Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@dinos1985

Κατά τη γνώμη μου αξίζει να βάλεις συνδρομή ακόμα κι αν δεν παίζεις multi, μόνο και μόνο για τα παιχνίδια που δίνει δωρεάν.

Βάλε μια τρίμηνη με 15 ευρώ (άμα ψάξεις στις αγγελίες παίζει να βρείς και πιο φθηνά) για να παίρνεις τα free games προς το παρόν και όταν βγεί κάτι σε προσφορά πάρε 2-3 κομμάτια να είσαι καλυμμένος και για το μέλλον.

Τα free games θα σου μείνουν και τα παίζεις όποτε θες.

Όσο για το οτι χρειάζεται συνδρομή για να παίξεις, σκέψου οτι με 45 ευρώ το χρόνο έχεις το λιγότερο 2 παιχνίδια για ps4 κάθε μήνα, συν ότι άλλο game δίνει σε ps3 και vita.

45 ευρώ / 12 μήνες = 3.75 ευρώ το μήνα θα σου κοστίζει, έναν καφέ λιγότερο δηλαδή...

Και αν ξαναδόσει προσφορά 30 ευρώ το χρόνο, είναι ακόμα λιγότερο το κόστος.

Αξίζει και με το παραπάνω...

ναι σε ευχαριστώ ... το ξερω αξίζει και αν τα παιχνίδια που δίνει Free δεν είναι και τόσο αναβαθμισμένα για ένα ps4 αλλά επειδει ξερω από gaming καταλαβενω ότι είναι κατι προς το παρόν γιατί είναι καινούργιο το μηχανιμα ... βασικα μου αρεσε πολύ και καταχάρηκα όταν το είδα στα Free το oddworld NEW and Tasty είναι εξαιρετικο αν κανει και αλλα τετεια μια χαρα ... ανάλογα με το τι ασχολειται ο καθένας ... μήπως ξέρεις αν υπαρχει καποιος τροπος να βλέπω τα παιχνίδια του ps4 psn Free του επομένου μηνός η δεν γίνεται ...

Παίδες άσχετο, αλλά τι είναι αυτό το Anisotropic Filtering issue που έχουν ορισμένα παιχνίδια στο PS 4; Το είδα στο Neogaf και μερικά άλλα ξέμπαργκα sites και μου έκανε εντύπωση που το ανεβάσανε.http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/02/89174b69a497c6cb2b1bb9316ac5d9b7.jpg

 

Δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά βλέπω πως κάποια παιχνίδια το έχουν κι άλλα όχι. Πως γίνεται το Xbox One να το έχει και το PS 4 σε κάποιους τίτλους να μην υπάρχει;

 

 

Το PS Plus με 45 ευρώ το χρόνο αξίζει για τα πράγματα που σου παρέχει. Βέβαια το Xbox Live είναι φθηνότερο (μάλλον επειδή δίνει συνολικά λιγότερα games) αλλά όπως και νά χει είναι καλή επένδυση. Ακόμα και 5-6 παιχνίδια να ασχοληθείς όλο το χρόνο που να σου αρέσουν κάνεις απόσβεση.Αντίστοιχα, το ίδιο ισχύει και για το Live.

 

Όπως και να χει το Bloodborne πιστεύω ότι θα τα αξίζει τα λεφτά του. Είναι και ο μοναδικός λόγος που διαχωρίζει το PS 4 από το Xbox One στις προτιμήσεις μου.

ελα ρε ruo shenmye ( φιλικά παντα ) επειδει είμαι ξετρελαμένος με το παιχνιδι αυτό αλλά δεν ετυχε να εχω dreamcast ούτε Xbox και έτσι με το ζορι του emylator το χαρικα λιγο ...       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν υπάρχει τρόπος να τα ξέρεις

μόνο καμιά φορά δέκα μέρες πριν κάτι διαρρέει

Σχεδόν πάντα είναι άκυρες οι διαρροές, βέβαια. Συνήθως 3-5 μέρες πριν την αλλαγή τα ανακοινώνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει τρόπος να τα ξέρεις

μόνο καμιά φορά δέκα μέρες πριν κάτι διαρρέει

 

Σχεδόν πάντα είναι άκυρες οι διαρροές, βέβαια. Συνήθως 3-5 μέρες πριν την αλλαγή τα ανακοινώνουν.

Εκτός αν έχεις θείο στην sony και στα λέει νωρίτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι να ναι καλο είναι από ότι βλέπω εχει ωραία παιχνίδια είναι καλο για να περνάει ο καιρος να μαζεύουμε λεφτα για το επόμενο μας παιχνιδι ...


Εκτός αν έχεις θείο στην sony και στα λέει νωρίτερα :P

 

 

Σχεδόν πάντα είναι άκυρες οι διαρροές, βέβαια. Συνήθως 3-5 μέρες πριν την αλλαγή τα ανακοινώνουν.

 

 

δεν υπάρχει τρόπος να τα ξέρεις

μόνο καμιά φορά δέκα μέρες πριν κάτι διαρρέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ένας τρόπος είναι να να δεις από ένα παιχνίδι που κατέβασες μέσω ps plus δωρεάν στη κονσόλα σου τον χρόνο που σου απομένει:

πατάς "options" πάνω στο παιχνίδι, επιλέγεις απο εκεί "information" και βλέπεις στο remaining time πότε τελειώνει/λήγει η συνδρομή σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσει οταν βαζουν παζλ πλατφορμ, γιατι τα παιζω κατι τετοια και τον προηγουμενο μηνα σπαστηκα με το oddworld (γιατι το ειχα ηδη αγορασμενο :P )

 

φανταζομαι οτι οι γκρινιαρηδες θα εξακολοθουν να γκρινιαζουν για την ελλειψη ΑΑΑ στο πσ4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μονο το killzone mercenary τα σπαει. 

το never alone φαινεται ομορφο,

Dishonored: παλιο μεν αλλα καλο για οσους δεν το εχουν παιξει. απο τα πολυ καλα παιχνιδια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dishonored: παλιο μεν αλλα καλο για οσους δεν το εχουν παιξει. απο τα πολυ καλα παιχνιδια.

Τουλάχιστον δεν είναι Indie. Πρόκειται για αξιοπρεπή τίτλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δινει 3 παιχνιδια για την καθε κονσολα αλλα τα 2 απο τα 3 ειναι ιδια δεν συμφερει οσους εχουν και τις 2 κονσολες οπως εγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...