Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/5/2024 στις 1:55 ΜΜ, VonLoutsos είπε

Απορία. Στο expansion του Destiny μου βγάζει να το αγοράσω και δεν το έχει σαν προσθήκη στην βιβλιοθήκη. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι αντιστοιχο; Ευχαριστώ.

Εμένα το βγάζει ότι ήδη το έχω!

image.png.ae54a28fde276ab7749ea35da7c83d29.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, gregdel said:

Εμένα το βγάζει ότι ήδη το έχω!

image.png.ae54a28fde276ab7749ea35da7c83d29.png

Μπήκα από το PS  για να κατεβάσω το Destiny 2 και φαίνεται πως το έχω πάρει γιατί το ειχε επιλεγμένο. Αρα μάλλον κάποια χαζομάρα παίζει με το store/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2024 στις 9:30 ΠΜ, DimitrisM. είπε

Επειδη πλησιαζει η ανανεωση μου και τα 71 ευρω τα θεωρω αρκετα, εχουν καταργηθει οι προσφορες τυπου days of play? Ευχαριστω

Είδα στο reddit ότι από σήμερα έχει πάλι έκπτωση. Συνήθως την βλέπουν και αυτοί που τους λήγει σύντομα, οπότε για τσέκαρε το 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Έχω ps4 και έβαλα  για ένα μήνα PS PLUS και παίζω God Of War.

Αν το απεγκαταστήσω, λήξει η συνδρομή και μετά από κάτι μήνες ξανα-ενεργοποιήσω τη συνδρομή και κατεβάσω το παιχνίδι, τα saves μου θα υφίστανται στο cloud ? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα.

Έχω 12μηνη συνδρομή PS+ Extra η οποία λήγει 4 Ιουνίου. Διάβασα ότι οι εκπτώσεις Days of Play θα ξεκινήσουν 29 Μαΐου με 25% έκπτωση σε όλα τα tiers. Τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση; Περιμένω να δω αν θα ισχύουν οι εκπτώσεις και απλά το αφήνω σε αυτόματη ανανέωση; 

Θα ήθελα να μάθω και το άλλο. Αν πχ έληγε σήμερα η συνδρομή μου, δηλαδή πριν ξεκινήσει το Days of Play, θα είχα κάποιο "penalty" αν ακύρωνα τη συνδρομή και έβαζα καινούργια λίγες μέρες μετά όταν θα ξεκινούσαν οι εκπτώσεις;

Τέλος, πέρα από Eneba έχετε κάποια άλλη πρόταση για αγορές καρτών PS+ ή PSN?

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον απαντήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι η Sony γράφει στα παλιά της τα παπούτσια εντελώς του υφιστάμενους χρήστες PS Plus, καθώς δεν δίνει καμία έκπτωση για απλή ανανέωση σε αυτό το Days of Play. Μόνο για ανενεργές συνδρομές και upgrade.

On 24/05/2024 at 09:44, elias_benu said:

Καλησπέρα.

Έχω 12μηνη συνδρομή PS+ Extra η οποία λήγει 4 Ιουνίου. Διάβασα ότι οι εκπτώσεις Days of Play θα ξεκινήσουν 29 Μαΐου με 25% έκπτωση σε όλα τα tiers. Τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση; Περιμένω να δω αν θα ισχύουν οι εκπτώσεις και απλά το αφήνω σε αυτόματη ανανέωση; 

Θα ήθελα να μάθω και το άλλο. Αν πχ έληγε σήμερα η συνδρομή μου, δηλαδή πριν ξεκινήσει το Days of Play, θα είχα κάποιο "penalty" αν ακύρωνα τη συνδρομή και έβαζα καινούργια λίγες μέρες μετά όταν θα ξεκινούσαν οι εκπτώσεις;

Τέλος, πέρα από Eneba έχετε κάποια άλλη πρόταση για αγορές καρτών PS+ ή PSN?

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον απαντήσει!

Εσένα μπορεί να σε πιάνει και η έκπτωση του 30% για νέους πελάτες, άμα την αφήσεις να λήξη και μείνεις χωρίς PS Plus, και μετά πας για νέα συνδρομή. 

Δεν έχεις και κάτι να χάσεις να την αφήσεις να λήξη να το δεις. Καθώς έως τώρα δεν φαίνεται καμία έκπτωση για ανανέωση στο πλάνο της Sony.

Επεξ/σία από nick_souvlaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αηδία κατάντησε με το να γράφει στα παλιά της τα παπούτσια τους υφιστάμενους κατόχους premium συνδρομής για αυτό και όταν θα έρθει η ώρα της ανανέωσης θα πάρει αυτό που της αξίζει από όλους εμάς που πληρώνουμε αυτή την συνδρομή.

EDIT: Δοκίμασα να αγοράσω επέκταση της ήδη υπάρχουσας premium συνδρομής μου και μου την βγάζει με έκπτωση 25% στα 113.99 από 151.99  οπότε όσοι ενδιαφέρεστε κάντε μια δοκιμή γιατί με βάση την επίσημη ανακοίνωση της Sony δεν προκύπτει έκπτωση για εμάς..εντελώς ασόβαρη η περιγραφή.

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 hours ago, music_lover said:

Αηδία κατάντησε με το να γράφει στα παλιά της τα παπούτσια τους υφιστάμενους κατόχους premium συνδρομής για αυτό και όταν θα έρθει η ώρα της ανανέωσης θα πάρει αυτό που της αξίζει από όλους εμάς που πληρώνουμε αυτή την συνδρομή.

EDIT: Δοκίμασα να αγοράσω επέκταση της ήδη υπάρχουσας premium συνδρομής μου και μου την βγάζει με έκπτωση 25% στα 113.99 από 151.99  οπότε όσοι ενδιαφέρεστε κάντε μια δοκιμή γιατί με βάση την επίσημη ανακοίνωση της Sony δεν προκύπτει έκπτωση για εμάς..εντελώς ασόβαρη η περιγραφή.

Εμένα στα 151.99 το βγάζει πάντως που προσπάθησα να ανανεώσω. Λήγει στις 10/12/2024.

Έφτασα μέχρι το βήμα της αποδοχής στο Buy Again.

Επεξ/σία από Charismo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, music_lover said:

Αηδία κατάντησε με το να γράφει στα παλιά της τα παπούτσια τους υφιστάμενους κατόχους premium συνδρομής για αυτό και όταν θα έρθει η ώρα της ανανέωσης θα πάρει αυτό που της αξίζει από όλους εμάς που πληρώνουμε αυτή την συνδρομή.

EDIT: Δοκίμασα να αγοράσω επέκταση της ήδη υπάρχουσας premium συνδρομής μου και μου την βγάζει με έκπτωση 25% στα 113.99 από 151.99  οπότε όσοι ενδιαφέρεστε κάντε μια δοκιμή γιατί με βάση την επίσημη ανακοίνωση της Sony δεν προκύπτει έκπτωση για εμάς..εντελώς ασόβαρη η περιγραφή.

Και εμένα εδώ τίποτα από έκπτωση σε ανανέωση extra. Μόλις το είδα από το PS app. Θα το δώ και από το PS5 το απόγευμα μην είναι κάνα κουλό της Sony. Λήγει σε 80 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο..εμένα λήγει 10/06/2024 και την βγάζει την έκπτωση, ίσως έχει να κάνει με όσες λήγουν πρόσφατα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...