Προς το περιεχόμενο

Πως να ψηλώσω κιάλο???


johnrock1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που είμαι 1,68 (για γυναίκα στην Ελλάδα μια χαρά είμαι νομίζω) δεν θα πήγαινα με κάποιον κάτω από 1.75 με τίποτα.

Ωραία όλα αυτά που λέτε για να παρηγορείστε μεταξύ σας οι κοντοί αλλά όχι και το ύψος πως δεν μετράει,ΕΛΕΟΣ.

Αχ ψηλοί με πλατάρες,έρωτας...

Ναι γιατι αν ημουν 1,60 κ βλεπομουν κ ερχομουν να σε παρω απο το  σπιτι με αυτο

http://www.car-addicts.com/wp-content/gallery/lamborghini-aventador-lp700-4-geneva2011live/lamborghini-aventador-lp700-4-geneva2011live-01.jpg

θα μου ελεγες φυγε εισαι κοντος?Ασε μας κουκλιτσα μου...

 

extreme περιπτωση αλλα καταλαβαινεις το point μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mα γι αυτο λεμε οτι ειναι δωρο θεου το υψος και η εμφανιση γενικοτερα!

αν εισαι σαν αναποδο γαμωτο θελεις φερραρι για να μπει η αλλη μεσα ,

αν εισαι 1.90 κουκλος , μπαινεις εσυ στην δικια της :)

 

οπως κ να 'χει το χρημα ειναι το παν και αυτο ισχυει για ολους και ψηλους και κοντους , δεν υπαρχουν εξερεσεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντω μεταξυ αυτο το ακυρο.....

 

 

<<οι κοντοι την εχουν ''μεγαλυτερη'' >>

Θέμα οπτικής αυταπάτης. Ένα πουλί πχ 15 εκατοστών φαίνεται μεγαλύτερο σε έναν ύψους 1.60 από ότι σε έναν δίμετρο.

Οπότε το σωστό είναι "αν είσαι κοντός, φαίνεται μεγαλύτερο το πουλί σου"

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα γι αυτο λεμε οτι ειναι δωρο θεου το υψος και η εμφανιση γενικοτερα!

αν εισαι σαν αναποδο γαμωτο θελεις φερραρι για να μπει η αλλη μεσα ,

αν εισαι 1.90 κουκλος , μπαινεις εσυ στην δικια της :)

 

οπως κ να 'χει το χρημα ειναι το παν και αυτο ισχυει για ολους και ψηλους και κοντους , δεν υπαρχουν εξερεσεις!

 

Εγω θα λεγα δωρο θεου ειναι να εισαι εξυπνος.

Εχω φιλο 1.90 με γυμναστηρια με το μαλλι το trendy κλπ και ειτε ειναι μπακουρι ειτε βγαινει με κατι μπαζα.Οποτε κατι δε παει σωστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ειπα επειδη ειπε "αμα ειναι ποιο κοντος απο 1,75 δεν παω μαζι του"

 

Εγω θα λεγα δωρο θεου ειναι να εισαι εξυπνος.

Εχω φιλο 1.90 με γυμναστηρια με το μαλλι το trendy κλπ και ειτε ειναι μπακουρι ειτε βγαινει με κατι μπαζα.Οποτε κατι δε παει σωστα.

συμφωνω αν εισαι κουνουπιδι οτι και να κανεις δυσκολα εισαι,γιατι η εμφανηση οπως και να εισαι βελτιωνεται αποδειξη αυτο

http://4.bp.blogspot.com/-pD7opJk2NPI/TVsKqwXsu0I/AAAAAAAAAgk/V4134PcAePs/s320/cristianoRonaldo-teeth_before-after.jpg

μυαλο δεν αλλαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Mα γι αυτο λεμε οτι ειναι δωρο θεου το υψος και η εμφανιση γενικοτερα!

αν εισαι σαν αναποδο γαμωτο θελεις φερραρι για να μπει η αλλη μεσα ,

2)αν εισαι 1.90 κουκλος , μπαινεις εσυ στην δικια της :)

 

Λέμε ότι είναι δώρο θεού το ύψος?

