Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, eko13 είπε

Ειχα κατεβασμενο με PS Plus το AC Valhala αλλα δεν το ειχα παιξει. Σημερα που σκεφτηκα να το ξεκινησω δεν εμπαινε, το εβγαλαν απο την λιστα!!

Το μεγαλύτερο, προσωπικά, κακό όλων των συνδρομών αυτού του είδους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 minute ago, stevenfins said:

Το μεγαλύτερο, προσωπικά, κακό όλων των συνδρομών αυτού του είδους..

Είναι σαν να έχεις παιχνίδια αλλά δε θα έχεις :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Kingedward είπε

Guys θέλω να κάνω reset το password στο ps και ήρθε ένα email στο inbox "[email protected]". Έχει κάνει κάποιος αυτή τη διαδικασία και έχει λάβει από το ίδιο email; 

 

image.png.b96e72217390c905333f7ebcd596340e.png

Μηπως αυτο λες? Απο αυτον τον παραληπτη ερχεται σε εμενα.  (και ολα τα email, οχι μονο το reset)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Kingedward είπε

image.png.c068f78f2fd1875c3f8889dd667ef6f3.png

scum ειναι

Κρατάω όλα τα email που μου ερχονται απο το playstation, τα email εδω και 1,5 χρονο ερχονταν απο τον λογαριασμο [email protected] και τώρα απο τον [email protected]

Αυτο που σου ήρθε εσένα δεν εχει σχέση με την Sony

Επεξ/σία από vorlon68
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

scum ειναι

Κρατάω όλα τα email που μου ερχονται απο το playstation, τα email εδω και 1,5 χρονο ερχονταν απο τον λογαριασμο [email protected] και τώρα απο τον [email protected]

Αυτο που σου ήρθε εσένα δεν εχει σχέση με την Sony

Υπαρχει περιπτωση να εκανε reset μεσω της σελιδας της sony, και οχι του playstation (εξου και η εικονα στο email). Βεβαια για την ωρα δεν δουλευει το reset της σελιδας της sony για να το επιβεβαιωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα Plus Essential για ακόμα κάπου 140 ημέρες και έκανα αναβάθμιση σε Extra.

Κατέβασα 1 παιχνίδι απο το Extra catalogue και γράφει ότι λήγει σε 13 ημέρες.Ο κατάλογος ανανεώνεται;Αν ναι, πρίν κατεβάσεις το παιχνίδι, γράφει μέχρι πότε είναι διαθέσιμο;

Σε άλλο παιχνίδι που είναι απο Plus Essential, γράφει κανονικά ότι λήγει σε 128 ημέρες, δηλαδή όσο διαρκεί ακόμα η 12 μηνη συνδρομή.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, AntiCambeR said:

Είχα Plus Essential για ακόμα κάπου 140 ημέρες και έκανα αναβάθμιση σε Extra.

Κατέβασα 1 παιχνίδι απο το Extra catalogue και γράφει ότι λήγει σε 13 ημέρες.Ο κατάλογος ανανεώνεται;Αν ναι, πρίν κατεβάσεις το παιχνίδι, γράφει μέχρι πότε είναι διαθέσιμο;

Σε άλλο παιχνίδι που είναι απο Plus Essential, γράφει κανονικά ότι λήγει σε 128 ημέρες, δηλαδή όσο διαρκεί ακόμα η 12 μηνη συνδρομή.

Από οτι έχω καταλάβει, τα essential τα έχεις μέχρι να λήξει η συνδρομή σου (όπου αν ανανεώσεις μετά πάλι θα μπορείς να τα παίξεις). Τα Extra αν χρονικά διαστήματα βγαίνουν-μπαίνουν παιχνίδια και αυτα που θα βγουν δεν θα μπορείς να τα παίξεις (και ας έχεις την άδεια). Επομένως μάλλον αυτό που θες να παίξεις βγαίνει σε 13 ημέρες, οπότε παίχτο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2023 στις 4:36 ΜΜ, VonLoutsos είπε

Από οτι έχω καταλάβει, τα essential τα έχεις μέχρι να λήξει η συνδρομή σου (όπου αν ανανεώσεις μετά πάλι θα μπορείς να τα παίξεις). Τα Extra αν χρονικά διαστήματα βγαίνουν-μπαίνουν παιχνίδια και αυτα που θα βγουν δεν θα μπορείς να τα παίξεις (και ας έχεις την άδεια). Επομένως μάλλον αυτό που θες να παίξεις βγαίνει σε 13 ημέρες, οπότε παίχτο γρήγορα.

Πρίν περάσουν οι 13 ημέρες, μου κλείδωσε το παιχνίδι. 

Ούτως ή άλλως, είναι παιχνίδι που θέλει καιρό για να τελειώσει (Borderlands 3).

Μπορεί να συνεχίσω το 2 που το έχω προχωρήσει αρκετά με τον αδερφό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...