Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, fogeo933 είπε

Παιδιά καλησπέρα... θέλω να κάνω χρονο essential .. εδω μου λέει 59.99 ευρω. Υπάρχει άλλος τρόπος μπας και γλιτώσω κανενα ευρω ? 

 

Ευχαριστώ πολυ. 

Οχι. Μπορεις να προσθεσεις μεσω eneba wallet top up cards για να γλυτωσεις κανα 5αρι. Τωρα, για εκπτωσεις μαλλον για Νοεμβριο παει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, κάτοχος και εγώ πλέον ps5 θέλω να ρωτήσω πια συνδρομή συμφέρει να κάνω που να έχει καλό κατάλογο παιχνίδιων; Το premium έχει πιο πολλά παιχνίδια από το απλό; Κάθε μήνα αλλάζουν τα παιχνίδια; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, parlapipas25 είπε

Καλησπέρα, κάτοχος και εγώ πλέον ps5 θέλω να ρωτήσω πια συνδρομή συμφέρει να κάνω που να έχει καλό κατάλογο παιχνίδιων; Το premium έχει πιο πολλά παιχνίδια από το απλό; Κάθε μήνα αλλάζουν τα παιχνίδια; Ευχαριστώ 

Το premium έχει παλιά παιχνίδια ps1-2-3 και δυνατότητα streaming. Αν δεν σε ενδιαφέρουν, πας για extra (την οποία αναβαθμίζεις όποτε θες με την διαφορά αν θες premium) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε PS4 με ενεργή συνδρομή ps+

Και σκεφτόμαστε να αγοράσουμε και ένα PS5.

το καλοκαίρι που τα παιδιά μπορεί να είναι σε 2 σπίτια, θα μπορούν να παίζουν ταυτόχρονα με την ίδια συνδρομή και στα 2 playstation ή θα πρέπει να αγοραστεί και δεύτερη συνδρομή ps+?

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prefuse είπε

Έχουμε PS4 με ενεργή συνδρομή ps+

Και σκεφτόμαστε να αγοράσουμε και ένα PS5.

το καλοκαίρι που τα παιδιά μπορεί να είναι σε 2 σπίτια, θα μπορούν να παίζουν ταυτόχρονα με την ίδια συνδρομή και στα 2 playstation ή θα πρέπει να αγοραστεί και δεύτερη συνδρομή ps+?

θα μπορουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Το premium έχει παλιά παιχνίδια ps1-2-3 και δυνατότητα streaming. Αν δεν σε ενδιαφέρουν, πας για extra (την οποία αναβαθμίζεις όποτε θες με την διαφορά αν θες premium) 

Καλησπέρα

Ετοιμάζομαι να πάρω και εγώ στον μικρό ps5.  Δεν έχω καταλάβει τις διαφορές ανάμεσα στις συνδρομές αν μπορεί κάποιος ας κάνει μια περιεκτική ανάλυση τους.

8 χρόνων ειναι άρα θα έχει περιορισμένο αριθμό παιχνιδιών που μπορεί να παίξει, άρα θα ήθελα μια γνώμη για ποια συνδρομή αξιζει

 

Επίσης πληρώνουμε ότι λέει στο site η υπάρχουν κάρτες από eneba;

Κάνα χρόνο τώρα είχαμε συνδρομή xbox για pc

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως δινουν 2-3 φορες μεσα στο χρονο εκπτωση 30%, μια στον ιουνη, μια προς την black friday και μια στα χριστουγεννα.

συνδρομες απο eneba δεν παιζουν, αλλα συμφερει να βάλεις χρηματα στο wallet σου με psn, με το κουπονι απο το παρακατω λινκ, βγαινει κανα 40αρι τα 50 ευρω.

https://gg.deals/vouchers/eneba/

Ειναι καλο να περιμενεις την προσφορα, γιατι την επομενη φορα που θα χρειαστεις ανανεωση(για ετησια συνδρομη), θα πεσεις παλι σε περιοδο προσφορας.

η μονη συνδρομη που αξιζει ειναι η extra, αν βρισκεις οτι στον καταλογο υπαρχουν ηδη 5-6 παιχνιδια που σας ενδιαφερουν.

αν θα παιζει μονο fifa, fortnite, minecraft και η κονσολα ειναι μονο για τον μικρο, ισως να μην χρειαζεστε καμια συνδρομη. Αν θελετε μεγαλυτερη ποικιλια, το  extra εχει και παιχνιδια για μικρα.

στο παρακατω λινκ μπορεις να βρεις τα παιχνιδια που περιεχονται τωρα στην υπηρεσια κτλ.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19RorxFhWc2lHocg4c9zrVssSwZq1u2nPcpTsAvzdJQw/edit#gid=1938605355

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/8/2023 στις 2:20 ΜΜ, xavier είπε

συνηθως δινουν 2-3 φορες μεσα στο χρονο εκπτωση 30%, μια στον ιουνη, μια προς την black friday και μια στα χριστουγεννα.

