Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, fouskos είπε

Καλημέρα, θέλω να πάρω απο το ps store την essential συνδρομή και δεν μου βγάζει έκπτωση. Μόνο στην extra μου λεει 25% (74.99) και στην premium με 3 ευρώ να ανανεώσω για τις υπόλοιπες 74 ημέρες που μου απομένουν. Επίσης δεν βλέπω στα καταστήματα να έχουν βγει ps plus κάρτες απο 60 ευρώ στα 45 που αγόραζα τα τελευταία χρόνια.

Αφου ήδη εχεις την extra πως θα κατέβεις tier απο την στιγμή που δεν εχει λήξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή δεν μπορώ να πάρω essential, άρα με συμφέρει να περιμένω μήπως βγουν στα καταστήματα με έκτωση και την ενεργοποιώ μόλις λήξει η υπάρχουσα ή αγοράζω απο instant-gaming 50+20 (εχω και 11 ευρώ μέσα) με 57 ευρώ και παίρνω extra?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ και αν κάποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει! Είδα έχει εκπτώσεις στις συνδρομές μέχρι τις 12/6. Εμένα λήγει η συνδρομή 12/6 ! Είμαι τόσο άτυχος η υπάρχει περίπτωση εκείνη την μέρα να μου πάρει την συνδρομή!! Τώρα που έκανα μία προσπάθεια δεν μου κάνει ανανέωση!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, fastnickride είπε

Να ρωτήσω και εγώ και αν κάποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει! Είδα έχει εκπτώσεις στις συνδρομές μέχρι τις 12/6. Εμένα λήγει η συνδρομή 12/6 ! Είμαι τόσο άτυχος η υπάρχει περίπτωση εκείνη την μέρα να μου πάρει την συνδρομή!! Τώρα που έκανα μία προσπάθεια δεν μου κάνει ανανέωση!!! 

Βρες την ωρα, μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα, συνηθως Αμερικης η Αγγλιας και αναλογα θα παιξεις μπαλλα στο ενδιαμεσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jumbi είπε

Βρες την ωρα, μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα, συνηθως Αμερικης η Αγγλιας και αναλογα θα παιξεις μπαλλα στο ενδιαμεσο.

Δεν μου αναφέρει ώρα! Μόνο ημερομηνία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@fastnickrideΤην έκπτωση πρέπει να την βλέπεις και με ενεργό subscription. Αν σου δημιουργείται πρόβλημα κατά την πληρωμή, μπορεί να είναι και τυχαίο (λόγω server πληρωμών) ή να έχει κάποιο θέμα η κάρτα σου.

Εμένα δεν δεχόταν την κάρτα (για κάποιον λόγο) και πλήρωσα μέσω paypal (με την ίδια κάρτα :) )...

Επεξ/σία από bushidocougar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, fastnickride είπε

Να ρωτήσω και εγώ και αν κάποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει! Είδα έχει εκπτώσεις στις συνδρομές μέχρι τις 12/6. Εμένα λήγει η συνδρομή 12/6 ! Είμαι τόσο άτυχος η υπάρχει περίπτωση εκείνη την μέρα να μου πάρει την συνδρομή!! Τώρα που έκανα μία προσπάθεια δεν μου κάνει ανανέωση!!! 

Μην το αφήσεις στην τύχη του. Ανανέωσε τώρα εσύ για ένα χρόνο. Θα πάρει παράταση η συνδρομή σου μέχρι του χρόνου 12/6 και δεν θα σου τραβήξει χρήματα ξανά σε λίγες μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, bushidocougar είπε

@fastnickrideΤην έκπτωση πρέπει να την βλέπεις και με ενεργό subscription. Αν σου δημιουργείται πρόβλημα κατά την πληρωμή, μπορεί να είναι και τυχαίο (λόγω server πληρωμών) ή να έχει κάποιο θέμα η κάρτα σου.

Εμένα δεν δεχόταν την κάρτα (για κάποιον λόγο) και πλήρωσα μέσω paypal (με την ίδια κάρτα :) )...

Ευχαριστώ! Το δέχτηκε μέσω PayPal τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sibir είπε

Χωρις στοκ σε 50αρες καρτες λει το instant gaming...

Τσακώσαμε γερό μπελά...😀

Για να μην χασεις τις εκπτωσεις, και απο eneba ή max play εχεις παλι κερδος 5+ ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, sibir είπε

Χωρις στοκ σε 50αρες καρτες λει το instant gaming...

Τσακώσαμε γερό μπελά...😀

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-psn-card-playstation-network-gift-card-playstation-network-compare-prices/?regions=890&editions=eur50

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα κατεβασμενο με PS Plus το AC Valhala αλλα δεν το ειχα παιξει. Σημερα που σκεφτηκα να το ξεκινησω δεν εμπαινε, το εβγαλαν απο την λιστα!!

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...