Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχύει, οριακά φθηνότερο το instant-gaming, μου βγήκε όντως 40.83€ η 50αρα με το paypal fee.

Στο HRK βγαίνει 40.07€ αλλά δεν έχουν επιλογή paypal και δεν βάζω απευθείας κάρτα.

Θα μπορούσα να βάλω τη revolut, αλλά για 0.76€ δεν μπαίνω στη διαδικασία να τη φορτίζω κτλ, χώρια που στο paypal είχα ήδη ένα υπόλοιπο καπου 21€ και το χρησιμοποίησα κι αυτό.

Όλα καλά, ανανέωση για +1 χρόνο, μέχρι Οκτώβρη 2024...και βλέπουμε αν βγει κάτι καλό και black friday.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, _Biohazard_ είπε

Ισχύει, οριακά φθηνότερο το instant-gaming, μου βγήκε όντως 40.83€ η 50αρα με το paypal fee.

Στο HRK βγαίνει 40.07€ αλλά δεν έχουν επιλογή paypal και δεν βάζω απευθείας κάρτα.

Θα μπορούσα να βάλω τη revolut, αλλά για 0.76€ δεν μπαίνω στη διαδικασία να τη φορτίζω κτλ, χώρια που στο paypal είχα ήδη ένα υπόλοιπο καπου 21€ και το χρησιμοποίησα κι αυτό.

Όλα καλά, ανανέωση για +1 χρόνο, μέχρι Οκτώβρη 2024...και βλέπουμε αν βγει κάτι καλό και black friday.

Υπόψιν μπορούσες να βάλεις 50+20 ώστε να σου βγει τελικά η extra γύρω στα 63 ευρώ. (εκτός αν μιλάς για essential) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Υπόψιν μπορούσες να βάλεις 50+20 ώστε να σου βγει τελικά η extra γύρω στα 63 ευρώ. (εκτός αν μιλάς για essential) 

Την απλή έχω από 10/2021 που το πήρα, δεν υπάρχουν οι άλλες τότε, αυτήν συνεχίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βαλει προσφορα το PSplus στα 45€, μπορω να αγορασω δυο χρονια σε αυτη την τιμη;
Εαν ναι τοτε εαν αγορασω απο εδω τα δυο κατω πρωτα για το eneba wallet, συνολο 75€ (για να μην πληρωσω τα επιπλεον 5€ fees) και μετα αγορασω με το wallet τα 75€ δυο καρτες συνολικης αξιας 90€ τοτε δεν θα μπορεσω να αγορασω τα δυο χρονια που λεγαμε;
Ελπιζω να εχω καταλαβει σωστα τον τροπο που φορτιζει το eneba wallet.

Βγαζει νοημα αυτο που λεω;

image.png.1709ac34cd8d8ecf99772b3a029c9c9a.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, safridia είπε

Εχει βαλει προσφορα το PSplus στα 45€, μπορω να αγορασω δυο χρονια σε αυτη την τιμη;
Εαν ναι τοτε εαν αγορασω απο εδω τα δυο κατω πρωτα για το eneba wallet, συνολο 75€ (για να μην πληρωσω τα επιπλεον 5€ fees) και μετα αγορασω με το wallet τα 75€ δυο καρτες συνολικης αξιας 90€ τοτε δεν θα μπορεσω να αγορασω τα δυο χρονια που λεγαμε;
Ελπιζω να εχω καταλαβει σωστα τον τροπο που φορτιζει το eneba wallet.

Βγαζει νοημα αυτο που λεω;

image.png.1709ac34cd8d8ecf99772b3a029c9c9a.png

Απλά βάλε από instant gaming 2 50αρες με τελική τιμή 80 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Απλά βάλε από instant gaming 2 50αρες με τελική τιμή 80 ευρώ. 

