Προς το περιεχόμενο

Μετά απο 5,5 χρόνια σχέσης η αρραβωνιαστικιά με διώχνει απο το σπίτι της


επισκέπτη Hernandez30

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Και στην τελική το πόσο τις εκατό των γυναίκων όταν χωρίζουν αυτές έναν άντρα έχουν τα κότσια να πούν την αλήθεια. Τέσπα.

Φίλε μου, ελάχιστες. Μην το ψάχνεις καθόλου. Όλοι πάθαμε σε κάποιο βαθμό, ελπίζω μικρό, αλλά ελπίζω να μάθαμε. Μπορεί να σε κερατώνει και μετά από λίγο να φέρεται σαν ιδανική σύντροφος. ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ, πίστεψέ με! Ενώ εσένα θα σε καταλάβει στο άψε-σβήσε αν κάνεις κουτσουκέλα!

Και γενικώς, η γυναίκα δεν είναι η ίδια με τον άντρα, όπως σου είπα είναι συναισθηματική! Θα κάνει κάθε φορά αυτό που ταιριάζει καλύτερα με το συναίσθημα της στιγμής. Δεν έχει αναπτυγμένη την αίσθηση της ακεραιότητας το ίδιο όπως ο άντρας...Οφείλεται στη φύση της, δεν είναι θέμα κακίας, μην πας στο άλλο άκρο και γίνεις μισογύνης! Απλά να είσαι πιο υποψιασμένος στο εξής και να μην διστάζεις να εκδηλώνεις τον ΑΝΔΡΙΣΜΟ σου (ΟΧΙ ΒΙΕΣ και μ*λκίες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Hernandez καλή τύχη στη ζωή σου!

(Και κοίτα να βρεις καμιά gamer μελλοντικά για να σε καταλαβαίνει περισσότερο.)

nenya είμαι ανοιχτός σε όλα, άν εχεις καμια φίλη gameroy να μου την γνωρίσεις γιατι τέτοιες γυναικές ειναι μετρημένες στα δάχτυλα. χαχαχαχ αυτό ειναι να καιγόμαστε μαζί στο gaming αγκαλεία.... και όποιος χάσει....... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αυτό που πρέπει να κάνει το παιδί είναι να δείξει ανωτερότητα και να πάρει τα πράγματά του σήμερα κιόλας και να φύγει.

 

 

nenya είμαι ανοιχτός σε όλα, άν εχεις καμια φίλη gameroy να μου την γνωρίσεις γιατι τέτοιες γυναικές ειναι μετρημένες στα δάχτυλα.

 

 

Α, την αδελφή μου! Θέλεις να σου κάνω κονέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nenya είμαι ανοιχτός σε όλα, άν εχεις καμια φίλη gameroy να μου την γνωρίσεις γιατι τέτοιες γυναικές ειναι μετρημένες στα δάχτυλα. χαχαχαχ αυτό ειναι να καιγόμαστε μαζί στο gaming αγκαλεία.... και όποιος χάσει....... :)

 

Δυστυχώς δεν έχω... Αλλά ρε συ βρίσκεις! Και μόνο μια βόλτα να κάνεις σε gaming forums ή να παίξεις κανα online game θα βρεις πολλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αυτό που πρέπει να κάνει το παιδί είναι να δείξει ανωτερότητα και να πάρει τα πράγματά του σήμερα κιόλας και να φύγει.

 

 

 

 

Α, την αδελφή μου! Θέλεις να σου κάνω κονέ;

μέσα :) χαχαχαχ gameroy ειναί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχω... Αλλά ρε συ βρίσκεις! Και μόνο μια βόλτα να κάνεις σε gaming forums ή να παίξεις κανα online game θα βρεις πολλές!

Ναι βρε πλάκα κάνω, πρώτο πράγμα είναι τώρα να γίνει η μετακόμιση και να σταθώ μονος στα πόδια μου (δεν ξέρω να μαγειρεύω, να σιδερώνω, να βάζω πλυντήριο, να ράβω) δύσκολη η εργένικη ζωή!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε πλάκα κάνω, πρώτο πράγμα είναι τώρα να γίνει η μετακόμιση και να σταθώ μονος στα πόδια μου (δεν ξέρω να μαγειρεύω, να σιδερώνω, να βάζω πλυντήριο, να ράβω) δύσκολη η εργένικη ζωή!!!!

Δηλαδή εγώ τώρα τζάμπα σου γράφω πμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και οι γνωριμίες ;) Hernandez η τύχη σου δουλεύει!

χαχαχαχα ωρίστε απο κει που δεν το περίμενα....

 

 

Δηλαδή εγώ τώρα τζάμπα σου γράφω πμ;

 

 

βρε αν είναι καλο κορίτσι και ομορφο :) τα κάνω και τα 2 ταυτόχρονα χαχαχαχαχα. Ειπαμε είμαι ανοιχτός στα πάντα, απο εχθες το βράδυ άλλαξα σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........ Ποίος θέλει να έρθει για μπύρες στο νέο μου σπίτι όταν μετακομίσω?

ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΘΑ ΧΕΙ?

 

 

χαχαχαχαχχαχαχα σορρυ φιλε ειμαι μαλακας δε διορθωνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...