Προς το περιεχόμενο

Πως να ψηλώσω κιάλο???


johnrock1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που είμαι 1,68 (για γυναίκα στην Ελλάδα μια χαρά είμαι νομίζω) δεν θα πήγαινα με κάποιον κάτω από 1.75 με τίποτα.

Ωραία όλα αυτά που λέτε για να παρηγορείστε μεταξύ σας οι κοντοί αλλά όχι και το ύψος πως δεν μετράει,ΕΛΕΟΣ.

Αχ ψηλοί με πλατάρες,έρωτας...

 

Εγώ νόμιζα ότι το μέγεθος μετράει για σας τις γυναίκες.

 

ον τοπικ τωρα

οχι και κομπλεξικοι οι ψηλοι ρε παιδες ! πεστε τους ατσουμπαλους πεστε  τους οπως θελετε

οχι και κομπλεξικους για το υψος τους ομως ,  αυτο ακουγεται λιγο οτι να 'ναι ..

 

Έλα τώρα που θα δεις τον άλλο 1.60,1.70 και δεν θα τον σνομπάρεις :P

Δεν μου έχει τύχη προσωπικά.Αλλά 2-3 φίλους που έχω ψηλούς, ψηλοσνομπάρουν τους κοντούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σνομπαρουν καποιον για το υψος του? Ειναι σα να σνομπαρεις τον αλλον επειδη ειναι ξανθος ξερωγω. Εκτος αν ειναι 15χρονοι οποτε οκ σε αυτην τη φαση μπορει να σνομπαρεις τον αλλον επειδη εχει στραβο χτενισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που είμαι 1,68 (για γυναίκα στην Ελλάδα μια χαρά είμαι νομίζω) δεν θα πήγαινα με κάποιον κάτω από 1.75 με τίποτα.

Ωραία όλα αυτά που λέτε για να παρηγορείστε μεταξύ σας οι κοντοί αλλά όχι και το ύψος πως δεν μετράει,ΕΛΕΟΣ.

Αχ ψηλοί με πλατάρες,έρωτας...

 

 

Ψιλοκοντή.

Δεν νομίζω να έβγαινα μαζί σου.

 

Επίσης να αναφέρω εδώ πως για κάθε άνθρωπο μετράνε διαφορετικά πράγματα. Μάλλον μερικές φορές το ξεχνάμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που είμαι 1,68 (για γυναίκα στην Ελλάδα μια χαρά είμαι νομίζω) δεν θα πήγαινα με κάποιον κάτω από 1.75 με τίποτα.

Ωραία όλα αυτά που λέτε για να παρηγορείστε μεταξύ σας οι κοντοί αλλά όχι και το ύψος πως δεν μετράει,ΕΛΕΟΣ.

Αχ ψηλοί με πλατάρες,έρωτας...

 

Αρκετα κοντη, σορρυ. Δεν σου καθομουν με τιποτα. Γυμναζεσαι τουλαχιστον??

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχολιο αυτης της σαντιγυς μου εφερε μνημες!

ετος 2006...  ο κολλητος μολις μετακομισε κοπενχαγη.. οποτε πηγαμε και εμεις..

3 ελληνες υψους στο 1,70 και κατι ψιλα...

 

καθησαμε 2 εβδομαδες...  ακομπλεξαριστες γυναικες ολες σχεδον 1,75 - 1,80 

πολυ λιγες ηταν οι ντιβες....  γνωρισαμε πραγματικα πανω απο 10 σε επιπεδο μοντελου-πορνοσταρ...

γυναικαρες... ολες ζουμερες ψηλες και καθολου κρυοκωλες! εκανες πολυ ανετα κουβεντα ακομα και στην ουρα των σουπερμαρκετ

 

μετα φαγαμε την ηττα.. οταν ηρθαμε ελλαδα και μας το επαιζε ιστορια η χαμηλοκωλα η ποντια με κυτταριτιδα ως το γονατο! που την ελεγες ενα καλημερα και σου γυρνουσε την πλατη... κρυες, δηθεν, και με μισο κιλο μεικαπ η καθεμια...

