Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, sheik είπε

Α δηλαδή αν λήξει η συνδρομή μου μετά θεωρουμαι ξανά νέος;  Οκ ευχαριστώ. Βέβαια 06/01 λήγει η συνδρομή μου και δεν θα ισχύει η έκπτωση που τρέχει τώρα. 

Ξαναλεω, συνδεσου και πηγαινε στις συνδρομες να δεις τις τιμες. Δεν ξερω αν τα 125 τα ειδες ενω ησουν logged in, αλλα στην bf μπορουσαν να κανουν ανανεωση ΚΑΙ αυτοι που του εληγε συντομα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ξαναλεω, συνδεσου και πηγαινε στις συνδρομες να δεις τις τιμες. Δεν ξερω αν τα 125 τα ειδες ενω ησουν logged in, αλλα στην bf μπορουσαν να κανουν ανανεωση ΚΑΙ αυτοι που του εληγε συντομα

Ναι το έκανα 125 μου δείχνει. Έκανα και cancel subscription για να μην ανανεωθεί στις 06/01 αυτόματα αλλά και πάλι full price μου δειχνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση. Η κάρτα που παραθέτω στη φωτογραφία πιάνεται για το ps plus essential 12 μήνες που θέλω να βάλω ή θα μου τη βγάλει άκυρη στο PS5;

Screenshot_2023-12-15-19-41-47-396_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, Infamous13 said:

Παιδιά μια ερώτηση. Η κάρτα που παραθέτω στη φωτογραφία πιάνεται για το ps plus essential 12 μήνες που θέλω να βάλω ή θα μου τη βγάλει άκυρη στο PS5;

Πιανεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Infamous13 είπε

Παιδιά μια ερώτηση. Η κάρτα που παραθέτω στη φωτογραφία πιάνεται για το ps plus essential 12 μήνες που θέλω να βάλω ή θα μου τη βγάλει άκυρη στο PS5;

Και αν δεν εχεις payzy, με εγγραφη εχεις 40 ευρω κουπονι (εκτος αν ρωτας για αυτον τον λογο ηδη ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορείς να αγοράσεις υπηρεσίες με το κουπόνι αυτό το 40 που σου δίνει η εγγραφή payzy για Γερμανό. Έτσι δε γίνεται να πάρει κάποιος κάρτα τέτοια ή να πληρώσει λογαριασμό κλπ με αυτό το κουπόνι.

Γενικά το λέω γιατί και εγώ είχα σκεφτεί να το χρησιμοποιήσω για τέτοιο σκοπό (αγορά 50αρας κάρτας)

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η κάρτα αυτή είναι σε φυσική μορφή στο κατάστημα, οπότε πιάνεται και με payzy.

 

Οπότε εφόσον η τιμή της είναι στα 60 και έχεις τον κωδικό, δίνεις ένα 20ρικο και βάζεις 12μηνη essential στο plus.

Επεξ/σία από Infamous13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Infamous13 είπε

Η κάρτα αυτή είναι σε φυσική μορφή στο κατάστημα, οπότε πιάνεται και με payzy.

 

Οπότε εφόσον η τιμή της είναι στα 60 και έχεις τον κωδικό, δίνεις ένα 20ρικο και βάζεις 12μηνη essential στο plus.

Μακάρι. Κάποιος έλεγε ότι δε γίνεται να χρησιμοποιηθεί το κουπόνι για συνδρομές κλπ. Φυσικά δε χάνει κατι κανείς να ρωτήσει.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τι, νομίζω έχει να κάνει με το κάθε κατάστημα ξεχωριστά.

Για παραδειγμα σε συγκεκριμένο κατάστημα δεν δέχονταν να κολλήσεις κι άλλη επιταγή εκτός από την πρώτη και να έχεις έκπτωση 80 ευρώ. Ενω σε άλλο κατάστημα το δέχτηκαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Infamous13 είπε

Ξέρεις τι, νομίζω έχει να κάνει με το κάθε κατάστημα ξεχωριστά.

Για παραδειγμα σε συγκεκριμένο κατάστημα δεν δέχονταν να κολλήσεις κι άλλη επιταγή εκτός από την πρώτη και να έχεις έκπτωση 80 ευρώ. Ενω σε άλλο κατάστημα το δέχτηκαν.

Οι όροι είναι ξεκάθαροι, δεν μπορείς να γίνει εξαργύρωση για αγορά υπηρεσίας.

https://support.payzy.gr/hc/el-gr/articles/20559587405585-Δώρο-Εγγραφής-40-δωροεπιταγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2023 στις 8:30 ΠΜ, sheik είπε

Ναι το έκανα 125 μου δείχνει. Έκανα και cancel subscription για να μην ανανεωθεί στις 06/01 αυτόματα αλλά και πάλι full price μου δειχνει 

Για τσέκαρε πάλι ενώ είσαι logged in. Βλεπω στο reddit ότι άλλαξαν οι τιμές στο ps plus. Αλλιώς λήγουν αύριο και λογικά θα έχει πάλι για τις γιορτές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Για τσέκαρε πάλι ενώ είσαι logged in. Βλεπω στο reddit ότι άλλαξαν οι τιμές στο ps plus. Αλλιώς λήγουν αύριο και λογικά θα έχει πάλι για τις γιορτές. 

Η συνδρομή μου έληξε 14 του μήνα, μέχρι και 13 δεν έβλεπα αλλαγή στις τιμές.

Μπήκα τώρα και βλέπω 30% έκπτωση.

50,39€ το essential, 88,19€ το extra και 106,39 το premium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Για τσέκαρε πάλι ενώ είσαι logged in. Βλεπω στο reddit ότι άλλαξαν οι τιμές στο ps plus. Αλλιώς λήγουν αύριο και λογικά θα έχει πάλι για τις γιορτές. 

Εμένα μου λήγει κάθε 30 του μήνα, έχασα την προσφορά στην bf, χάνω και αυτήν. Θα κάνω ακύρωση μήπως βγάλει αρχές του χρόνου πάλι.

 

Screenshot_20231217-083944.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και γω έκανα ακύρωση πριν 3 μέρες αλλά λήγει στις 6 του Γενάρη εμένα και τα έχω χάσει όλα ρε φίλε είναι δυνατόν. Και στις χτεσινες εκπτώσεις πάλι 125 μου έλεγε. Οπότε με αυτή τη λογική ακόμα και για Χριστούγεννα να βγάλει κι άλλη προσφορά σιγά μην ισχύει μέχρι τις 7 Γενάρη που θα θεωρουμαι "νέος" ώστε να την εκμεταλλευτω.

Sony παράτα μας λέω εγώ δεν θα πάρεις τπτ τότε 😡

Επεξ/σία από sheik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. Αν κάνω ακύρωση της ps plus συνδρομής μου για τον ένα μήνα και τον επόμενο μήνα ξανακάνω εγγραφή στην συνδρομή σε οποιασδήποτε tier, τα παιχνίδια που είχα μαζέψει τα τελευταία χρόνια ανά μήνα θα τα έχω ξανά ή χάνονται για πάντα?
  2. Επίσης, η συνδρομή μου λήγει τον Ιούνιο του '24. Αν ακυρώσω από τώρα την αυτόματη ανανέωση και βγω από το tier που είμαι,  τους υπόλοιπους 6 μήνες τους χάνω ή συνεχίζει κανονικά η συνδρομή με όλα όσα περιλαμβάνει και απλά τον Ιούνη με πετάει έξω? 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει γιατί ξεκάθαρα δεν τα βρίσκω στην σελίδα της SONY. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...