 

Really τώρα?

 

Αντί να λέμε δώρο θεού το μυαλό ή την υγεία μας ξέρω γω λέμε το ύψος.

Οκ κομπλέ. xD

Προφανώς όποιος έχει ύψος τα έχει και αυτά μέσα xD

 

Τι θα σου προσφέρει το παραπάνω ύψος?

Ότι θα μπορείς να πιάσεις το ποτήρι από +10-20-30 πόντους ξέρω γω πιο ψηλά από ότι έναν "κοντό"?

Ή ότι σε μια δουλειά θα σε προτιμήσουν επειδή είσαι πιο "ψηλός"?

Ή ότι οι γκόμενες θα στην πέφτουν επειδή είσαι ψηλός?Και στον κοντό όχι?

 

2)Ενώ ο άλλος που θα είναι 1.70 δεν θα μπει...

 

 

Κοιτάξτε να μορφωθείτε*, να φτιάξετε τον χαρακτήρας σας και ξεκολλήστε από το ύψος.Δεν παίζει καμία σημασία.Ούτε ότι αν είσαι ψηλός θα είσαι και πιο δυνατός ούτε πουθενά.

Εδώ ο Ζαμπήδης είναι 167 και βάζει πολλούς κάτω που είναι +20 πόντους πιο ψηλοί.

Ούτε η γκόμενα που θες και σε θέλει πραγματικά θα σε απορρίψει επειδή είναι "κοντός" lol δηλαδή :lol:

Και αν η γκόμενα βάλει έναν που είναι 190 και όμορφος και δεν βάλει τον άλλο που είναι πιο κοντός (για το ύψος και μόνο) τότε κάποιο πρόβλημα θα έχει...οπότε μακριά...

 

*Μπορεί κάποιοι ψηλοί να λένε "δεν χρειάζεται να μορφωθώ, είμαι ψηλός, όμορφος, γυμνασμένος οπότε όλα κομπλέ" :P

 

My 2 cents.

 

Υ.Γ.Τώρα θα μου πείτε όλα αυτά, με το μυαλό, με τον χαρακτήρα τα λέει ένας "κοντός" για δικαιολογίες.:P

Just kidding.

 

Υ.Γ.2.Για τα δικά σας κριτήρια μπορεί να είμαι "κοντός". :P

172-173 ύψος.

 

 

 

Με το δεκάποντο όμως σας φτάνω στο ύψος ρε! xD

 

 

 

Υ.Γ.3.Α και για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται είμαι όμορφος, γυμνασμένος, έξυπνος, με καφέ μάτια. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε μαζι σας ειμαι και γω , δε λεω κατι αλλο !

 

ομως μη συγκρινετε τον απενταρο ψηλο με τον ματσο λαμπορκινατο κοντο !

ουτε τον καθυστερημενο ψηλο με τον πανεξυπνο κοντουλη !

εννοειται πως παιζουν ρολο μυαλο , εξυπναδα , χρημα κτλ !

μεταξυ δυο το ιδιο εξυπνων , της ιδιας οικονομικης καταστασης , της ιδιας προσωπικοτητας τηνς ιδιας μορφωσης κτλ κτλ αλλιως ειναι να εισαι 1.60 και αλλιως 1.90 !

επισης δεν ειναι ολοι οι ψηλοι χαζοι  και ολοι οι κοντοι αινσταιν , ελεος δηλαδη !

 

η υγεια ειναι πανω απ ολα , αυτο το θεωρω  αυτονοητο και  δεν χρειαζεται καν να το αναφερω ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αν εισαι ψηλος και ομορφος και κομματια σιγουρα τραβας τα βλεμματα πιο πολυ απο εναν 1.75

αλλα οχι οτι αν εχεις τα 3 παραπανω εισαι και πετυχημενος η τα εχεις ολα.