 

 

Τεσπα, για να μην ακουγονται βλακειες.. ο μονος τροπος να ψηλωσεις ειναι να αλλαξεις γονιδια!

εκανα 9 χρονια μπασκετ και εμεινα στο 1,73..

ο βιερινια που επεζε στον παοκ εχει γκομενα 1,80 ο ζαμπιδης στα 1,58 το ιδιο... 

κανε εσυ περιουσια και θα δεις για ποτε σε βλεπουν 2μετρο 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλά τα λέτε μα..... ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣ ΟΤΙ ΘΑ ΨΗΛΩΣΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ 96% ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΘΗΤΩΝ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,72(ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ)ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ  ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΥΡΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΔΙΔΕΙ ΤΟ ΥΨΟΣ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕΙΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ .....για τις γκομενιτσες που γινεται ο περισσοτερος σαματας εχω μια απλη ΑΡΧΗ απλα θελουν να αισθανονται προστασια,,,και εδω που τα λεμε αλλη προστασια νιωθει απο το ντερεκι 1,80 και αλλο απο το κοντουλη 1,60-65 

  ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 1,75 ΠΡΟΣΔΙΔΕΙ ΚΥΡΟΣ(ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟ 70%-80% ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ)ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ 1 ΜΕΤΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΥΡΟΥΣ 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΣΤΕΝΟΣ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΣΙ 2-3 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΨΗΛΟΤΕΡΟΣ ΜΟΥ,,,,ΤΩΡΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ 1 ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ.....ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΩΣ ...ΟΛΟΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΗΛΩΝΟΥΝ(ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ) ΑΡΑ....ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που είμαι 1,68 (για γυναίκα στην Ελλάδα μια χαρά είμαι νομίζω) δεν θα πήγαινα με κάποιον κάτω από 1.75 με τίποτα.

Ωραία όλα αυτά που λέτε για να παρηγορείστε μεταξύ σας οι κοντοί αλλά όχι και το ύψος πως δεν μετράει,ΕΛΕΟΣ.

Αχ ψηλοί με πλατάρες,έρωτας...

Oποτε αν στην επεφτε (λεμε τωρα) ο Del Piero που ειναι 1.73 η κανενας Statham που ειναι 1.74

 

Alessandro_Del_Piero_The_Legend_Of_Serie0117.jpg

 

 

Θα προτιμουσες αυτον

 

 gergtertretet.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε ο statham κοντός είναι; Α τον τζιτζιφιόγκο μου θέλει audi στα transporter. Πάρε mini cooper αγόρι μου...

 

Παναγιώτη Έδεσσα ααααααραξε! Έχει μια βάση η λογική σου το οποίο είναι καλό για την ηλικία σου. Μπράβο. Αλλά στην ουσία εχεις δώσει ποοοολυ βαρύτητα στο αντικείμενο. Όσους βάζω στο μυαλό μου στο λύκειο πήραν τουλαχιστον μερικούς πόντους (και εγώ), οποτε είναι πολύ πιθανό και εσύ. Δεν θυμάμαι ποσο ειπες οτι εισαι αλλά αμα περάσεις τα 1.70 είσαι καλά και κανένα πρόβλημα πραγματικα.

Να πουμε και το άλλο. Έχω δει ψηλούς, έχω δει κοντούς, εαν είσαι αχαρος, τοτε είναι το θέμα άμα το καλοσκεφτεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποτε αν στην επεφτε (λεμε τωρα) ο Del Piero που ειναι 1.73 η κανενας Statham που ειναι 1.74

 

Alessandro_Del_Piero_The_Legend_Of_Serie0117.jpg

 

 

Θα προτιμουσες αυτον

 

 gergtertretet.jpg

οχι θα προτιμουσε αυτον !

eurobasket1.jpg&width=640&height=430

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποτε αν στην επεφτε (λεμε τωρα) ο Del Piero που ειναι 1.73 η κανενας Statham που ειναι 1.74

 

Alessandro_Del_Piero_The_Legend_Of_Serie0117.jpg

 

 

Θα προτιμουσες αυτον

 

 gergtertretet.jpg

και λεω τι μου θυμιζει 

Meanwhile_bf1cfa_672893.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...