Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχουν πει πουθενα το conversion rate? Δηλδη έχω πχ 6 μηνες ακομα Plus. Ποσα χρηματα επιπλεον χρειαζονται για να παω στο μεσαιο/ανωτατο tier? 

Αν οχι τι περιμενουν? Ρητορικη η ερωτηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, dkmaster είπε

Σε 3 μέρες έρχεται εδώ που είμαι. Σίγουρα θα πάω στο έξτρα να ξεκινήσω Miles Morales :)

ντουμπαι εισαι? εμφανιστηκε πουθενα η πληρης λιστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dkmaster είπε

Σε 3 μέρες έρχεται εδώ που είμαι. Σίγουρα θα πάω στο έξτρα να ξεκινήσω Miles Morales :)

Οταν έρθει στα μέρη σου, πες μας αν σε αφηνει να αλλάξεις tier και με τι αναλογια μηνών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon68 είπε

Οταν έρθει στα μέρη σου, πες μας αν σε αφηνει να αλλάξεις tier και με τι αναλογια μηνών.

Θα ενημερώσω. Έχω 1.5 χρόνο ακόμα αλλά θα δω τι θα μου βγάλει και θα σας πω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες να ρωτήσω  κατι,διαβαζω τη πρόσφατη premium λίστα στα ξενα σαιτ που εχει καμιά 100ρια πλας παιχνιδια(στο περίπου 10 απο ps5-αρκετα απο ps4 και μερικα απο ps3/ps2/ps1 τα οποια ξερω θα ειναι μεσω streaming).αυτο που δεν κατάλαβα αυτη θα ειναι η πλήρης λιστα και σιγά σιγά θα εμπλουτίζεται και θα μεγαλώνει κατι σαν το gamepass που επισης ξεκίνησε με 100 και εχει 500 περιπου η θα μας σκάσουν τα 700 που υποσχέθηκαν με το καλημερα και αυτες οι λιστες που κυκλοφορησαν ειναι απλα μια πρώιμη ενημέρωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xavier είπε

700 με το καλημερα, σε 2 μερες θα γνωριζουμε πανω κατω την πληρη λιστα.

Eαν δεν βάλουν Τhe last of us part 2 τι αλλο να πω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dream21 είπε

Eαν δεν βάλουν Τhe last of us part 2 τι αλλο να πω.....

νομιζω οτι τα καλα τα ειπαν. καποια στιγμη θα το βαλουν και αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το PS Asia σχετικά με το νεο plus

To move to a higher tier membership plan, you can upgrade immediately by purchasing your chosen plan. You will pay a pro-rated fee to bring your payments to the level of your new plan for the remainder of the paid membership period.

Δηλαδή για να πας απο το στανταρ πακέτο που έχουμε όλοι πληρώνεις την διαφορά με το πακετο που θες και μενει το ίδιο υπόλοιπο σε μήνες. Δηλαδή εγω που έχω μέχρι 6/2024 για να πάω στο tier 2 θα πρέπει λογικά να σκάσω ενα 60αρι ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon68 είπε

Απο το PS Asia σχετικά με το νεο plus

To move to a higher tier membership plan, you can upgrade immediately by purchasing your chosen plan. You will pay a pro-rated fee to bring your payments to the level of your new plan for the remainder of the paid membership period.

Δηλαδή για να πας απο το στανταρ πακέτο που έχουμε όλοι πληρώνεις την διαφορά με το πακετο που θες και μενει το ίδιο υπόλοιπο σε μήνες. Δηλαδή εγω που έχω μέχρι 6/2024 για να πάω στο tier 2 θα πρέπει λογικά να σκάσω ενα 60αρι ευρώ.

120 για 2 χρονια. (60/ετος plus, 120/ετος tier 3). Για αυτο περιμενω να δω αν μπορει να γινει κατι τυπου xbox. Θα τσιμπησω μια 3μηνη plus να υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...