Οκ θα το δω και αυτο, μπορω να αγορασω ψηφιακα 2 χρονια μαζι στην τιμη που εχει προσφορα;
Παλιοτερα το εκανα με τις καρτες, αγοραζα φτηνοτερα τις καρτες και ενεργοποιουσα κωδικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, safridia είπε

Οκ θα το δω και αυτο, μπορω να αγορασω ψηφιακα 2 χρονια μαζι στην τιμη που εχει προσφορα;
Παλιοτερα το εκανα με τις καρτες, αγοραζα φτηνοτερα τις καρτες και ενεργοποιουσα κωδικους.

Όσα χρόνια θες αγοράζεις. Αν δεν κάνω λάθος τώρα πρέπει να είναι στα 48 ευρω/χρόνος, οπότε με τις 2 50αρες βάζεις 2 χρόνια με 80 ευρώ και περισσεύουν 4 ευρώ στο wallet. 

Ή και παραπάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Υπόψιν μπορούσες να βάλεις 50+20 ώστε να σου βγει τελικά η extra γύρω στα 63 ευρώ. (εκτός αν μιλάς για essential) 

φίλε μου μπορείς να με βοηθήσεις? πως θα βγει 63? θα αγοράσω κάρτες 50 + 20 με 63 ευρω , αλλά άμα πάω να πάρω την extra από το srore βγαίνει 75 με την έκπτωση. τι δεν κατάλαβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, adok13 είπε

φίλε μου μπορείς να με βοηθήσεις? πως θα βγει 63? θα αγοράσω κάρτες 50 + 20 με 63 ευρω , αλλά άμα πάω να πάρω την extra από το srore βγαίνει 75 με την έκπτωση. τι δεν κατάλαβα?

https://www.instant-gaming.com/en/prepaid-cards/playstation-store-gift-card/

50(40 η κάρτα αγορά)+20(17η κάρτα αγορά)=70€ και ακόμα 5€ απο την τσέπη σου ~ κάπου στα 63 με όποια fees πληρώσεις(οι δυό προπληρωμένες + το ταληράκι)

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, adok13 είπε

φίλε μου μπορείς να με βοηθήσεις? πως θα βγει 63? θα αγοράσω κάρτες 50 + 20 με 63 ευρω , αλλά άμα πάω να πάρω την extra από το srore βγαίνει 75 με την έκπτωση. τι δεν κατάλαβα?

Ε προφανώς 75 θα πληρώσεις την extra, το θέμα είναι πόσα θα φύγουν από την τσέπη σου. Σου τα αναλύει ο @nickol-us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι fan των subscription (κυρίως γιατί χάνεις το προϊόν όταν σταματήσεις να πληρώνεις), έδωσα το 40ρι για ένα χρόνο Essential. Ελπίζω να αποδειχθεί ότι άξιζε, για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Supes είπε

Αν και δεν είμαι fan των subscription (κυρίως γιατί χάνεις το προϊόν όταν σταματήσεις να πληρώνεις), έδωσα το 40ρι για ένα χρόνο Essential. Ελπίζω να αποδειχθεί ότι άξιζε, για να δούμε!

Κατά καιρούς δίνει αρκετά καλά  games, εξαρτάται όμως του τι περιμένεις.

Όταν το ξεκίνησα, με την αγορά του ps5, έδινε περίπου 15 "κλασσικούς" τίτλους day one.

Πηγαίνοντας στον 3ο χρόνο, έχω αρκετά καλή συλλογή παιχνιδιών και έχω παίξει (ή τα παιδιά) αρκετά από τα games που δίνει.

Την Τρίτη κιόλας δίνει ήδη ένα σχετικά καλό game, nba 2k23, αν είσαι fan, έχεις ήδη κάνει μισή απόσβεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, θέλω να πάρω απο το ps store την essential συνδρομή και δεν μου βγάζει έκπτωση. Μόνο στην extra μου λεει 25% (74.99) και στην premium με 3 ευρώ να ανανεώσω για τις υπόλοιπες 74 ημέρες που μου απομένουν. Επίσης δεν βλέπω στα καταστήματα να έχουν βγει ps plus κάρτες απο 60 ευρώ στα 45 που αγόραζα τα τελευταία χρόνια.

Επεξ/σία από fouskos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...