Προς το περιεχόμενο

Πως να ψηλώσω κιάλο???


johnrock1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

somebody:)

σε συμπαθω σε εκτιμω αλλα μου φαινεται ζεις αλλου ! σε αλλες πολυ ρομαντικες εποχες ...

ο μονος λογος για τον οποιο ισως και να δικαιολογουσα μια τετοια κατασταση ειναι οταν μια γυναικα αποφασισει οτι θελει να κανει οικογενεια και να ανοιξει σπιτι.τοτε ναι οκ θα εψαχνε για καποιο αποκατεστημενο οικονομικα αντρα για λογους καθαρα "επιβιωσης".αλλα και παλι πρωτα βρισκεις τον ανθρωπο και μετα αποφασιζεις για οικογενεια.οποτε ακυρο και αυτο!  τελος παντων δεν ειμαστε τοσο κενοι ανθρωποι οσο νομιζετε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

somebody φυσικα και ειστε οπως ειμαστε και οι αντρες! μπορει να μην εισαι εσυ ή εγω αλλα ειναι καποια και καποιος αλλος..

ας το δουμε ρεαλιστικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οικονομικο κομματι ειναι κατι που βγαινει εμμεσα και οχι αμεσα δεν ειναι οτι γνωριζομαστε και μου ζητας την φορολογικη δηλωση.Αλλα το κανετε ασυνηδητα ισως?

Και δεν μιλαμε για ολες ολες αλλα υπαρχει ενα τερραστιο ποσοστο που κοιταει κατα παρα πολυ την τσεπη σαν κριτηριο ισως για διαφορετικους λογους η καθεμια, αλλη μπορει να θελει να την βγαζει για γουστα συνεχεια,αλλη μπορει να θελει για να πηγαινει fancy διακοπες,αλλη για να την βλεπουν σαν επιτυχημενη αλλη ισως για να μην εχει ανασφαλια για το μελλον, αλλα το αποτελεσμα ειναι το ιδιο οτι οπως ενα μεγαλο ποσοστο αντρων κοιταμε να εχει η αλλη βυζ@!#@ες υπαρχει και το αντιστοιχο ποσοστο που κοιταει να εχει λεφτα αισθηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποστ μου το έκανα μόνο και μόνο επειδή δεν μου άρεσε η έκφραση του maus που είπε ότι το ύψος είναι δώρο θεού, λες και όποιος είναι ψηλός τα έχει όλα...

Το εξήγησε μετά βέβαια.

 

Επίσης το ποστ μου ήταν χιουμουριστικό (και βιαστικό καθώς έπρεπε να φύγω) σε κάποια σημεία, το point πιστεύω να φάνηκε

 

Επίσης, επίσης αυτά!

 

superman.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αποδεχεσαι το υψος γιατι αυτος εισαι και δεν μπορεις να κανεις κατι! δεν αποδεχεσαι το βαρος γιατι αυτο εξαρταται καθαρα απο εσενα (θυρεοδεις και μαλακιες ειναι απλα δικαιολογιες )

 

οποιος δεν σε αποδεχεται για αυτο που εισαι τον γραφεις στα αρχιδια σου και πας παρακατω!! σοου σιμπλ!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα οκ ψηλε :)

 

χαχαχαχα σκέτο ψηλός δεν το δέχομαι...

Να με πεις φασούλα, να με πεις ντερέκι, ή να με πεις ολόκληρο Ψηλορείτη ρε παιδί μου αλλά σκέτο ψηλό?Όχι, όχι.Με τίποτα.

 

Αλλά επειδή είμαι καλός άνθρωπος θα το πάρω ως κομπλιμέντο.

 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα επειδή κάποιο τρολ σαντιγί πέταξε μια παπαριά γίνεται συζήτηση γιά το αν θα μπει στη λαμποργκινι ο κοντός ή ο ψηλός. Γιά σκεφτείτε ο Ολαν αν δεν ήταν ο Ολαν ποιός θα ασχολούνταν μαζι του και με το αν έχει γκόμένα βαρβάτη. Το ιδιο και γιά τον Σαρκοζι. Άρα το κοινωνικό status παιζει μεγαλύτερο ρόλο καθώς και η οικονομική κατάσταση. Στη Λαμποργκινι θα μπει ο ψηλός και ωραίος , αλλά σαν επιβητορας και οχι σαν κάτι μόνιμο και μακροχρόνιο, αμα ειναι κατά τ άλλα ο κανένας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ειμαστε λιγο εκτος θεματος; για υψος μιλαμε και πιασαμε τις γκομενες,,,,προτεινω να διαγραψετε ή να μετακινησετε τα σχολια στο καταλληλο θεμα....τελος παντων υπαρχουν ατομα που ειναι 1,90 και το μυαλο τους δε κοβει πως να το κανουμε και υπαρχουν κοντιτεροι που ειναι αστερια....ο καθενας κρινει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν αυτες που θα κοιταξουν εμφανιση (υψος,κοιλιακους κτλ), υπαρχουν εκεινες που θα κοιταξουν την τσεπη,εκεινες που θα κοιταξουν χαρακτηρα κτλ..

 

Το θέμα είναι ότι αυτές που κοιτάζουν τσέπη ειναι μια τεράστια κατηγορία που χωράει και όλες τις υπόλοιπες μέσα.

you know what i mean...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ειμαστε λιγο εκτος θεματος; για υψος μιλαμε και πιασαμε τις γκομενες,,,,προτεινω να διαγραψετε ή να μετακινησετε τα σχολια στο καταλληλο θεμα....τελος παντων υπαρχουν ατομα που ειναι 1,90 και το μυαλο τους δε κοβει πως να το κανουμε και υπαρχουν κοντιτεροι που ειναι αστερια....ο καθενας κρινει.....

Ε γιατι άλλο να πουμε. Αφού εκει καταλήγει το πραγμα. Να πουμε πως θα ψηλώσει το παιδι? Όσο ειναι να ψηλώσει θα ψηλώσει. Θεμα γονιδίων είναι δεν μπορεις να κάνεις κάτι άλλο. Άντε να πίνεις 2 μμεγάλα ποτήρια γάλα την ημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...