 

Το πολυ πολυ αν εισαι τα 3 παραπανω να σε παρουν κανα μοντελο η τραγουδιστη αφου πρωτα "περασεις" απο 4-5 κρεβατια αντρων γυναικων.

 

Θεωρω πολυ φτωχο το μυαλο καποιου που νομιζει οτι με το υψος λυνονται ολα.Δυλαδη ΕΛΕΟΣ.

 

Και πραγματικα δεν εχω θεμα με το υψος μου αν καποιος νομιζει οτι τα λεω για να παρηγορουμε,ειμαι μεταξυ 1.78-180

πριν κανα 5ρι χρονια που μετρηθηκα,δεν ειμαι και το πρωτο μποι αλλα μια χαρα νιωθω.


 

μεταξυ δυο το ιδιο εξυπνων , της ιδιας οικονομικης καταστασης , της ιδιας προσωπικοτητας κτλ κτλ αλλιως δειχνει το 1.60 και αλλιως το 1.90 !

 

 

Ξεχασες το προσωπο.

Αμα εισαι σα σκατο λιωμενο στη μουρη τι να το κανεις το υψος.

 

Και προσωπο ιδιο εννοεις?Ε τοτε ναι θα τραβηξει πιο πολλα βλεμματα ο ψηλος σιγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θεωρω πολυ φτωχο το μυαλο καποιου που νομιζει οτι με το υψος λυνονται ολα.Δυλαδη ΕΛΕΟΣ.

συμφωνουμε ! δες απο το πρωτο μηνυμα τι γραφω .. εννοεται πως το υψος δεν ειναι το παν  , να μην σκεφτεται αρνητικα και να μην δημιουργει κομπλεξ στον εαυτο του !

 

Και προσωπο ιδιο εννοεις?Ε τοτε ναι θα τραβηξει πιο πολλα βλεμματα ο ψηλος σιγουρα.

αυτο ακριβως εννοω - μιλαω καθαρα για την εμφανιση και μονο ..

που ειναι το τελευταιο που θα επρεπε να εχει σημασια !

 

υγ, μια χαρα εισαι απο υψος , πιο ψηλος απ το μεσο ελληνα  που ειναι 1.76

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λετε συνεχεια για χρηματα και οικονομικη κατασταση κλπ.. πραγματικα τωρα τα πιστευετε?? εχετε φαει ποτε ακυρο επειδη βγαζετε 350 και οχι 900 το μηνα? seriously? δε σας κοιταμε στην τσεπη πρωτα ημαρτον!! +1 για το προσωπο που ειπε ο φιλος απο πανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

somebody:)

σε συμπαθω σε εκτιμω αλλα μου φαινεται ζεις αλλου ! σε αλλες πολυ ρομαντικες εποχες ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

λετε συνεχεια για χρηματα και οικονομικη κατασταση κλπ.. πραγματικα τωρα τα πιστευετε?? εχετε φαει ποτε ακυρο επειδη βγαζετε 350 και οχι 900 το μηνα? seriously? δε σας κοιταμε στην τσεπη πρωτα ημαρτον!! +1 για το προσωπο που ειπε ο φιλος απο πανω!

 

βασικα υπαρχουν ολοι και ολες!!

υπαρχουν αυτες που θα κοιταξουν εμφανιση (υψος,κοιλιακους κτλ), υπαρχουν εκεινες που θα κοιταξουν την τσεπη,εκεινες που θα κοιταξουν χαρακτηρα κτλ..

 

επισης ομως υπαρχουν αυτοι που θα κοιταξουν βυζια και κωλο, αυτοι που θα κοιταξουν χαρακτηρα, αυτοι που δεν βλεπουν μπροστα τους :P

 

το θεμα ειναι να "ψαχνεις" στα σωστα μερη! ειναι σαν να ψαχνω εγω μια γυναικα που να της αρεσει η γυμναστικη το τρεξιμο κτλ και να συχναζω στα μακντοναλτς,σε γυραδικα κτλ! προφανως δεν θα την βρω εκει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...