Προς το περιεχόμενο

Warcraft (Η ταινία)


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 948
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ μόλις το είδα, έμεινα κάπως μουδιασμένος, όχι μόνο δεν εντυπωσιάστηκα αλλά σου δίνει και μια αίσθηση ότι κάτι δεν κολλάει, κάτι δεν πάει καλά.

 

Το trailer πχ για το Legion, είναι απείρως καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ταινιες του Αρχοντα και 3 με το Hobbit και παλι βλεπουμε μονο ανρθωπους εναντια σε Ορκ. Λογικο ειναι ο κοσμος να κραζει το trailer.

 

Εχει τοσα πραγματα το lore του Wow απο ηρωες αλλα και εχθρους και μου δειχνουν μονο Ορκ αλα Avatar style.

Να γιατι ο κοσμος ζηταγε ταινια του Wow βλεποντας τα παρακατω

 

 


Ακομα και στο trailer του Legion(το οποιο ειχε μεγαλυτερη διαρκεια) πολλες φορες καλυτερο οπως παραδεχονται ολοι(Sylvannas MVP  B) ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η ταινία υποτίθεται ότι δεν αναφέρεται στο WoW αλλά στα προηγούμενα παιχνίδια της σειράς. Άσχετα που κι εγώ πιστεύω ότι το WoW θα έδινε πολύ πιο ενδιαφέρον σενάριο, ειδικά αν πιάναμε Arthas και σία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άστοχο να λέμε από τώρα ότι είναι αποτυχία. Αλλά τί λέω κι εγώ, γνωστά φαινόμενα είναι αυτά, δεν αλλάζει ο άνθρωπος.

 

Μερικοί γνωστοί μου πάντως που δεν ήταν ποτέ fans των παιχνιδιών έμειναν αρκετά εντυπωσιασμένοι. Επίσης, δε βλέπω που είναι το κακό CGI που λένε όλοι (ίσως νομίζουν ότι το καλό CGI ΠΡΕΠΕΙ να τα κάνει όλα να φαίνονται σαν να ήταν πραγματικά, ωστόσο μου φαίνεται πως το trailer είναι αρκετά κοντά σε αυτό).

 

Απ' όσο έχω δει η περισσότερη γκρίνια ξεκινάει από ανθρώπους που κάποτε παίζανε τα παιχνίδια και οι απόψεις τους επηρεάζουν αρκετά και άλλους. Πάντα ό,τι και να έκανε η Blizzard (ακόμα και τέλειο να ήταν) υπήρχε γκρίνια από πολλούς. Κρίμα που δεν είμαστε πλέον ικανοί να ευχαριστηθούμε κάτι όσο θα μπορούσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...