συνδρομες απο eneba δεν παιζουν, αλλα συμφερει να βάλεις χρηματα στο wallet σου με psn, με το κουπονι απο το παρακατω λινκ, βγαινει κανα 40αρι τα 50 ευρω.

https://gg.deals/vouchers/eneba/

Ειναι καλο να περιμενεις την προσφορα, γιατι την επομενη φορα που θα χρειαστεις ανανεωση(για ετησια συνδρομη), θα πεσεις παλι σε περιοδο προσφορας.

η μονη συνδρομη που αξιζει ειναι η extra, αν βρισκεις οτι στον καταλογο υπαρχουν ηδη 5-6 παιχνιδια που σας ενδιαφερουν.

αν θα παιζει μονο fifa, fortnite, minecraft και η κονσολα ειναι μονο για τον μικρο, ισως να μην χρειαζεστε καμια συνδρομη. Αν θελετε μεγαλυτερη ποικιλια, το  extra εχει και παιχνιδια για μικρα.

στο παρακατω λινκ μπορεις να βρεις τα παιχνιδια που περιεχονται τωρα στην υπηρεσια κτλ.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19RorxFhWc2lHocg4c9zrVssSwZq1u2nPcpTsAvzdJQw/edit#gid=1938605355

Ευχαριστώ πολύ,

 

Οι προσφορές που βγαίνουν μπορούν να προστεθούν και ας έχω ενεργή συνδρομη;

Την premium σκεφτόμουν αρχικά.

 

Θα παίζω και εγώ λίγο!

Και κάτι ακόμα, μιας και μόλις το παρέλαβα,

Από public μου είπαν ότι έχει ένα χρόνο εγγύηση, αν και νομίζω ότι ότι πωλείται εντός ΕΕ έχει δύο. Επέκταση στα τρία χρόνια αντί για ένα με έξτρα 50€. Κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα προστιθονται, αλλα καιρους εχει κανει χαζομαρες η σονι και την κραζουνε με κατι τετοια. οποτε μην σε παρω στο λαιμο μου.

η premium το μονο που προσφερει παραπανω ειναι το streaming των παιχνιδιων και καποια λιγα παλια παιχνιδια απο ps1/2/3. Το value ειναι μικρο, αλλα αν σε ενδιαφερει κατι απο αυτα οκ.

για την εγγυηση, προσωπικα δεν εχω ακουσει να βγαζουν προβληματα με το καιρο, αν υπηρχε καποιο ελαττωμα, θα το εβγαζε και στον 1ο χρονο. Εγω δεν θα την εβαζα, αλλα και παλι ειναι θεμα επιλογης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, xavier είπε

κανονικα προστιθονται, αλλα καιρους εχει κανει χαζομαρες η σονι και την κραζουνε με κατι τετοια. οποτε μην σε παρω στο λαιμο μου.

η premium το μονο που προσφερει παραπανω ειναι το streaming των παιχνιδιων και καποια λιγα παλια παιχνιδια απο ps1/2/3. Το value ειναι μικρο, αλλα αν σε ενδιαφερει κατι απο αυτα οκ.

για την εγγυηση, προσωπικα δεν εχω ακουσει να βγαζουν προβληματα με το καιρο, αν υπηρχε καποιο ελαττωμα, θα το εβγαζε και στον 1ο χρονο. Εγω δεν θα την εβαζα, αλλα και παλι ειναι θεμα επιλογης.

Μπερδεύτηκα την δεύτερη εννοούσα, την extra. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, JDimi said:

Μπερδεύτηκα την δεύτερη εννοούσα, την extra. 

Αυτη η 2η εχει το "ζουμι", αν θελεις να προσβαση σε πολλα παιχνιδια ετοιμα να παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, JDimi είπε

Ευχαριστώ πολύ,

 

Οι προσφορές που βγαίνουν μπορούν να προστεθούν και ας έχω ενεργή συνδρομη;

Την premium σκεφτόμουν αρχικά.

 

Θα παίζω και εγώ λίγο!

Και κάτι ακόμα, μιας και μόλις το παρέλαβα,

Από public μου είπαν ότι έχει ένα χρόνο εγγύηση, αν και νομίζω ότι ότι πωλείται εντός ΕΕ έχει δύο. Επέκταση στα τρία χρόνια αντί για ένα με έξτρα 50€. Κάνω;

Εγω φιλε μου πάντα παίρνω την επέκταση εγγύησης απο public και εχω το κεφαλι μου ήσυχο και μεταπώληση μετα αν θες να το δωσεις και να παρεις το pro ας πούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, alelo είπε

Εγω φιλε μου πάντα παίρνω την επέκταση εγγύησης απο public και εχω το κεφαλι μου ήσυχο και μεταπώληση μετα αν θες να το δωσεις και να παρεις το pro ας πούμε 

Πολύ σωστό αυτό που λες, όντως αν κάποιος έχει σκοπό να μεταπωλησει σίγουρα είναι μεγάλο συν να υπάρχει εγγύηση. Βέβαια δεν έχω τέτοιο σκοπό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...