Προς το περιεχόμενο

Πως να ψηλώσω κιάλο???


johnrock1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προκρούστης!<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

'Έχω την μέθοδο του προκρούστη φέρνω στα μέτρα μου τον κάθε πστη';

 

Sent from a galaxy far faaar away.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι αν εισαι ψηλος και ομορφος και κομματια σιγουρα τραβας τα βλεμματα πιο πολυ απο εναν 1.75

 

WTF!! :blink:

Aπο ποτε ενας του 1.70 θεωρειται κοντος; Τι να πουνε και οι αλλοι δηλαδη..

Σχετικα με το θεμα. Εχω φιλο κοντο που ειναι πιο εξυπνος απο μενα, και εχω ξαδερφο κοντο που οντως εχει παει με ντουζινες απο γυναικες. Εχουν αλλο χαρακτηρα τα παιδια. Το υψος θεωρητικα παιζει ρολο στα παντα στη ζωη, αλλα πρακτικα πουθενα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF!! :blink:

Aπο ποτε ενας του 1.70 θεωρειται κοντος; Τι να πουνε και οι νάνοι δηλαδη..

 

Φιξτντ και εξηγούμαι.  Αν 1.70 κοντός, τότε 1.60= νάνος, οπότε  τι να πούνε και οι νάνοι δηλαδή..  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λινκ για τα υψη για να απαντησω στο πρωτο ποστ.εισαι ακριβως στο μεσο υψος ολων των ελληνων οποτε μη σε απασχωλει να ψηλωσεις και αλλο

http://en.wikipedia.org/wiki/Template:Average_height_around_the_world


ή η αλλη λυση ειναι να μετακομησεις στην ιαπωνια για να θεωρεισαι ψηλος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στην Ιαπωνία θα είναι αρχηγός όχι μόνο για το ύψος αλλά κ για το μάκρος: p

Η σωστή γυναίκα καθαρά για μένα είναι μέχρι 1.70 βαριά. Και αφού ο άντρας "πρέπει" να είναι πιο ψηλός... 1.70 άντρας είναι κοντός:) (κακοοοοος) :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σωστή γυναίκα καθαρά για μένα είναι μέχρι 1.70 βαριά. 

 

Η σωστή η γυναίκα πρέπει να' ναι 1.66 ΑΚΡΙΒΩΣ. Ούτε πάνω, ούτε κάτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη παιρνω ηδη φαρμακα για το θυρωειδη εδω και χρονια λεω φετος να κανω μια απο τις τελευταιες αν οχι τελευταια αποπειρα για υψος λεω να παρω ενα απλο συμπληρωματακι τα θεματα ειναι  δυό  1) γλυκίνη ή αργινίνη  2) εχει καποια παρενεργεια τα θυρωειδικα με αυτα τα συμπληρωαμτα;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και περιμενεις να δεις ποντους απο συμπληρωματα;; Αστο καλυτερα πεταμμενα λεφτα... Ξοδεψε τα λεφτά αυτά σε ποιοτικότερες λύσεις τροφών που μπορεί πραγματικά να σε βοηθήσουν πχ γάλα,αβγά, κρέας.

 

Χώρια ότι λόγω ιστορικού καλύτερα να αποφύγεις τα συμπληρωματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και περιμενεις να δεις ποντους απο συμπληρωματα;; Αστο καλυτερα πεταμμενα λεφτα... Ξοδεψε τα λεφτά αυτά σε ποιοτικότερες λύσεις τροφών που μπορεί πραγματικά να σε βοηθήσουν πχ γάλα,αβγά, κρέας.

 

Χώρια ότι λόγω ιστορικού καλύτερα να αποφύγεις τα συμπληρωματα...

κοίτα καταλαβαινω το σκεπτικο σου αλλα γιατι να μη δοκιμασω εφοσον το επιτεψη ο γιατρος; νταξει θα δωσο 10-20 ευρω διαβασα καποιες πηγες και λενε αυτες οι ουσιες ΔΕΝ ΕΓΓΥΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΗ ΑΥΞΗΣΗ ΥΨΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΥΞΗΣΗ απλως διεγειρουν την εκρριση hgh τώρα αν θα ανταποκριθει ο οργανισμος μου και εκρριση αυξητικη ορμονη ειναι αλλο θεμα 50%50 δεν εχω ομως τιποτα να χασω ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που προτείνετε χαζομάρες και γιατροσόφια για το ύψος, το ξέρετε τουλάχιστον εσείς οι ίδιοι ότι λέτε μαλακίες;

Όσο ύψος είναι να δώσεις, θα δώσεις.

