφορίες θα βρεις στο κεφάλαιο 4 του επικαιροποιημένου οδηγού της υπογραφής μου

 

  http://www.insomnia.gr/wiki/_/internet/%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C-r409 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν σου λέει να πληρώσεις μέσω PayPal, που είναι και η πιο ασφαλής μέθοδος αγοράς από το εξωτερικό, πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό και σχετικές πληροφορίες θα βρεις στο κεφάλαιο 4 του επικαιροποιημένου οδηγού της υπογραφής μου

 

  http://www.insomnia.gr/wiki/_/internet/%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C-r409 

Λογικα πρεπει να μου την χρεωσε την αγορα με την χρεωστικη,απλως ηθελα να ρωτησω μηπως δεν μου την εγκρινη και ζητησει μεσω paypal..αυτο!!!παντως σε υπερευχαριστω για την αμεση απαντηση σου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω στο tracking που έχω απο amazon οτι σήμερα 4 το μεσημέρι το δέμα είναι στο Κ.Δ αεροδρομίου.. (ενα μικρό πακετάκι)

Υπάρχει περίπτωση για παραλαβή αυριο ή πάμε για Δευτέρα;

Οσα είναι με tracking τα στέλνουν στο σπίτι ή αφήνουν ειδοποίηση και πάς να τα πάρεις απο ταχυδρομείο;

Να ξέρω να είμαι δηλαδή σκοπιά εδώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...