Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

https://www.kinguin.net/category/74819/playstation-network-card-a-50-gr?currency=EUR&discount=AKS12&nosalesbooster=1&r=3445&utm_campaign=allkeyshop&utm_medium=referral&utm_source=www.allkeyshop.com

(το referral ειναι του allkeyshop που βαζει αυτοματα τον εκπτωτικο κωδικο)

Χονδρικα η 50αρα wallet βγαινει στα ~41.5 (17%), αν ομως παρετε 2 μαζι πεφτει στο 20% (τελικη τιμη 80.04)

Απο eneba με το κουπόνι που σου βγάζει η 50αρα βγαίνει 38.58€ και είναι και πιο έμπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, mikele13- είπε

Απο eneba με το κουπόνι που σου βγάζει η 50αρα βγαίνει 38.58€ και είναι και πιο έμπιστο.

Με ή χωρίς τους έξτρα φόρους όταν πας να το αγοράσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black Friday (ή σε άλλες μεγάλες εκπτώσεις) δεν θα είναι ποιο φθηνά από τώρα που η συνδρομή είναι full price, ακόμα και όταν θα ανέβει η συνδρομή;

Βέβαια μπορεί να αξίζει αν από Eneba πέφτει αρκετά η τιμή αυτή την στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, apostolos22 είπε

Black Friday (ή σε άλλες μεγάλες εκπτώσεις) δεν θα είναι ποιο φθηνά από τώρα που η συνδρομή είναι full price, ακόμα και όταν θα ανέβει η συνδρομή;

Βέβαια μπορεί να αξίζει αν από Eneba πέφτει αρκετά η τιμή αυτή την στιγμή.

Τωρα εμεις βαλαμε balance 200 ευρω με κοστος μονο 160 ευρω. Οποτε οταν βγει η εκπτωση στο ps plus, εμεις θα εχουμε εμεσα εξτρα εκπτωση. 

Δεν βαλαμε συνδρομη

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Sevginiz için teşekkürler Sony

Να πω την αλήθεια, πήγα να κάνω τουρκικό λογαριασμό αλλά έφαγα πόρτα από την κονσόλα. Οπως και να έχει, η διαφορά είναι μικρή σε αύξηση εκεί, οπότε θέλω να περιμένω να δω τι εκπτώσεις θα έχει γιατί δεν ήταν πάντα σταθερές (πχ ps plus έχουμε δει και 50%). Προτιμώ να έχω ένα account γενικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Να πω την αλήθεια, πήγα να κάνω τουρκικό λογαριασμό αλλά έφαγα πόρτα από την κονσόλα. Οπως και να έχει, η διαφορά είναι μικρή σε αύξηση εκεί, οπότε θέλω να περιμένω να δω τι εκπτώσεις θα έχει γιατί δεν ήταν πάντα σταθερές (πχ ps plus έχουμε δει και 50%). Προτιμώ να έχω ένα account γενικά. 

Κάνε το τούρκικο μόνο για το Plus μην κάνεις καμιά άλλη αγορά από εκεί. Έτσι θα έχεις ουσιαστικά μόνο έναν "ενεργό" λογαριασμό. Ο άλλος θα είναι απλά για το Plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Bourdoulas said:

Κάνε το τούρκικο μόνο για το Plus μην κάνεις καμιά άλλη αγορά από εκεί. Έτσι θα έχεις ουσιαστικά μόνο έναν "ενεργό" λογαριασμό. Ο άλλος θα είναι απλά για το Plus.

Εγω εχω τουρκικο λογαριασμο και Ελληνικο και ενω ψωνιζω τουρκικα παιχνιδια με τουρκικη καρτα (παρεπιπτοντως εχει χειροτερη αναλογια τιμων σε σχεση με xbox...), οταν πηγα να βαλω τουρκικη συνδρομη το καλοκαιρι δεν περναγε. Δεν το ψαξα περαιτερω γιατι ειχα ηδη plus στον Ελληνικο και πιεση δουλειας, απλα ελεγα να τσιμπησω και το καλοκαιρινο call of duty στον Τουρκικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

14 λεπτά πριν, nek4d είπε

Εγω εχω τουρκικο λογαριασμο και Ελληνικο και ενω ψωνιζω τουρκικα παιχνιδια με τουρκικη καρτα (παρεπιπτοντως εχει χειροτερη αναλογια τιμων σε σχεση με xbox...), οταν πηγα να βαλω τουρκικη συνδρομη το καλοκαιρι δεν περναγε. Δεν το ψαξα περαιτερω γιατι ειχα ηδη plus στον Ελληνικο και πιεση δουλειας, απλα ελεγα να τσιμπησω και το καλοκαιρινο call of duty στον Τουρκικο.

Από ps app σήμερα πέρασε κανονικά η αγορά συνδρομής 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...