Δεν αλλάζει αυτό, τέλος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να προσπαθείς να αλλάξεις πράγματα που δεν αλλάζουν όπως το ύψος για να έχεις επιτυχία με τις γκόμενες, προσπάθησε να αλλάξεις αυτά που μπορείς.

 

Δηλαδή:

1) Προσπάθησε να φτιάξεις ένα όμορφο και μυώδες σώμα.

2) Προσπάθησε να διαμορφώσεις τον χαρακτήρας σου ώστε να είσαι άνετος με τις γυναίκες (μην ντρέπεσαι να μιλήσεις η νιώθεις "πεσμένος" όταν μιλάς.

3) Μάθε να μιλάς σωστά και να είσαι "μέσα στα πράγματα"

4) Φρόντισε τον εαυτό σου (καθαρός, ξυρισμένος, κουρεμένος)

5) Αγόρασε μερικά ωραία ρούχα (ωραία, όχι ακριβά)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λέει ο άλλος ότι είναι 1.70 και αισθάνεται κοντός, guess what, οι περισσότεροι γύρω του είναι πιο ψηλοί από αυτόν, άρα είναι σχετικά κοντός. Εγώ που δεν είμαι κανένα ντερέκι, ούτε ψηλό ούτε κοντό με λες, (1.80 είμαι) δεν έχω δει ποτέ υποτιμητικά κάποιον που είναι 1.70, μου φαίνεται μια αποδεκτή τιμή ύψους. Εκεί λίγο κάτω από 1.70 μπορεί να αρχίσω να σκέφτομαι το χαρακτηρισμό "κοντός", αλλά και πάλι από τη στιγμή που έτσι είσαι και δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι' αυτό θα πρέπει απλά να το δεχτείς και να μην αισθάνεσαι άσχημα. Τα πειράγματα που μπορεί να λαμβάνεις είναι κλασσική ρατσιστική συμπεριφορά... θα μπορούσες να είσαι μαύρος, gay, κτλ χωρίς να μπορείς να κάνεις κάτι γι' αυτό. Φυσιολογική συμπεριφορά από την άλλη, κάποιες γυναίκες να ψάχνουν ψηλούς άντρες, αφού το παρουσιαστικό αυτό αποπνέει μια πρωτόγονη υπεροχή και δυνατότητα παροχής προστασίας. Όμως δεν είναι κανόνας, επειδή πολύ απλά είμαστε όντα με νοημοσύνη (αρκετοί τουλάχιστον).
Γενικά ασχολήσου με κάτι ουσιώδες, όπως πχ. η υγεία σου και η μόρφωσή σου και όχι με πράγματα που δεν μπορείς να αλλάξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να προσπαθείς να αλλάξεις πράγματα που δεν αλλάζουν όπως το ύψος για να έχεις επιτυχία με τις γκόμενες, προσπάθησε να αλλάξεις αυτά που μπορείς.

 

Δηλαδή:

1) Προσπάθησε να φτιάξεις ένα όμορφο και μυώδες σώμα.

2) Προσπάθησε να διαμορφώσεις τον χαρακτήρας σου ώστε να είσαι άνετος με τις γυναίκες (μην ντρέπεσαι να μιλήσεις η νιώθεις "πεσμένος" όταν μιλάς.

3) Μάθε να μιλάς σωστά και να είσαι "μέσα στα πράγματα"

4) Φρόντισε τον εαυτό σου (καθαρός, ξυρισμένος, κουρεμένος)

5) Αγόρασε μερικά ωραία ρούχα (ωραία, όχι ακριβά)

Χαχα έτσι ακριβώς,αυτός πρέπει να τα κάνει όλα αυτά για να βρει κάποια.Εμείς οι γυναίκες όσο άσχημες είμαστε ή δεν είμαστε πάντα με ένα νεύμα του χεριού μας θα τρέχουν 10 σκυλάκια από πίσω μας  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...