Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 31/1/2024 στις 9:31 ΜΜ, Gkostas2007 είπε

Μια χαρά σου έχει κάτσει τότε ;) 

Είναι θέμα μάρκετινγκ. Θέλουν να φέρουν κόσμο στο Extra και όχι στο Essential, για να το δοκιμάσει μπας και γλυκαθεί από την βιβλιοθήκη του Extra και παραμείνει σε αυτό και μετά το τέλος της αρχικής 12μηνης συνδρομής, πληρώνοντας παραπάνω τιμή. Ουσιαστικά μια επένδυση είναι. Σου δίνουν κάτι "φθηνά" για να σε κρατήσουν τα επόμενα χρόνια σε κανονική τιμή.

Εν τω μεταξύ βλέπω τα παιχνίδια του Φλεβάρη και απλά γελάω που τολμάνε να ζητάνε 71€ στο Essential γι' αυτές τις αηδίες και για να παίζει καποιος online

image.jpeg

Εντάξει sony, μας έπεισες. Μπορείς και πιο χαμηλά τελικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψηθηκα να κάνω ετήσια συνδρομή στο plus τώρα με τις εκπτώσεις που δίνει και θα πρπε μα το προχωρήσω σήμερα γιατί είναι η τελευταία ημέρα εκπτώσεων. Είμαι ανάμεσα στην premium και στην extra και η χρηματική διαφορά είναι 101 vs 71 αξίζει κατά την γνώμη σας το extra 30αρι η premium η να προχωρήσω με την extra?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Ψηθηκα να κάνω ετήσια συνδρομή στο plus τώρα με τις εκπτώσεις που δίνει και θα πρπε μα το προχωρήσω σήμερα γιατί είναι η τελευταία ημέρα εκπτώσεων. Είμαι ανάμεσα στην premium και στην extra και η χρηματική διαφορά είναι 101 vs 71 αξίζει κατά την γνώμη σας το extra 30αρι η premium η να προχωρήσω με την extra?

Προσωπικά θα έλεγα δεν αξίζει καν το plus.  😝 Αλλά γενικά, μεταξύ extra και premium νομίζω η μόνη διαφορά είναι ότι στο premium μπορείς να δοκιμάσεις παιχνίδια και να παίξεις PS1/2/3 παιχνίδια. Δεν ξέρω δλδ αν αξίζει να δώσει +30€ μόνο γι' αυτά τα features.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Προσωπικά θα έλεγα δεν αξίζει καν το plus.  😝 Αλλά γενικά, μεταξύ extra και premium νομίζω η μόνη διαφορά είναι ότι στο premium μπορείς να δοκιμάσεις παιχνίδια και να παίξεις PS1/2/3 παιχνίδια. Δεν ξέρω δλδ αν αξίζει να δώσει +30€ μόνο γι' αυτά τα features.

 

1 ώρα πριν, stratigos24 είπε

Και για μένα το extra αξίζει, αυτό έβαλα.

Προχώρησα με το οικονομικότερο  extra τελικά καθώς δεν με ενδιέφερε έτσι και άλλιως να ασχοληθώ με παλιά games από εποχές ps1/2 κτλ όποτε δεν υπήρχε και λόγος να δωσω και το extra 30ευρω.
Τώρα που ενεργοποιήθηκε η 12μηνη συνδρομή, γιατί σίγουρα θα το ξεχάσω μετά από καιρό, πως μπορώ να απενεργοποίηση την αυτόματα  ανανέωση/πληρωμη συνδρομής με την λήξη της τρέχουσας; Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό;

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Τώρα που ενεργοποιήθηκε η 12μηνη συνδρομή, γιατί σίγουρα θα το ξεχάσω μετά από καιρό, πως μπορώ να απενεργοποίηση την αυτόματα  ανανέωση/πληρωμη συνδρομής με την λήξη της τρέχουσας; Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό;

1 σελίδα πίσω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gregdel είπε

Ξέρει κανείς γιατί βγαίνει αυτό στο plus και δεν μπορώ να το προσθέσω στη βιβλιοθήκη;

image.png.6bddba5080bd5e4fcb6e2b75d4bbbb85.png

image.png.99ba7013f6f6f310bfefc5e7ac71aa1b.png

Βάλε το από την εφαρμογή του κινητού. Δεν είμαι στο πλέι για να δω τι παίζει.

 

Screenshot_2024-02-16-23-57-53-191_com.scee.psxandroid.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες αυτο εδω ειναι δωδεκαμηνη συνδρομη στο Essentials ετσι;

https://www.germanos.gr/product/gaming/gaming-network-cards/sony-playstation-plus-card-sundromi-12-minon/?productId=20273182&fname=skuColor&fvalue=-128022028069063775&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwte-vBhBFEiwAQSv_xVvDEKvSVMD1jffCx2wodoCYG9kdex7ewYrmu78DQh8LTIfyCjS6DhoCndwQAvD_BwE

 

Μπορω να "κουμπωσω' δυο μαζι για να εχω για 24 μηνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,το resident evil 3 είναι τελικά μόνο για το PREMIUM..? Εχω EXTRA και έχεισ σαν επιλογή μόνο να κάνεις αναβάθμιση στο PREMIUM για να το κατεβασεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...