Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο θελω να το ρωτησω κι εγω γιατι για ps4 δεν μου εμφανιζει το never alone & aaru's awaking?

 

Στο αμερικανικο μου psn+ λογαριασμο μια χαρα μπορω να κατεβασω και τα δυο παραπανω παιχνιδια.

 

Τι γινεται με το ελληνικο psn+ acc ομως και γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν μου εμφανιζει το never alone στο PS4.

 

Μπηκα να το κατεβασω απο το PS3 και παρολο που το εμφανιζε και πατησα download δεν το εμφανιζει στο PS4.

 

Δεν εχει ξαναγινει αυτο το κουφο.

 

Edit.Το παιχνιδι υπαρχει στο Library του PS4.Λογικα εμφανιστηκε αφου το κατεβασα απο το PS4 οπως οτιδηποτε κατεβαζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή για να εχεις περισοτερες επιλογες για games πρεπει να κανεις ένα αμερικανικο λογαρισμο???

Όχι για περισσότερες επιλογές, τα παιχνίδια νομίζω είναι ακριβώς τα ίδια και στα 2 store, δεν έχει κάτι περισσότερο ή κάτι λιγότερο το ένα απ το άλλο.

Για καλύτερες τιμές μπορείς να κάνεις ένα αμερικάνικο account, αν και πλέον εκεί που χει φτάσει η ισοτιμία δολαρίου-ευρώ δεν έχει και πολύ μεγάλη διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοράζες full price έχει ακόμα διαφορά, επειδή και σε ισοτιμία 1:1 να φτάσει το δολάριο με το ευρώ, πάλι φθηνότερα είναι τα παιχνίδια εκεί ($60 αντί για €70), κι έχει συνήθως καλύτερες προσφορές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...