Προς το περιεχόμενο

Warcraft (Η ταινία)


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο κι αν σου φαίνεται απίστευτο, αν παίρνει πάνω από μια συγκεκριμένη βαθμολογία (8,κάτι) τότε ναι. Αυτό κάνω πάντα και εκ της εμπειρίας μου λειτουργεί. Τουλάχιστον για εμένα. Φυσικά δεν είναι κάτι που θα πρότεινα σε κάποιον άλλο, γι' αυτό και αναφέρθηκα σε "κουσούρια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ο λόγος που ούτε εγώ θέλω να βλέπω trailer. Μου αρκεί μια βαθμολογία στο imdb και 2-3 κριτικές φίλων (τις προτιμήσεις των οποίων εμπιστεύομαι) που όχι απλώς να μην έχουν spoilers, αλλά να μην αναφέρουν απολύτως τίποτα για το σενάριο της ταινίας.</p>

<p> </p>

<p>Η λογικά μετά είναι απλή.</p>

<p> </p>

<p>Πάνω από 8.5, πάω σινεμά οπωσδήποτε. Εννοείται χωρίς να ξέρω απολύτως τίποτα άλλο για την ταινία.</p>

<p>Από 8.0 έως 8.4 πάω σινεμά ανάλογα με τα κέφια και τη διάρκεια της ταινίας (για 3+ ώρες πάω, για <2 με τίποτα).</p>

<p>Από 7.5 έως 7.9 τη βλέπω σπίτι όταν με το καλό κυκλοφορήσει σε HD 5-10GB.</p>

<p>Από 7.0 έως 7.4 τη βλέπω σε streaming σε Popcorntime ή Raspberry Openelec στα γρήγορα.</p>

<p>Από 6.9 και κάτω δεν ασχολούμαι καν εκτός και οι φίλοι μου πουν ότι η ταινία είναι πολύ υποτιμημένη.</p>

<p> </p>

<p>Μακάρι το Warcraft να βρεθεί έστω στις 3 πρώτες κατηγορίες.</p>

 

Holy ra that's me με μικρές διαφορές πχ δεν βλέπω στριμ αλλά την κατεβαζω χαμηλή ποιότητα. Damn με έκανες και λογκαρα μόνο και μόνο για να γράψω αυτό. Ο πιο αξιόπιστος guide για ταινίες.com

 

Αποστολή από το HTC One_M8 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...