Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάκραν όμως ο καλύτερος μήνας εδώ και τόσο καιρό για το Vita. Murasaki baby, ευκαιρία να ξεσκονίσω το ps vita που έχω να παίξω πάνω από χρόνο. Ένα νέο account και δωρεάν ps plus 14 μερών για να παιχτεί.

μάλλον θα το ανανεώσω λίγο αργότερα.... θα κρατήσω 15 μέρες να παίζω κάτι άλλο την επόμενη χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εισαι ο μονος.

 

Οσοι εχουν ps4 ή xbox one δεν εχουν και πολλα ΑΑΑ παιχνιδια να παιξουν εκτος απο πολυ λιγα μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έβαλα το The Order. Ελπίζω να μου αρέσει.
Στο Playstation 4 το τελευταίο παιχνίδι που μου άρεσε και έπαιξα ήταν το Killzone Shadowfall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οτι εχω ακουσει καλο ειναι αλλα πολυ μικρο σε διαρκεια 5-7 ωρες το πολυ.

 

Δεν αξιζει να το αγορασεις με τη καμια. Καλυτερα να το νοικιασεις απο καποιο βιντεο κλαμπ να το τερματισεις και να το δωσεις πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία. Έχω 2 λογαριασμούς στο PS4 με την κονσόλα Primary και στους δύο. Στον έναν εκ των δύο έβαλα κατά λάθος το Plus και κατεβασα τα παιχνίδια τα δωρεάν. Αν με την λήξη της συνδρομής κάνω ανανέωση στον άλλον λογαριασμό, θα μπορώ να παίξω τα δωρεάν παιχνίδια που έχω κατεβάσει με τον πρώτο λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία. Έχω 2 λογαριασμούς στο PS4 με την κονσόλα Primary και στους δύο. Στον έναν εκ των δύο έβαλα κατά λάθος το Plus και κατεβασα τα παιχνίδια τα δωρεάν. Αν με την λήξη της συνδρομής κάνω ανανέωση στον άλλον λογαριασμό, θα μπορώ να παίξω τα δωρεάν παιχνίδια που έχω κατεβάσει με τον πρώτο λογαριασμό;

Νομίζω πως δεν θα μπορείς να το κάνεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία. Έχω 2 λογαριασμούς στο PS4 με την κονσόλα Primary και στους δύο. Στον έναν εκ των δύο έβαλα κατά λάθος το Plus και κατεβασα τα παιχνίδια τα δωρεάν. Αν με την λήξη της συνδρομής κάνω ανανέωση στον άλλον λογαριασμό, θα μπορώ να παίξω τα δωρεάν παιχνίδια που έχω κατεβάσει με τον πρώτο λογαριασμό;

Εγω παλι νομιζω οτι θα μπορεις απο τη στιγμη που και ο αλλος λογαριασμος που λες ειναι primary σε αυτην την κονσολα οτι εχει αυτος ο λογαριασμος μοιραζεται σε ολους τους αλλους για τον λογο οτι ειναι primary.

 

Μονο με μια δοκιμη θα ξερεις σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία. Έχω 2 λογαριασμούς στο PS4 με την κονσόλα Primary και στους δύο. Στον έναν εκ των δύο έβαλα κατά λάθος το Plus και κατεβασα τα παιχνίδια τα δωρεάν. Αν με την λήξη της συνδρομής κάνω ανανέωση στον άλλον λογαριασμό, θα μπορώ να παίξω τα δωρεάν παιχνίδια που έχω κατεβάσει με τον πρώτο λογαριασμό;

Έχω ακριβώς την ίδια απορία με σένα...

Αν μάθεις τι συμβαίνει ακριβώς σε αυτή τη περίπτωση, ενημέρωσε εδώ πέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον λήξει η συνδρομή τα παιχνίδια κλειδώνουν, κι ας είναι primary ο λογαριασμός. Το αν θα βάλεις Plus σε άλλο λογαριασμό δεν έχει σχέση, επειδή τα παιχνίδια δεν έχουν "αγοραστεί" από τον άλλο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα παιξει τα παιχνιδια που κατεβασες με τον αλλο λογαριασμο.

 

Μονο αυτα που θα(αν) κατεβασεις με τον λογαριασμο που εβαλες Plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα οι απόψεις τείνουν στο οτι δεν θα μπορώ να παίξε τα παιχνίδια που έχω κατεβάσει....Άρα συνεχίζω το <<λάθος>> που έκανα με το Plus  για να διατηρήσω τα Games. Ευχαριστώ πολύ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...