Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/12/2021 στις 6:55 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

PS Plus 29.90 το εβαλα δεν ξερω τι κανει θα το βρει ο γιος μου εγω δεν ασχολουμαι με παιχνιδια.

Παιδιά να ρωτήσω για μια περίπτωση. PSN Card Sharing ανάμεσα σε 2 άτομα. Ο ένας έχει πληρώσει την συνδρομή και την μοιράζεται με τον 2ο (ξάδερφος). Ο ξάδερφος μπορεί να αγοράσει την 12μηνη κάρτα στην τιμή των 29.90 που ισχύει τώρα, χωρίς να την ενεργοποιήσει, και ΟΤΑΝ λήξει η τρέχουσα του 1ου χρήστη τότε να την ενεργοποιήσει ώστε να ωφεληθούν και οι 2 με την τρέχουσα προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, hablando είπε

Παιδιά να ρωτήσω για μια περίπτωση. PSN Card Sharing ανάμεσα σε 2 άτομα. Ο ένας έχει πληρώσει την συνδρομή και την μοιράζεται με τον 2ο (ξάδερφος). Ο ξάδερφος μπορεί να αγοράσει την 12μηνη κάρτα στην τιμή των 29.90 που ισχύει τώρα, χωρίς να την ενεργοποιήσει, και ΟΤΑΝ λήξει η τρέχουσα του 1ου χρήστη τότε να την ενεργοποιήσει ώστε να ωφεληθούν και οι 2 με την τρέχουσα προσφορά;

Που βρήκες 12μηνη ΚΑΡΤΑ με 30 ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, hablando είπε

Η ενεργοποίηση θα γίνει άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κανω κι εγω μια ερωτηση μιας και χαθηκα στις τοσες σελιδες διαβασματος και τελειως νεος σε αυτο το αθλημα

αγορασα προσφατα ps5 για τα παιδια και πηρα και την psplus.

στους 2 χρηστες λοιπον της ιδιας κονσολας μπορουν να εχουν και οι δυο τα ιδια προνομια της plus ή τουλαχιστον οτι παιχνιδι κατεβαζει ο ενας με το plus να μπορει να το παιζει και ο αλλος χρηστης;

επισης τα δωρεαν παιχνιδια που δινει καθε μηνα βαζοντας τα στην βιβλιοθηκη σου τα εχεις δικα σου για παντα οσο εχεις plus κι ας μην τα κατεβασεις;

ευχαριστω

Επεξ/σία από apostatis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, apostatis είπε

1. της ιδιας κονσολας μπορουν να εχουν και οι δυο τα ιδια προνομια της plus ή τουλαχιστον οτι παιχνιδι κατεβαζει ο ενας με το plus να μπορει να το παιζει και ο αλλος χρηστης;

2.επισης τα δωρεαν παιχνιδια που δινει καθε μηνα βαζοντας τα στην βιβλιοθηκη σου τα εχεις δικα σου για παντα οσο εχεις plus κι ας μην τα κατεβασεις;

Ναι κ στα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gotheron2 είπε

Καλησπέρα ,

 

Σημερα μου τελειώνει η συνδρομή ξέρουμε αν θα την βγάλουν την 12μηνη 

παλι σε προσφορά αυτές τις μέρες ;; 
 

ευχαριστω 

Στο store την έχει μέχρι και σήμερα το βραδυ στην μισή τιμή αλλά μόνο για αυτούς που δεν έχουν.

Ίσως εάν σου λήξει σήμερα θα μπορείς να την αγοράσεις έτσι που νομίζω είναι ότι καλύτερο σε προσφορά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, gotheron2 said:

Καλησπέρα ,

 

Σημερα μου τελειώνει η συνδρομή ξέρουμε αν θα την βγάλουν την 12μηνη 

παλι σε προσφορά αυτές τις μέρες ;; 
 

ευχαριστω 

Δεν γνωρίζουμε. Αλλά απορία, γιατί δεν έπαιρνες στην Black Friday που την είχαν βγάλει προσφορά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, gotheron2 said:

Ευχαριστώ,

Δεν μπορείς να την αγοράσεις από όσο ξέρω αν είναι ακόμα ενεργοποιημένη η συνδρομή σου..!! 

Μια χαρά μπορείς να αγοράσεις. Αν την πάρεις από το store επεκτείνει την υπάρχουσα συνδρομή, αν την πάρεις με κάρτα την βάζεις όποτε θέλεις (νομίζω έχει όριο έναν χρόνο να την χρησιμοποιήσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Μια χαρά μπορείς να αγοράσεις. Αν την πάρεις από το store επεκτείνει την υπάρχουσα συνδρομή, αν την πάρεις με κάρτα την βάζεις όποτε θέλεις (νομίζω έχει όριο έναν χρόνο να την χρησιμοποιήσεις).

αν ο φιλος μιλαει για την προσφορα στα 30 ευρω, τοτε δε μπορει να την αγορασει οσο εχει συνδρομη. Βασικα δεν ειμαι σιγουρος αν μπορει να την αγορασει ακομα και αν ειχε συνδρομη παλιοτερα. 

Εγω όταν πατάω στο παραπανω λινκ που γραψατε, μου γραφει "owned"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...